Wobenzym,jak velke jsou tablety

Od: Datum: 19.07.12 14:45 odpovědí: 18 změna: 20.07.12 23:22

Dobry den,potrebovala bych vedet velikost tablet,porovnejte prosim s necim znamym,nepiste jsou male,velke.DEkuji moc za odpovedi

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.07.12 14:55

Jako dětský bonbon lentilka.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 19.07.12 15:18

*palec*Perfektní přirovnání.

A nezapomeňte, že se polyká několik tablet naráz (buď dle určení lékaře, nebo podle sebe "na uržování" dle návodu).

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.07.12 15:26

Lentilka,tak to nezvladam.

doplněno 19.07.12 15:27:

obema dekuji.

Datum: 19.07.12 15:40

Tablety samozřejmě můžete rozdrtit a vypít ve vodě, on se Wobenzym bere nalačno a zapíjí množstvím tekutin:)

Datum: 19.07.12 15:45

Martino,nevim,protoze tam vylozene pisi.ze se maji polykat cele.

Datum: 19.07.12 17:26

Nebojte se, mají stejný tvar jako lentilky a jsou trošičku menší. Do krku kloužou prakticky samy. Jsou oblé a hladké, potažené lesklým povlakem, jejich polykání není problematické.

Datum: 19.07.12 20:00

Inzinirka-vite u me je to jine,ja mam poruchu polykani,muzu jen tekute a tezko i nekdy vodu.

Datum: 19.07.12 17:46

Aha, to jsem si nikdy nevšimla, já jich polykala naráz osm, takže jsem to ani nijak nečetla:)

Ale když to hned rozdrtíte a hned rozmícháte ve vodě, přece to nemůže mít nijak snížený účinek...*nevi*

doplněno 19.07.12 20:40:

Tož mě by to bylo asi jedno, v jakém je to tvaru:)

A upřímně mohu za sebe říci, že mi Wobenzym fakt pomohl, rychlejší hojení, nebyla jsem tak unavená, vymizely záněty ženského ústrojí. Sestra od přítele ho také brala několik let, bohužel pak už nebyly finance, je to poměrně drahé a 10 pilulek denně mizí rychle, a jakmile přestala, zase se jí rozjely angíny a různé problémy dýchacích cest.

doplněno 19.07.12 22:12:

A tu šťávu berete vlastní, nebo koupenou? Taky jsem o ní slyšela, ale ty malé lahvičky ze zdravých výživ strašně lezou do peněz:(

doplněno 22.07.12 14:33:

Sebod - díky, to jsem nedomyslela:)

Ptala jsem se na to známé lékárnice a prášky se prý běžně drtí, třeba pro kojence a batolata, ale samozřejmě mají snížený účinek...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.07.12 19:58

Ja myslim,ze,aby se lecebne latky uvolnovaly postupne,svuj vyznam ma.

Datum: 19.07.12 20:01

Martino,jeste mimochodem,pozorovala jste v necem zlepseni po nem?

Datum: 19.07.12 21:37

Marti,verim ze pomaha.Na chripku anginu mne zas pomaha chlorella.Opravdu.Kazdy rok si ji koupim a uzivam 3 mesice a od te doby nevim co jsou chripky a anginy obzvlast.Dnes jsem si dala cerstvou stavu z cervene repy a minim takhle vydrzet kazdy den,to by v tom byl cert,abych neco nezlepsila.Vcera na vysetreni neco mleli,ze mam asi unavak a nebo ze vlastne nevedi,at jim hodne vitaminu.Takze snad za ten wobenzym to nahradim.Cetla jsem jake ma repa ucinky nekolikrat,ale dnes jsem nasla podrobnejsi a musim rici,ze jen tak na zadnou zeleninu nema,svym obsahem.Ale nesmi se to prehanet,denne zacit od mensich davek,tak 2 deci.Ja si dala bombu,co do mnozstvi a zacala se me tocit hlava atrochu nevolno a pak koukam.ze to tam vlastne pisi,ze prudkou ocistu,ihned zaznamenaji jatra a je toceni hlavy a nevolno.Presne tak mi bylo.DEkuji tedy za odpovedi,Pustim se do lecby timto smerem,repy na zahradce dost.:)

Datum: 19.07.12 22:03

Juglans, přišťavněte do řepy jablko nebo mrkev, bude to o dost snesitelnější. Taťka to tak mamce dělal, když byla na chemu.

Datum: 20.07.12 08:31

Michalko,dekuji.Ano,take jsem to cetla,ze pridavaji mrkev a hlavne se doporucuje tato kombinace pro zeny,treba v klimakterium,nebo kdyz maji hormonalni potize.Doufam,ze mamka O.K.*slunce*Zkusim dat i mrkev ze zahradky.Vcera mala 4,5 roku,vypila hrnicek,jak nic,Ne ze by ji to chutnalo,poprve nechtela,pred nedavnem.Ale vysvetlila jsem ji nalezite,jak bude zdrava a kdo ma po repe cervene fousky,obzvlast:D.Syn 11 let,uz je to horsi,s velkym premlouvanim pulku,takze jim budu tu mrkev.Muj muzsky,to je bezpredmetny,mam hruzu jak jednou dopadne,jelikoz nesni zeleninu,ani moc ovoce,za cely rok.Kdyz mu domlouvam,ma ze me legraci.Asi musim byt tvrda.Zacal si stezovat na koleno,je mu 53 roku.no jasne,mu rikam,v naem veku je treba vetsi vyziva,vracime se do detskych let a vsechno chradne.Rikam, dej si repu,je i pro vyzivu tkane .Davala jsem mu i kloubni vyzivu z lekarny a nedonutila jsem ho.no,tak si rikam at neskuhra,neni pomoci*ee*

Datum: 20.07.12 19:10

Mamka OK už skoro 15 let, takže super. Tehdy ještě nebyly žádné "vymožnosti" jak teď, pamatuju si, že třeba pupalku jí známý vozil z Německa. Nejlepší je opravdu zeleninka ze zahrádky, protože ty nádhery, co kupujeme v obchodech, jsou plné chemie a podobných sraček. Mrkev třeba mají rodiče škaredou, samé patvary s třema nožičkama, ale na chuti to znát není a určitě bude i zdravější.

Datum: 20.07.12 23:22

Hezky jste to napsala MIchalko*smich*

Datum: 19.07.12 22:54

Marti, šťávu jedině vlastní. Ale domácí šťáva je tak štiplavá a aromatická, že to opravdu málokdo snese :(

Datum: 20.07.12 08:17

Marti,jestli mate zahradku,nebo znamy a nechali by vas na kousicku nasit repu,tak to jeste stihnete.To vite ze cerstva je lepsi,ale jak pise Michalka je to sila,trochu stiplava.Nechapu,proc musi mit v obchode stavu z ni tak drahou,vzdyt roste sama a seminka stoji par korun.Repa v zelenine,ale neni tak draha,tak muzete delat stavu z ni.Jen pri delsim skladovani,ma mene stavy.vcera jsem sklidila tak stejne mnozstvi,co kupuji a vzhledem k cerstvosti,mi nestacila nadoba odstavnovace,bylo toho jednou tolik.Ale o to nejde,hlavne mela grady.

Datum: 20.07.12 10:58

martinna. Půlit či drtit se smí pouze prášky NEPOTAHOVANÉ. Prášky se různě potahují proto, aby bylo načasováno jejich vstřebávání. Podle toho, jaká byla použita látka k potažení, dojde k různé době jejího naleptání a tím i vstřebání léčivých látek do organismu. Někdy je žádoucí, aby se léčivé látky dostaly do organismu co nejdříve, tak se používají kapky či prášky, které se rozpouštějí v ústech. Někdy je naopak potřeba, aby se léčivé látky dostaly až do žaludku. To umožní jejich potažení.

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.