Odvezený nábytek

Od: Datum: 19.07.12 12:40 odpovědí: 1 změna: 19.07.12 12:48

Mám takový nemilý problém, spolupracovala jsem přes rok s jedním dodavatelem nábytku, tedy bazarovýho, vždycky mi něco dovezl, já mu dala peníze. Nedávno jsem se rozhodla skončit, ale musím se vystěhovat do konce července. Našla jsem si jen garáž s tím, že zbytek věci prodám pod cenou radši než abych to skladovala. Pan dodavatel přijel s tím, že má zájemce o dva stoly a možná ještě o třetí, peníze za jeden stůl mi dal hned za druhý až prý prodá nábytek zase do jiného bazaru, tedy zhruba za týden. Nesepsala jsem žádný doklad o "prodeji". Jedná se o 10 000Kč. Když jsem mu tedy po týdnu volala, neměl se k placení a já začínám mít obavy o peníze. Jaké jsou teď mé možnosti? Jediné, co o něm mám je jeho jméno a adresa z dob, když jsem od něj nábytek kupovala. Napadali mne samozřejmě jako první výhrůžky, ale nerada bych se dostala do přímého konfliktu, protože by to mohlo taky dopadnout špatně. Děkuji za rady!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.07.12 12:48
avatar

Zdravím. Jiřino, pokud nemáte v ruce nic, co by dokazovalo, že si nábytek odvezl a ani svědka, pak mu to neprokážete. jediný způsob mne napadá, pokud znáte jméno a adresu, rozjet se za ním osobně. Vzala bych si s sebou dva urostlé chlapy (jednak abych měla svědky a jednat jako oporu, ne na vyvolání kofliktu) a snažila se s ním domluvit na zaplacení. Přímý rozhovor před svědky by mohl třeba pomoci. Ale jinou šanci nevidím, když se cuká a není to prokazatelné.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.