Ověřená kopie diplomu

Od: Datum: 19.07.12 10:57 odpovědí: 4 změna: 19.07.12 15:07

V blízké době nastupuju do svého prvního zaměstnání. Zaměstnavatel ode mě chce doložit vzdělání. Mám bakalářský diplom z VŠ. Je prosím vás pro zaměstnavatee nutná ověřená kopie? Na poště mi řekli, že VŠ diplomy ověřeuje jen notář... Nevíte, kolik to tak stojí? Děkuju.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lolaprasatkova
Datum: 19.07.12 11:03

40 kč jedna strana, ale možná se to změnilo, ale do 50 se vlezete.

Od: klaraaaaaaaa
Datum: 19.07.12 11:23

Děkuji za odpověď. Docela mě překvapilo, že výpis z rejstříku trestů stojí už 100kč, naposledy jsem platila tuším 50

Datum: 19.07.12 13:03

U nás ve firmě není nutná ověřená kopie. Obvykle stačí diplom ukázat, ať ho každý vidí. To je samozřejmě ten hlavní dokument. Jestli vaši kádrováci budou chtít ověřenou kopii, pak si myslím, že ji můžete přinést i dodatečně.

Od: marekt
Datum: 19.07.12 15:07

Včera jsem byl ověřovat diplom s přítelkyní a řekli ji totéž, oproti tomu já jsem byl na stejné poště s mým diplomem minulý týden a ověření proběhlo bez problémů. K notáři se nám nechtělo, tak jsme zkusili ještě úřad a diplom za 30Kč ověřen...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.