Jak se skamarádit

Od: Datum: 22.01.13 20:00 odpovědí: 5 změna: 25.01.13 23:41

Ahoj,mám takový problém že má jenom jednu kámošku a baví se už víc s jinou,a ta jiná se semnou nebaví,a nevím jestli se kamarádit s někým jiným a nebo se bavit ještě s tou jednou kámoškou která už se semnou moc nebaví,a mám pocit že se baví líp s tou její spolužačkou,ale jestli se mám s někým jiným skamarádit ve tříde je taky problem-pořád mlčím a nevím co jim vůbec říct,navíc muj idol ve třídě sedí s tou spolužačkou moji kámošky,a bojím se že ta se skamaradí s tím idolem protože spolužačka je pěkná vtipná atd..:/ nevím co dělat nechci sama skončit..:( poradte prosím.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.01.13 20:08

Líp by to nezamotala ani Agatha Christie*smich*.

Nebav se s nikým a máš klid.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.01.13 20:33
avatar

Dobry den ,jezis chtel bych mit vase starosti ,hned bych menil

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.01.13 20:34
avatar

Ahoj. Nejdřív si ujasněte, co vlastně chcete, s kým se chcete bavit a s kým se chcete kamarádit. Máte v tom chaos, nic nevíte.. Možná bude pro Vás nejlépe, začít se kamarádit a bavit úplně s někým jiným, komu budete věřit a hlavně co nebudete tak moc řešit, aby jste z toho měla v hlavě chaos. Když nebudete nerozhodná, budete to mít v hlavě srovnané a budete vědět, co chcete, pak sama neskončíte.

doplněno 22.01.13 20:35:

opr. Abyste z toho neměla v hlavě chaos.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.01.13 20:35
avatar

Ahoj, zkus se nějak zapojit, přijít a začít se bavit třeba o škole nebo o testech nebo o učitelích a to je startovací bod. Buď milá, když bude někdo potřebovat pomoc, tak mu pomoz a uvidíš, že tě každý bude mít rád a pokaždé se budeš mít s kým bavit. Musíš se k někomu prostě přitočit a bavit se. Někdy to prostě jinak nejde a s idolem? Nestyď se a bav se s ním normálně, možná budeš překvapená, kluc se chovají častokrát mnohem líp než holky :) je to taky jen člověk, zkus se ho zeptat třeba na látku které jsi nerozumněla (i když bys třeba rozumněla) a jesti není buran určitě ti rád poradí a máš skvělou záminku k tomu, začít se bavit :... :) zlom vaz :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.01.13 23:41
avatar

Jak se končí s něčím, s čím člověk ještě nezačal?

(Nedělám si legraci, opravdu to nevím.)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.