Lékař soukromý

Od: Datum: 22.01.13 15:30 odpovědí: 2 změna: 22.01.13 18:58

Potřebovala bych poradit, navštěvuji kožního lékaře v nemocnici, u kterého jsem zapsaná a prováděl tam i několik zákroku na mě, ale nejsem spokjená, mohla bych navštívit soukromého kožního lékaře? Nechci měnit lékaře, ale jen navštívit soukromého poradit se sním popř kdyby mi napsal nějaký recept ten soukromý lékař, musela bych u mého lékaře v nemocnici něco řici, nebo tak něco?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.01.13 15:45
avatar

Soukromého kožního lékaře můžete navštívit i bez doporučení svého praktického nebo jiného lékaře. V nemocnici nemusíte nic oznamovat. Soukromému lékaři je dobré říci podrobnosti o vaší chorobě, dosavadním postupu léčení a současných obtížích.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.01.13 18:58
avatar

Pokud nejste spokojená se svým lékařem, můžete se poradit či se zaregistrovat u jakéhokoli jiného lékaře, ať u soukromého či ne, a tomu původnímu nemusíte nic oznamovat. Pokud se zaregistrujete u nového lékaře, sám si Vaši dokumentaci od Vašeho původního lékaře vyžádá.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.