Přítelkyně za zamilovala - pohled na vec?

Od: Datum: 16.07.12 13:47 odpovědí: 13 změna: 17.07.12 12:30

Dobry den,

pritelkyne ktera se vratila z dovolene z TR se nyni chce vratit do TR za nejakym muzem ktereho tam poznala, udajne ne pres CK ale sama na sve vlastni triko tzn. jen letenka tam a zpet. Bydleni asi u nej, samozrejme spousta sexu a zabavy. Vse zde pomalu a jiste ukoncila-vztah, praci, zivot atd. Jak ji presvedcit ze dela obrovskou chybu, mate nekdo takove zkusenosti? Pritelkyni je 35 let, ja 38. Jsem bezradny, nevim co dal delat. Nic mezi nami jiz z jeji strany samozrejme neni, mne to nici. Deti nemame ale nechci o ni prijit. Dekuji za radu. Pavel

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.07.12 13:59

Sice nevím, co je TR, ale každopádně teď už je pozdě na to, aby jste něco zachraňoval. Ženská je rozhodnutá a pálí mosty, což je normální.

Nechte jí, ať si na všechno příjde sama. Kdo ví, třeba se jí štěstí bude držet...

A kdo ví, třeba to zase dáte někdy dohromady, pokud budete oba chtít.

Ale teď už netrapte sám sebe, najděte svou hrdost a vykašlete se na ní.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.07.12 14:02

Dobrý den. To, že dělá obrovskou chybu si myslíte, Pavle, Vy, ale ona je zřejmě přesvědčená o opaku. Ukončila s Vámi vztah, navázala jinde jiný, nechce Vás... Nechcete o ni přijít, ale ona se již rozhodla. Nemůžete jí přesvědčit, bohužel, nijak. Nebude Vás chtít poslouchat. Buď bude šťastná jinde a s jiným, nebo si tu pusu musí natlouci, aby poznala sama, že to byla chyba. Jinak si myslím, že tomu neuvěří. Pokud za sebou začala tady pálit mosty, zbytečně byste se snažil. Nenaděláte s tím nic, to si myslím já.

Datum: 16.07.12 14:04

Můj názor je tvrdý, ale lepší aby jste věděl na čem jste a smířil se s tím, než si pár let vytvářet vzdušné zámky.

Vztahy "na hromádce - bez jakýchkoli závazků" mají jednu specifickou vlastnost. Pokud se jeden z parnerů rozhodne vztah ukončit, druhý musí jeho rozhodnutí přijmout.

U 35-leté osoby lze předpokládat, že zná následky svého počínání. Pokud se rozhodla váš společný vztah ukončit, zřejmě měla oprávněné důvody. Pokud si je svým činem vědoma, že vám ubliží - proč projevovat nadále zájem o sobeckou osobu? Pokud si neuvědomuje, že vám ublíží a v blízké době se k vám bude chtít vrátit - tak je nerozumná, a taková osoba pro dlouhodobý vztah se nehodí.

Pokud je vám 38 let, je už nejvyšší čas najít si manželku a založit rodinu. Můžete své předcházející přítelkyni poděkovat, že vám dala možnost věnovat svůj čas a energii jiné ženě. Představte si, že by vám to udělala za 10 let, v době, kdy byste měli kupříkladu děti - v 48 letech by už jste stěží něco změnil.

Pokud ve vašem vztahhu nebyly žádné hádky, rozpory, důvody, které by ji k takovému jednání vedly, stojím si zatím, co jsem napsal.

Datum: 16.07.12 16:11

Bohužel ani manželství není taková pojistka trvalého vztahu, jak si někdo může myslet. Nejen já bych mohl vyprávět...

Od: lupita*
Datum: 16.07.12 14:14

také nevím, co je TR...samozřejmě to zde není podstatné, ale i tak by mě to docela zajímalo

Od: flip
Datum: 16.07.12 14:53

Turecko nejspíše..

Od: sax408
Datum: 16.07.12 15:06

Ano TR tim jsem myslel Turecko.

Je pravda ze nema cenu snazit se neco lepit, jak je uvedeno vyse, kdyz se jeden z partneru rozhodne opustit druheho, druhy to musi prijmout i kdyz s tim moc bojuje a je to pro nej jako rane z cisteho nebe, ale kdyby bylo jednoduche nad tim mavnout rukou a rict si nejak bylo nejak bude, ale to nejde a jeste dlouho dobu se z toho clovek bude vzpamatovavat. Nejhorsi ze clovek naprosto na vse rezignoval, vubec nepremysli co bude dal a uz vubec neuvazuje nad tim s kym, kdy znovu od zacatku zacinat znovu. Pavel

Datum: 16.07.12 19:04

Řeknu to možná trochu tvrději, ale tak to vidím.

Přítelkyně na vlastní pěst odjedla do Turecka a tam si užila spoustu sexu a zábavy u jiného muže. Vy ji chcete "zpět"? Chcete "bojovat" za děvku (omlouvám se za to označení, ale je to něco jiného?), která Vám nasazuje parohy? Vemte rozum do hrsti a seberte hrdost, máte na víc.

Myslím, že ona sama velice rychle přijde na to, že nový vztah není tak skvělý, jak to vypadá. Možná už po první facce.

Nebylo by od věci si zjistit její novou adresu v případě, že by to začala směřovat ke špatnému konci.

Od: hankauk*
Datum: 16.07.12 15:03

TR je Turecko (i když by to klidně mohla být i Tramtárie;)). To, že se přítelkyně rozhodla vydat se zpět do zahraničí za nějakým mužem, kterého poznala, by ještě nebylo nic nevídaného. Ovšem má vaše přítelkyně potuchy o jeho náboženství? 99% obyvatelstva Turecka je muslimského vyznání a to si tedy užije. Může dopadnout tak, že ji pán bude vodit za nos. Bude z ní tahat peníze, protože zrovna potřebuje do něčeho investovat, nebo nové auto, něco do bytu/domu, atd... Až přítelkyni vyschne zdroj, přestane ho zajímat. Takových případů je spousta a denně to čtu v novinách v UK. Ženská se zblázní do Turka, všeho tady nechá a odstěhuje se tam. A pak, když už není z čeho brát, je ráda, že se horko těžko dostane zpátky do civilizace. Je vděčná za to, že vyvázla jen s nulou na kontě. Je mi jasné, že vás přítelkyně už nebude poslouchat, ale mohl byste ji aspoň nějak decentně upozornit na možná rizika. Pokud ji pořád máte rád, můžete ji aspoň ujistit, že tu budete v případě problémů.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 16.07.12 17:52

Takových letních lásek na břehu moře, za světla měsíce, plážový inženýr, tichá hudba v dáli, je spousta. Slečna ještě nesedí v busu na cestě domů a mladý si už vede kolem ramen jinou. :D Jetsli budete zakazovat a dělat scény, akorát z opáleného inženýra uděláte mučedníka. Není už děvče, je to dospělá žena, už by měla vědět, o čem je život. A že jistojistě z ní Blanka Matragi nebude. :D Jestli tohle všechno budede schopen překousnout, zatvařte se, jako že jo. Co už?! *placni*

Pro odlehčení: Co sis přivezl z dovolené?

Ani nevím, ještě jsem nebyl u kožního.

Datum: 16.07.12 20:52

Když se vrátí za nějakou dobu zpět do Čech oškubaná ale zdravá, může mluvit o štěstí /pominu pohlavně přenosné nemoci/. Také se nemusí vůbec vrátit a skončí někde jako bílé maso.

Ti Turci se tím živí celou sezonu. Vyhlídnou si osamocenou dívku, ženu a už jsou tak drzí, že pronásledují i ty které tam jsou s partnerem. Dokázou je tak oblouznit, že ty ženský, když tady nemají velké závazky, udělají to co Vaše. Mají z toho pěkný příjem a je nutno říci, že z toho mnohdy živí celou rodinu.

Souhlasím s tím, že se letadlo ještě neodlepilo od země a oni už mají v náručí další nešťastnou, nemilovanou a sladkýmí řečičkami obluzenou turistku. Není to jenom v Turecku, ale i třeba v Itálii.

Ohodnoceno: 2x

Od: lolaprasatkova
Datum: 17.07.12 10:03

Znám podobný případ. Slečna 25, se zamilovala do sympatického německého zákazníka. Sbalila všechny svoje peníze a ještě si půjčila a odcestovala do Německa po 2 měsících se vrátila zpět bez peněz s dluhy . Zákazník si z ní udělal pro své kamarády kuxxx. Nikdy o tom nemluvila a pro ní to byla zkušenost k nezaplacení. Podobně dopadne vaše přítelkyně.

Od: sax408
Datum: 17.07.12 12:30

Dekuji vam vsem za vase nazory. Je pravda ze pokud je pevne rozhodnuta nic ji nezvrati, i pres to, ze jsme spolu vice jak 6 let, vybudovali jsme bydleni apod. veci, nastesti nejsou deti, hlavne po tom co je nyni. Muzu ji rikat cokoliv ale bohuzel je to marne, je presvedcena. Nerad bych se dockal toho, ze za par mesicu nebo let bude stat za dvermi a rikat ze udelala chybu a ze by chtela zacit znovu od zacatku. Na druhou stranu se o ni strasne bojim, zalezi mi na ni a nerad bych aby se nekde spalila a udelala nejakou chybu, aby odjela poblaznena nekam za nekym, tady vsechno ukoncila at je to partnersky vtah, prace atd. Musim se z toho vzpamatovat a hlavne bojovat sam se sebou, jsem s nervama mimo, na nic jineho nemyslim a clovek je v nejistote co jak bude.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.