Co dělám špatně?

Od: Datum: 14.07.12 19:07 odpovědí: 13 změna: 20.07.12 14:13

Zdravím, je mi 16 a jsem ještě panic a dokonce jsem se ještě nikdy s žádnou holkou nelíbal... Dokonce ani včera, kdy jsem byl na jedné Party, která se navíc jmenovala Seznamka Party... přestože tam s námi bylo hodně holek já se k ničemu nedostal. Myslím, že to bude tím, že já se hodně držím zpátky, dokážu s holkama mluvit o čemkoliv ale na to pravé "balení" nedojde...

Já totiž nikdy nevím "jak na to", hlavou se mi honí strašně moc možností (mám ji chytnout kolem pasu, pokusit se ji vzít za ruku, říct jí něco v tom smyslu, jak je hezká atd. atd.) a stejně tolik scénářů jak to může dopadnout (většinou ty negativní, jako je facka, nebo to, že by utekla a přestala se mnou mluvit atp.)

Dopadne to tak, že si nic nevyberu a furt se jen bavím o čemkoliv... Potřeboval bych poradit jaká možnost je v takovém případě nejlepší apod... Děkuju mnohokrát


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.07.12 19:11
avatar

podle mě děláš špatně to, že zbytečně spěcháš. V 16 jsem byl taky panic . . . no a co.S ženskejma to má cenu řašit až po 20(25) tce, to už jsou jakš takš v míře přijatelné rozumný.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 14.07.12 19:18

Tak tak. Dokud jsou v pubertě, tak většinou jsou na zastřelení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.12 19:12
avatar

Zdravím,

je ti 16 let, nic neuspěchávej, máš času... Hlavně to musí být holka, která má k tobě důvěru a to bez nějakého delšího chození nepůjde. Když s ní budeš mít opravdoví vztah, ono to přijde samo, ani nad tím nebudeš přemýšlet. To, že jsi panic, podle mě vůbec není na závadu. Počkej si na tu pravou, žádné unáhlené kroky. Anzionka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.12 19:16

Dám malinkou radu. Do kolika je člověk panic je jeho věc, někdo do 20-ti někdo do 16-ti. Chodil bych dál na takové akce a uvidí se. Ženských je plno a nějaká se najde. Já tu svoji ulovil na líbimseti a ještě k tomu nečekaně a dneska jsme spolu cca 6 a půl roku (z toho 3 roky v chomoutu). Před ní jsem spal s jednou holkou a ještě dřív chodil s dvěma. Vlastně s tou první jsem randil až ve čtvrťáku na střední. A jestli se nudíš? Rozjeď si vlastní akci na serverech jako lidé.cz apod. procházej holky, které se ti líbí a věkově hodí a napiš jim.

doplněno 14.07.12 19:17:

A když kluci budou řešit holky, tak můžeš kecat tak jako oni ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lupita*
Datum: 14.07.12 19:24

já myslím, že je naopak super, že se dokážes s holkama bavit o čemkoli, opravdu, važ si toho. takoví kluci jsou daleko lepší, než namachrovaní frajírci, kteří se snaží na holku hned skočit...je to ten nejlepší základ nějakého hlubšího vztahu, umět si s tím druhým popovídat a to na řadu témat...a jak už tady radili ostatní, v 16 opravdu není na nic pozdě, poznávej holky, ničeho se neboj, neměj depku z toho, že se na první schůzce nelíbáte...správná holka taky musí dělat trochu fóry a ne dovolit klukovi všechno hned napoprvé i když by třeba sama měla chuť :) a nakonec je celý ten zážitek daleko lepší, když je to trochu napínavé...pokud se budeš s nějakou holkou scházet dýl, budeš si s ní rozumnět a mít pocit, že už by ses s ní chtěl líbat, nejlepší je to při loučení, jdi k ní, polib jí prostě na ústa a uvidíš jak to vezme, třeba z toho bude nakonec opravdový líbání...a když se naštve, neber si to tak, to se asi klukům prostě stává, ale není to žádná tragédie...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.12 20:28

Ahoj, bude to znít možná divně, ale myslím, že neděláš špatně nic. Naopak. Podle toho, jak jsi svůj problém popsal, si myslím, že jsi přecijen rozumově vyspělejší než třeba někteří Tví vrstevníci, proto se napřed zajímáš a povídáš si s holkou o jiných věcech a na to, k čemu by ses rád dostal, se nedostaneš.

Jestli Ti to pomůže, jsem na tom také úplně stejně. Také jsem rozumově, řekněme více napřed než moji spolužáci a také se s holkama bavím o běžných věcech. Bohužel, jak tu už někteří poznamenali, holky jsou v tomhle věku potřeštěné puberťačky, které těchto kvalit v jejich věku neocení, ale počkej si za pár let, situace se jistě obrátí.

To, že jsi panic, vůbec neřeš, jsem ještě o několik měsíců starší než Ty a také jsem nic zatím se žádnou holkou neměl...jasně, je pochopitelné, že Tě to láká, jaké to vlastně je, ale vážně není kam spěchat.

A pokud na to náhodou s kamarády hodíte řeč, tak můžeš klidně lhát a žít jen ve svých představách, stejně jako to dělají oni.

Přeji hodně štěstí.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: askmenow*
Datum: 14.07.12 22:07

Takže postupně:

V tvém věku je ještě mnoho kluků paniců. I spousta těch, co tvrí opak. Nejsi nijak opožděný.

Balení: Zapomeň na chytání kolem pasu a podobné blbiny. Takhle to přece nefunguje, že někoho znáš chvíli a začneš ho hned vyloženě balit. Normálně si s holkou povídej, jak píšeš, to umíš. Pak ji požádej o číslo (facebook, cokoli) a nebo jí dej svoje, ať se ozve, jestli bude chtít. Třeba druhý den nebo za dva dny jí napiš, jestli spolu někam nezajdete. Třeba na procházku, do zoo, na zmrku... kamkoli, kde se dá bavit. A dál si povídejte. Časem je možné, že vzniknou větší sympatie. Ale třeba to nebude na první, ani na druhé, ale na několikáté schůzce. To poznáš. Pak je teprve čas na nějaké chytání za ruku. S komplimenty taky opatrně - když na ní hned začneš vybalovat, jak je krásná, bude to znít lacině, jako že to říkáš každé. Na seznamovací párty můžeš spíš pochválit něco konkrétního. Třeba tričko, protože má vtipný obrázek, nebo hezký účes.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: drejdl*
Datum: 15.07.12 19:03

Jak psali předřečníci - neděláš v podstatě žádnou chybu. Odbobí, v němž se nalézáš, nazýval náš velký učitel doc. Plzák "léta sedmibolestná". Je to období, kdy kluk je v podstatě téměř dospělý, bolestně by chtěl partnerku (a to nejen na fyzické aktivity), ale dívky oň prostě nestojí. Své panictví nemusíš udat za každou cenu, počkej si na tu pravou. Aktivitou tělesnou nezačínej - chytat holku kolem pasu nefunguje, aspoň ne na tu pravou. Lépe je začít trochu osobnější hovor, z něhož bych vynechal chválu jejího zevnějšku, protože holky mají radši, když stojíš nejdříve o jejich duševno. Takže spíše - je mi s tebou opravdu dobře, vždycky když tě vidím, den se mi rozjasní a všechno je hned lepší, dokonce i lidi co nemám rád jsou mi sympatičtí, nešlo by abychom byli spolu častěji?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: foreveralone*
Datum: 16.07.12 11:27

Děkuju moc za rady, pokusím se jimi řídit, a snad si teda nějakou holku najdu :-D

Ale pravda je, že s holkama se dokážu bavit o čemkoliv, ale (zvlášť pokud je ta holka fakt hezká) tak mi chvilku trvá než se rozmluvím, držím se zpátky ale potom už to fakt jde samo :-D

A u mě je navíc ještě problém v tom, že já nejsem zrovna nějakej Adónis :-/ ale s tím bohužel nic nenadělám...

Datum: 16.07.12 13:41
avatar

Je príma, že jsi upřímný a podle povídání budeš asi docela fajn kluk.

V šestnácti fakt ještě nemáš zmeškáno, to všechno krásné určitě přijde. A jaképak "snad", ty si určitě holku najdeš. Na nějakou svoji krásu nekoukej, pokud to bude fajn holka, tak bude preferovat úplně jiné vlastnosti. S tím opravdu nenaděláš nic, ale můžeš se odlišit něčím jiným, třeba galantností, slušností, spolehlivostí a tak, být prostě takovým parťákem do nepohody.

A ještě taky jedna zkušenost staršího*smich*. Jestli můžu radit, ani ty nekoukej jen po kráse. Mám jistou zkušenost, že nejprímovější jsou právě ty trochu odstrkované, nijak oslnivě krásné, prostě takové ty docela obyčejné. Přijdeš na to třeba i sám, že krása není všechno a že potřebuješ holku, třeba obrýlenou a s obyčejnými vlasy, která tě podrží v nějaké složité situaci a podá ti pomocnou ruku, když spadneš do kaluže.

Nevím, jestli jsem se vyjádřil srozumitelně. V každém případě držím palce.*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: foreveralone*
Datum: 20.07.12 12:28

Tak ještě jednou děkuji za všechn rady, ale mám ještě jeden menší dotaz, minulý týden jsem na té seznamce potkal jednu holku, od té doby jsme si párkrát psali přes Facebook, a jednou mi napsala, musím jít, večer napíšu ahoj :) tak já jsem čekal až do půl dvanácté, poslali jsme si tři zprávy a já byl fakt unavenej, tak jsem šel spát :D

A zítra bych se s ní měl, zase vidět naživo, na další letní diskotéce, tak jsem se chtěl zeptat, jestli jí mám říct, že na ní od toho pátku nemůžu přestat myslet (což je pravda), nebo si to nechat pro sebe? Děkuji

Datum: 20.07.12 13:31

Vyjádřit svou "zamilovanost" můžeš jiným způsobem. Nejlépe činem. Třeba, že ji někam pozveš.

Sice 14-16 letou holku můžeš danou větou potěšit, ale až budeš starší, zjistíš, že ženy mají rády nezávislé muže ( do určité míry). Proto bych si danou větu odpustil.

A pokud jí to opravdu chceš sdělit, lépe to formuluj. Napříkad, že ji tak rád vidíš, že ses nemohl setkání s ní dočkat.. a třeba ji při té větě obejmi :)

doplněno 20.07.12 13:35:

Na případné obavy, že jsi panic, že ses nelíbal.. a další, prostě zapomeň. V životě je to naprosto nepodstatné. Pouze vaše generace tomu přikládá určitou důležitost, která je pomíjivá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.07.12 14:13
avatar

Jestliže jí řekneš, že na ní od pátku nemůžeš přestat myslet, vyzní to trochu teatrálně a ne každá to vezme tak, jak to bylo řečeno. Až se spolu zase uvidíte, spíš bys jí měl dát najevo, jak jsi rád, že ji zase vidíš a naznačit, že je to s ní fajn. Pokud něco uspěcháš, bude to pak problém. Možná bych ještě volil nějaký malý dárek.

A pak už tomu nech volný průběh, buď to vyjde, nebo ne. *palec*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.