Stěhování - vynáší?

Od: Datum: 13.07.12 13:48 odpovědí: 6 změna: 13.07.12 20:41

Dobrý den, rád bych se dozvěděl od vás názory na tento druh podnikání, myslíte si, že se v tomto odvětví dají vydělat slušné peníze? Když pominu nákladní automobil balící prostředky, pojištění.. tak bych řekl, že by mohlo tohle odvětví docela vynášet. Nezjišťoval jsem nic podrobně, včera byla debata na toto téma a řekl jsem si, že by to nemuselo být špatné. Tak díky za odpovědi a prosím názory.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.12 13:54
avatar

Upřímně radím vykašlat se na JAKÉKOLIV podnikání, pokud ho chcete dělat JEN kvůli tomu, kolik vynáší.

Ano, dobrý stěhovák si určitě přijde na přiměřené peníze za svou práci, ale určitě to není lehká práce..a často se také

může stát že i stěhovák s postavou Arnodla S. je po 10 letech práce "odepsán" třeba s operovanými zády...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 13.07.12 13:58

No a co tak průzkum, biznis plán, kolik lidí se stěhuje, kolik stěhováků na trhu, jaké ceny, co lepšího nabídnout, jak lze konkurovat? Jinak je to na úrovni snu, naivity a skutečnot může být úplně jiná. Co tak se podívat na den D v TV?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: boris5
Datum: 13.07.12 14:37

Upřímně radím vykašlat se na JAKÉKOLIV podnikání, pokud ho chcete dělat JEN kvůli tomu, kolik vynáší.
Ano, dobrý stěhovák si určitě přijde na přiměřené peníze za svou práci, ale určitě to není lehká práce..a často se také
může stát že i stěhovák s postavou Arnodla S. je po 10 letech práce "odepsán" třeba s operovanými zády...
Jinak je to na úrovni snu, naivity a skutečnot může být úplně jiná.
Řekl bych, že dnes je vzácnost provozovat něco co slušně vynáší a dělá to s pocitem naplnění, ale pochopil jsem pane Martine co tim chcete říci. Netvrdím, že je to lehká práce, jen včera na toto téma byla debata s pěti kolegy, kteří nejsou spokojeni se svojí stávající prací, tak mě napadlo se čistě teoreticky dozvědět více o tomto podnikání. Na internetu toho bude jistě mnoho, ale osobní zkušenost je osobní zkušenost. Ke s těhování se používají různé pomůcky k odlehčení práce, pro peníze se musí něco obětovat, ale rozumím. Pane Buss, je to na úrovni snu a naivity, máte pravdu.
Od: borek5
Datum: 13.07.12 14:38

Špatně jsem to napsal, omlouvám se.*hi*

Od: vsimavy
Datum: 13.07.12 19:40

Pokud budete jediný vlastník firmy a zbývající "zaměstnanci" budou buď na DPP (nepřekročí hrubou mzdu 10 000 Kč měsíčně) nebo (a to hlavně) budou pracovat na černo v úrovni do 80 Kč/hodina, pak váš výsledek může být docela slušný. Samozřejmě vaším úkolem bude sehnat zakázky na 8 hodin denně a 5 až 6 dní v týdnu. Pozor - konkurence je velká a umí to.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 13.07.12 20:41
avatar

Borku, stěhování je dřina, i když třeba jen rozvážíte zboží. Pokud chcete stěhovat kompletně domácnosti včetně balení předmětů, je to i hodně velká zodpovědnost. Ano, je z toho určitý výdělek, ale nic není zadarmo. Pokud budete stěhovat "sám", nebudete stíhat zařizovat kšefty a brzo přijdete o záda. Pokud budete mít stálou partu "tahačů", budete je muset dobře zaplatit, aby Vám neutekli za lehčí prací a zároveň si stíhali platit důchodové i zdravotní připojištění. Pokud k Vám budou stěhováci přicházet a za chvíli odcházet, budete platit za určité "hodnotné předměty", které se "náhodou" při přepravě ztratily. A když pak přijde stěhování klavíru po panelákovém schodišti (tedy ve dvou - více lidí se nevejde), musíte tuto operaci předem správně odhadnout, nacenit a pak i ocenit.

Pokud se pro tento způsob výdělku rozhodnete, budu Vám držet palce, dobrejch stěhováků není mnoho, ale - seženete je zrovna Vy, aby pracovali pro Vás?

Pokud budete chtít, mohu Vám dát i praktické školení, nějaké "grify" na ulehčení práce znám... ;)

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.