Náměsíčnost a sny

Od: Datum: 12.07.12 13:14 odpovědí: 4 změna: 12.07.12 16:03

Dobrý den, začínám mít opět problém s náměsíčností.

Procházím se nevědomky po domě nahá, chodím do výtahu (bydlím v panelovém domě) nebo brečím ve spánku, křičím a dokonce je to někdy tak reálné, že si myslím, že se to stalo nedávno a pak se někoho zeptám proč se to stalo a přitom to byl sen. Před dveře si musím dát židli abych nikam nešla. Když se někam ohlédnu uvidím tam obličej nebo mám pocit, že mě někdo volá jménem a nikdo poblíž ani není. Není to vtip, chci radu. Děje se to někomu taky? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.07.12 13:28

Nejlepší rada bude: na nic nečekejte a běžte k odbornému lékaři!

Ohodnoceno: 3x
 
Od: skye*
Datum: 12.07.12 15:46

Pokud to není vtip a máte takovéto příznaky, může to signalizovat něco hodně vážného. Rozhodně bych neváhala a šla k lékaři.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: lucimera*
Datum: 12.07.12 15:52

Pokud je to opakované, neděje se vám to poprvé, neváhejte zajít k lékaři. Odborná rada, případně nějaké léky, či snad jen svěření problému někomu, komu dovedete věřit (nemusí to být nutně lékař, i třeba kamarádka) můžou náměsíčnost a problémy s ní spojené vyřešit.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: frantiseks1
Datum: 12.07.12 16:03

Náměsíčnost je nebezpečná ze začátku může být nebezpečná jen z psychyckého hlediska ale je zaznamenáno již dost případů kdy naměsični kteří svůj problém neřešili a chodili v noci nevědomky na výlety někam zahučeli a měli vážná zranění je dokonce zaznamenán případ ženy která na dovolené v naměsičnosti vylezla ze stanu a šla do nedalekého lesa který neznala a netrefila zpět. Je to nebezpečná věc a není radno si sní zahrávat běžte k lékaři . Jak by řekla moje babička , Haraší vám ve věži ;) .

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.