Perfect promotion

Od: Datum: 10.07.12 11:50 odpovědí: 11 změna: 14.09.12 13:03

Dobrý den,nemáte někdo zkušenosti s agenturou Perfect promotion?Měli na webu vyvěšený inzerát že hledají hostesky/promotéry. Na internetu jsem nic nenašla,mám tam jít na pohovor,a nerada bych naletěla nějáké podvodné firmě.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mickeymouse*
Datum: 12.07.12 12:40

Dneska mám jít taky na pohovor a docela by mě zajímalo co je to zač, když o té firmě nikde nic není.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: abcdefgh
Datum: 12.07.12 21:43

Já tam mám jít v pondělí, v šest večer (?), pokud už jsi na tom pohovoru byl/a, mohl/a by ses prosím podělit o zkušenosti? Díky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kikee
Datum: 12.07.12 21:58

Taky tam mám jít v pondělí v 6, do Ostravy ;) ale je to divné...a taky by me zajimaly nejake zkusenosti ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mickeymouse*
Datum: 13.07.12 13:16

Tak nakonec jsem tam nešla. Nestíhala jsem a přišla bych pozdě, takže jsem to vzdala. Moc vám teda nepomůžu, ale mohly jste se pak podělit, jestli jsem o něco přišla. Ale když jsem se tak koukala na internet, přišlo mi to spíš jako ten prodej parfémů. Nevím, snad se pletu. Přeju hodně štěstí a budu ráda, když se potom podělíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lluc
Datum: 21.07.12 19:18

Jak ti to nakonec dopadlo? taky by me zajimaly zkusenosti, co je naplni prace atd. jestli ma cenu chodit na ten pohovor :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xxxl
Datum: 30.07.12 20:21

Dobrý den,

byla jsem pozvána na pohovor. ¨Když jsem dorazila na uvedenou adresu, tak na zvonku nikde nic, žádná zmínka, že zde firma sídlí, žádná cedule, prostě nic. Nakonec se nás tam sešlo více lidí, kteřé byli pozvání, ale nikdo se bohužel neukázal. Žádný telefonát z jejich strany také neproběhl. Mobilní číslo uvedené u inzerátu bylo vypnuté. Pouze když jsem večer dorazila domů, tak jsem našla email, že z technických důvodů pohovor nebylo možné uskutečnit.

Podivné jednání firmy je velice podezřelé a nikomu nedoporučuji s touto společností jednat. Už i to, že nemá ani vlastní internetové stránky!

POZOR!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xx*
Datum: 19.07.12 11:19

Ahojte, zkušenosti mám. Také jsem byla na pohovoru a tam nám bylo sděleno, že se musíme zúčastnit školícího dne, který jsme si mohli vybrat. Při pohovoru jsme se dozvěděli, že se buď budeme placeni hodinově, když budeme u stánku a nebo z provizí z prodeje. Při školícím dnu jsme byli někteří odvezeni pryč. Tam jsem viděla, že jde o pouhé VNUCOVAČE parfémů, které naprosto nesnáším. Takže mé zkušenosti jsou špatné. Nakecají Vám, že budeme placeni i hodinově a přitom budete jen vnucovat parfémy, které si od Vás stejně nikdo nekoupí, takže Váš výdělek bude nulový. Není to žádne promotérství!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaraaa*
Datum: 22.07.12 12:33

Mám úplně stejnou zkušenost s agenturou Emporio promotion - předpokládám, že se pouze "firma" přejmenovala. Taky se tvářili, že budu dělat hostesku, ale vyklubalo se z toho vnucování parféme... Pokud nechcete okrádat důchodce a důvěřivé lidi, ani na pohovor nechoďte!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: timea
Datum: 08.08.12 19:52

Super že jste tady něco napsali. Tak vím že nemám nikam chodit. Vnucování se lidem nepodporuju. Díky ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bar*
Datum: 27.08.12 13:50

nooo jsem ráda, že jsem si to přečetla, protože kdybych to zjistila, tak by si za obrázek, to, co bych jim řekla, fakt nedali :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: beruska01
Datum: 14.09.12 13:03

Podvody to nejsou. Pracuju tam delší dobu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.