Vlasy X vousy

Od: Datum: 10.07.12 10:21 odpovědí: 6 změna: 10.07.12 12:31

Mě je 19 let mám vousy nechal bych si narůst jen krátké strniště jak se k tomu nechat ostříhat aby to nevypadalo "zvláštně" mám hnědé vlasy.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.07.12 10:23

Pane,

jelikož jsme Vás neviděli, tak těžko soudit. Každý má jiný tvar lebky, jiný výraz a každému sluší ke strništni něco jiného.

Od: neznamej
Datum: 10.07.12 10:28

Mě nemusíte tykat :)

Datum: 10.07.12 10:49

Já pro jistotu vykám všem, pokud to nejsou vyloženě děti:)

Ale vážně, přisoudit někomu nějaký look, pokud ho nikdo neviděl je nadlidský úkol.

Od: neznamej
Datum: 10.07.12 10:54

Já sem myslel jen jestli se hodí spíš dlouhé nebo krátké vlasy třeba

Datum: 10.07.12 11:05

Obecně si myslím, že spíš vlasy kratší, ale opravdu to záleží na individuálním typu.

Já strniště někdy nosím, ovšem kdybych k tomu měl strojkem obranou hlavu, tak vypadám jako fotbalový míč s mdlým výrazem.

Někomu to naopak sluší, stejně tak jako delší vlasy...

Předpokládám, že se chcete líbit holkám, takže není nic jednodušího, než se jich nenápadně zeptat:)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.07.12 12:31

Poradil bych spíš nějaké kvalitnější kadeřnictví, kde si tě vezmou do péče kadeřnice, které se v tom umí orientovat :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.