Bytovy dekret

Od: Datum: 05.07.12 22:11 odpovědí: 4 změna: 06.07.12 14:39

Prosim, nevite nekdo, jak postupovat pro ztrate dekretu na byt, kde mi vydaji duplikat a jake kroky je treba podniknout?

Dekuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vsimavy
Datum: 05.07.12 23:11

Co to je dekret na byt? Kupní smlouva, nájemní slouva, podnájemní smlouva?

Od: lolaprasatkova
Datum: 05.07.12 23:45

To je nájemní smlouva. Ale nájemní bydlení s dekretem je dnes mnohem dražší než komerční nájemné. Zkušenost z našeho města.

Od: b
Datum: 06.07.12 09:13

Obraťte se na pronajímatele s žádostí o vystavení kopie smlouvy.

Datum: 06.07.12 14:39

Já teda nevím ,ale dekret na byt jsem oitřeboval jen než jsem daný byt převzal!

Pro upřesnění .Od zaměstnavatele jsem dosta dekret na byt.s tím jsem šel na bytový podnik a ti mi na základě dekretu předali do užívání v dekretu uvedený byt! Ovšem to bylo někdy v roce 1983 .Od té dob to po mně nikdy nikdo nechtěl,ani když jsem po cca 7 letech měnil menší (1+1 za 2+1)Jen jsem zažádal o změnu bytu zaměstnavatele, a po jeho souhlasu jsem oznámil na BP a z rozvedeným kolegou si vyměnili byty,(já do jeho,on do mého) a tím to haslo.(šlo navíc o výměnu v rámci vchodu.ze 7.p.do 5.patra).(samo změna elektroměru a plynu!Ani po X letech kdy nám prodávalo město byty do vlastnictví nikdo toto nechtěl ani vidět!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.