Odvolání u soudu

Od: Datum: 05.07.12 12:36 odpovědí: 6 změna: 06.07.12 20:31

dobry den chci se zeptat pocita se do lhuty odvolani i statni svatek kdy zadna posta nepracuje?DEKUJI ZA ODPOVED


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.07.12 12:40
 
avatar

Dobrý den. Levandule, pokud máte na odvolání 15 dnů, pak je to 15 dnů. Bez ohledu na to, zda jsou svátky, či ne.

 
Od: levandule*
Datum: 05.07.12 12:43
 

Mám 3 dny?

Datum: 05.07.12 12:47
 
avatar

Pak je to stejné. Rozhodující je právě poštovní razítko. Takže z pošty poslat v sobotu. Z jakékoliv.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: buss®
Datum: 05.07.12 14:27
 

Takže když bude 15 den neděle, tak musím poslat v sobotu? No ale to mě okradli o den, že ano? Takže tak NE.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss®
Datum: 05.07.12 14:25
 

Lhůta se počítá v ... u tr. řízení viz. tr. řád § 60.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.07.12 20:31
 

Připadneli konec lhůty na sobotu, neděli či státní svátek, pak Vám lhůta končí následující pracovní den. Právě ty Vaše tři dny jsou toho důkazem, jelikož kdyby Vám něco dorazilo tuto středu, první den lhůty byl čtvrtek poslední sobota, tak můžete podat odvolání v pondělí.

Bejt to podle předřečníků, by jste se ani ve lhůtě osobně na podatelně soudu odvolat nemohla bo tam nikdo v době Vaší lhůty není a nebyl.

 

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.