Bolesti v podbrisku

Od: Datum: 04.07.12 14:35 odpovědí: 7 změna: 05.07.12 12:56
Dobry den chtěla bych se zeptat ja jsem měla 19.-22.6.normální menstruaci a jak mi skončila tak jsem spala s mým přítelem a normálně to do me pouštěl. Po tydnu me začlo pobolivat v podbrisku a jde mi to i do zad jako kdyby měla dostat menstruaci ale to mám ještě čas. Mohla bych byt těhotná?Dva dny na sobě pozoruji ze jsem nesva všechno mi vadi a jsem protivna. Děkuji za odpověd verca
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 04.07.12 14:48

Necelé dva týdny od styku!Chránila jste se,nebo těhotná chcete být?jednoduše-dva týdny od styku nejsou příznaky těhotenství tak intenzívní.Navíc kdyzpopisujete tyhle příznaky tak o tehotenske příznaky vůbec nejde.Spíš jste se za letních nocích někde nachladla.
Tehotensky test vyjde až 5týdnu od styku z krve lze zjistit už 10den.

Datum: 04.07.12 15:24

Těhotenství lze testem zjsitit v termínu očekávané mensturace, někdy i dříve. Je to tedy 2-3 týdny po styku - 5 týdnů je to od poslední mensturace. Být tazatelkou, vyčkám do očekávané menstruace a pokud se neodstaví, udělám test.

Datum: 04.07.12 19:47

Tohle zní skoro spíš jako zánět močového měchýře nebo něčeho poblíž; projevovat se pícháním v podbřišku můžou i kvasinky. Jestli máte zvýšenou teplotu a jinak se vám čůrá, výborná věc jsou brusinkové pilule z lékárny - prodávají se jako doplněk stravy. A hodně pít samozřejně, a když se to nebude lepšit, tak k doktorovi. Také není vyloučené, že v těch vedrech tělo blbne a pokouší se rozhodit si menstruační cyklus, což je při hormonální antikoncepci samozřejmě trochu problém :-D

doplněno 04.07.12 19:48:

Teď mi dochází, že tu antikoncepci jsem si k vám přimyslela :-D Ať už ji ale berete nebo ne, těhu by se tak rychle neprojevilo.

doplněno 05.07.12 12:51:

Jestli už jste děti měla, tak si myslím, ale je to jen má teorie, že by jste příznaky cítila dřív - takže ano, mohlo by být, však už víte. Jako každá hormonální bouře se projevuje i výkyvy nálad. Dejte pak vědět, jestli vám máme začít gratulovat :-D

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.07.12 00:53

Kolik Vám je let? Menstruaci míváte pravidelnou? Mohlo by jít o řadu věcí od zánětu močových cest, vaječníků, ... až po těhotenství (případně o mimoděložní těhotenství).

Neztotožňuji se s názorem výše, že popisované problémy nesouvisejí s těhotenstvím. Naopak pobolívání v podbřišku s vystřelováním do zad podle mne může signalizovat i těhotenství.

Doporučila bych co nejdříve navštívit lékaře.

Ohodnoceno: 2x

Od: 89
Datum: 05.07.12 06:30

Dobry den je mi 23let,ja uz jsem dvakrát maminkou,mám krasne dvě deti,a ja kdyz jsem očekávala tyto dvě děti tak u toho posledního jsem měla ťy samé příznaky jako ted. Jen je mi divne,ze ťy bolesti v podbrisku myvam jen na večer ale při curani me neboli nic a nestipe me to,jsem furt unavená,a protivna můj přítel se mne zeptal co je semnou a ja mu řekla ze nevím co se semnou děje. K doktorovi kdyz půjdu,tak to je ještě brzy aby zjistil jestli jsem těhotná nebo ne. Ano mi by jsme chtěli ještě jedno miminko. Třeba se mi stalo,ze doktor u me zjistil těhotenství uz ve 4tydnu a pohyby uz jsem měla ve 3mesici tak ja nevím.ťy bolesti jsou takové jako kdybych měla dostat menstruaci ale jak říkám to je ještě brzo. Děkuji za odpověd
Od: 89
Datum: 05.07.12 06:35

Ano menstruaci myvam vždy ke konci mesice,jenže kdyz si saunu na prsa tak je mám těžší než normálně myvam tak mi prosím poraďte co to muže byt děkuji
Od: lolaprasatkova
Datum: 05.07.12 12:56

V lékárně prodávají těhotenský test, stojí kolem 100 a je velmi přesný. Už po 14 dnech ti řekne jak jsi na tom.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.