Zanedbaná léčba

Od: Datum: 03.07.12 21:24 odpovědí: 1 změna: 04.07.12 11:23

zdravím můj otec se 1 rok léčil na kašel a zánět průdušek .1rok do něj dávaly různé prášky a posílalyho na plycní .tam po nekolikáté návštěvě mu udělaly testy na tuberkulozu .a řekly že jí má tak ho začaly léčit na tuberkulozu a po 14 dnech nemohl chodit dýchat tak se v bolestech doplazil na plicní ty nevěděly co stím tak ho poslaly do nemocnice .podotýkám že ROK HO LÉČILY JEN NA KAŠEL A HLENY KTERÉ VYKAŠLÁVAL I SKRVÍ .JASNÉ PŘÍZNAKY RAKOVINY!

TET JE V NEMOCNICI KDE MU ZJISTILOY ŽE TUBERKULOZU NEMÁ ALE ŽE MÁ RAKOVINU!

NENÍ TO ZANEDBÁNÍ LÉKAŘSKÉ PÉČE?A KOHO SE DÁ ŽALOVAT NEBO JAK POSTUPOVAT DĚKUJI ZA ODPOVĚT


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: atrix*
Datum: 04.07.12 11:23

Dobrý den, je mi moc líto, že máte takovouto zkušenost. Bohužel mám úplně tu stejnou, taky s otcem. Více než půl roku běhal po doktorech s bolestmi zad a žaludku, nikde se na nic nepřišlo. CT ukázalo nějaký útvar, ale prý to nic není. Nakonec zjištěna rakovina. Tehdy jsme chtěli podat stížnost kvůli zanedbání lékařské péče. Pak táta umřel a nějak jsme neměli sílu to dál řešit, navíc si myslím, že doktoři nepřiznají, že udělali chybu. Asi jsme to měli udělat, už proto, aby se takovéto případy neopakovaly. Netuším, jak se postupuje, podává se stížnost na lékařskou komoru? Zkušenost nemám, ale obrátila bych se na ně. Jakmile jim pošlete třeba jen dopis, musí to řešit a někdo se tím musí zabývat a tam by vás mohli navést dál. Snad někdo poradí víc.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.