Chci s ním vztah, ale nevím, co chce on

Od: Datum: 03.07.12 17:28 odpovědí: 13 změna: 04.07.12 23:58

Ahoj, poznala jsem bezva chlapa (31) na jednom seznamovacím serveru, všiml si mého profilu a napsal mi. Hned na počátku komunikace jsem mu řekla, že hledám vážný vztah a rozhodně nechci jenom sex. Říkal, že to chápe a hledá v podstatě totéž, i když v profilu měl vyplněné, že hledá vztah, flirt i sex. To se mi nezdálo, tak jsem mu psala, že to nemá cenu, že tohle nechci. On si pak profil změnil a doteď tam má, že hledá vztah. Chvilku jsme si psali, pak proběhly čtyři schůzky. Od začátku se mi vážně líbil, ale snažila jsem se nedávat to přehnaně najevo. Pátá schůzka byla večeře u něj doma, hezky se o mě staral, uvařil, povídali jsme si, blbli, bylo to super. A přestože to možná byla chyba, vyspala jsem se s ním. Pak jsme skočili do postele ještě asi třikrát a druhý den odpoledne mě odvezl na nádraží, protože jsem musela jet k našim. Večer mi přišla sms, ptal se, zda jsem dorazila v pořádku, děkoval za společnost a přál dobrou noc. Odpověděla jsem a od té doby žádná komunikace. Jsou to tři dny. Všimla jsem si, že včera byl na chvilku online na tom seznamovacím serveru, kde jsme se poznali. Je to nutně špatné znamení? On tam vlastně občas chodil i v průběhu našeho seznamování, ale já taky, i když poslední dobou už tam nechodím, protože ho mám plnou hlavu. Chtěla bych s tím chlapem mít vztah, ale nevím, jak to vnímá on a nechci na něj tlačit a nechci si to pokazit. Co radíte? Nevím, jestli má další adeptky. Nevím, jestli mě chtěl jen na sex. Možná si říkáte "měla ses ho zeptat", ale v průběhu seznamování takové otázky nezřídka vyzní trapně, odpovědi nemusí být upřímné a navíc skrze růžové brýle člověk vidí všechno jinak... Vlastně na jedné ze schůzek jsem nějak naznačila, zda mu skutečně nejde jen o sex a odpověděl "nehledám primárně sex"... No a k tomu sexu na pátém rande _ myslíte, že jsem si tím zhoršila možnost, že by mezi námi vznikl vztah? Já bych řekla, že by ženy neměly používat sex jako platidlo nebo prostředek manipulace s muži, tedy spekulovat, na kterém rande mu dám a jestli tak ovlivním budoucnost známosti. Přece pokud mě chce na vztah, tak ho sexem na pátém rande neodradím, a když mě chce jen do postele, tak klidně počká i na desáté. Nebo ne? Teď přemýšlím, zda mu mám napsat nebo zavolat, nechci se vnucovat, ale možná na to čeká... On vlastně celou dobu působil lehce nesměle, i to je podle jeho slov důvod, proč se seznamuje přes net. Ach jo, to zamilování je tak krásné, ale zároveň tak hrozné :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.07.12 17:40

Máte toho plnou hlavu, dnes si jděte dřív lehnout a chvilku vypněte:)

A teď vážně:

To co měl chlap v profilu neřeště, lidi tam mívají spousty věcí...To že profil po Vaší narážce upravil, svědčí možná i o tom, že se snaží Vás nedráždit. Píšete, že byl milý, společenský a cítila jste se s ním celý večer dobře. Sex pak určitě bylo rozhodnutí vás obou, ne jen jeho. Pokud říká, že nehledá primárně sex, říká Vám to, že Vás nechce jen na sex, ale že v jeho životě sex do vztahu nepochybně patří. Myslím si, že by s Vámi rád navázal seriozní vztah.

Až se ráno vzbudíte, tak mu zavolejte a dejte si s ním schůzku a na ní si o všem popovídejte. Pokud to tedy neudělá dřív on:)

No a jestli jste se v něm spletla a byl to skutečně jen prosťáček, který loví na internetu dívky pro sex, což poznáte z jeho reakcena schůzce, víte na čem jste.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 03.07.12 17:46
avatar

Ahoj. Andrejko, podle toho co píšete, ten "chlap" již od Vás dostal to, co chtěl. Odpovídá to tomu původnímu, co měl v profilu -flirt, sex... A zase loví v jiných vodách. Nemyslím si, že by s Vámi navázal vztah. Někdo vyhledává prostě jen příjemné chvíle, užije si je a o zavázky a starosti nestojí. Tohle bude asi stejný případ. Nic si nevyčítejte. Chovala jste se tak, jak jste cítila a pokud Vám bylo příjemně a užila jste si to, nelitujte toho. Ale vztah hledejte u jiného muže, myslím si, že tento by se ozval vždy jen k vůli tomu jedinému. Záleží na Vás, zda mu napíšete, zavoláte, ale rozhodně si nemyslím, že by na to čekal. Spíš Vás už nemá důvod vyhledávat. I tak mohou končit známosti, které člověk naváže přes net, bohužel.

doplněno 03.07.12 17:51:

Kdyby do Vás byl zamilovaný, jako Vy do něho, pak by jevil o Vás zájem, chtěl by Vás opět vidět co nejdříve atd... Necoural by se nadále po seznamce, jakoby se nic nestalo.. Nedělejte si marné naděje, ať nejste zklamaná ještě víc. To je můj názor.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.07.12 18:16
avatar

Všimla jste si, že včera byl na chvilku online na tom seznamovacím serveru, kde jste se poznali, a ptáte se: "Je to nutně špatné znamení?" Je to stejně dobré (špatné) znamení jako skutečnost, že jste na seznamovacím serveru objevila i Vy.

- Špatným znamením je podle mne ukončení či přerušení (?) komunikace.

Podle mne se nedá říct, jestli sex na páté schůzce chlapa odradí nebo ne. To záleží na více okolnostech. Ovšem to, že Vás již na páté schůzce zval k sobě domů podle svědčí spíše o tom, že je pro něj sex důležitější, než Vám říká.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: andrejka26
Datum: 03.07.12 18:47

Děkuji za opovědi. Koukám, že opravdu platí co člověk, to názor :)
minstrel: Vaše odpověď mě potešila nejvíc, cítím z ní naději, že by to mohlo dopadnout podle mých představ. "Myslím si, že by s Vámi rád navázal seriózní vztah." - nevím, proč si to myslíte, ale doufám, že to tak je :)

Jinak máte pravdu, sex byl rozhodnutím obou. I když jeho strany bylo rozhodně více narážek a pokusů o sblížení. Ale chtěla jsem to a líbilo se mi to :)

Já bych ho ráda někam pozvala a viděla se s ním, ale jsem teď u našich a on je doma, dělí nás 200 km, takže je to teď složitejší. Říkám si, že mu napíšu nebo zavolám a zeptám se, jak se má a tak, ale možná o to nestojí. Kdyby chtěl, zavolá sám, ne?

Kapkanadeje: No možná mu vážně šlo jen o sex. Ale nejde mi to dohromady s jeho chováním na předchozích schůzkách. Kolikrát působil trošku nesměle. Taky se mě ptal, co očekávám od budoucího partnera. Říkal mi, jakých vlastností si na mě cení, a ptal se mě na totéž o své osobě atd. Ale možná to všechno byla taktika. No jo, když nic jiného, tak to budu brát tak, že jsem si užila pár hezkých chvil s hezkým a chytrým chlapem, do kterého jsem zamilovaná. Nelituji, spíš se bojím, že s každým takovým zklamáním ztrácím schopnost věřit chlapům a stávám se cynická...

Ivzez: Já jsem nebyla online, jen jsem se ze zvědavosti bez přihlášení podívala, zda tam byl on. Komunikace je možná přerušená i proto, že se teď stejně nemůžeme vidět, já jsem na týden u našich a on je doma. Dělí nás okolo 200 km, tak i to setkání by bylo složitější...

Datum: 03.07.12 21:11
avatar

ivzez prosím s malým i.

Omyl, byla jste online, jinak byste se na Seznamku nedostala. A nezlobte se na mne, sledovat nepřihlášená, co dělá potenciální partner?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.12 19:13
avatar

Tři dny je opravdu dlouhá doba na ozvání se... pokud se neozve do 10 dnů, berte to jako konec schůzek. Je ale možné, že vyčkává a přemýšlí, zda to bude s Vámi tak pěkné, jak se zdálo.

Anebo se mu prostě večer u něj nelíbil, třeba jste mu sexuálně "nepadla do oka" a teď přemítá, jak z toho ven.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: hankauk*
Datum: 03.07.12 19:32

Andrejko, co vám napsat, abyste nebyla zklamaná, ale zároveň vám dala naději?! Já momentálně bydlím s přítelem, kterého jsem poznala přes internet. A bydlím s ním v Anglii už skoro dva roky. Poznali jsme se na mezinárodní seznamce a jemu jsem "vypadla" jako možná partnerka. Jak jsme spolu začali komunikovat a zdálo se mu, že je to OK (to ještě než jsme se viděli naživo), tak si profil na seznamce zrušil. Obnovit ho může vždycky, že?!

Pán, kterého jste poznala, nemusí být zrovna padouch. Zkusila bych mu poslat sms nezávazného typu, aby si nemyslel, že ho naháníte. Přeptejte se, jestli třeba nechce jít do kina na nový film?! Nebo se plácnout někam k vodě? Sms typu "proč se neozýváš?" určitě nepsat. Když vám např. do 24 hod neodpoví, tak bych zkusila poslat ještě jednu sms "Jsi v pořádku? Nejsi nemocný?"... :o) A když ani poté neodpoví, tak bych ho nechala plavat. Uvidíte, jestli se za čas neozve sám a jsem zvědavá, jakou bude mít výmluvu. A pak ho ev. můžete "utřít jak zpocené okno". *smich*

Ohodnoceno: 4x
 
Od: andrejka26
Datum: 03.07.12 20:19

Děkuji všem za reakce. Obávám se, že chlápek opravdu nemá zájem o vztah, teda alespoň ne o vztah se mnou :( Koukala jsem, že dneska byl zase online na tom seznamovacím serveru. Takže asi hledá další kořist...co by tam jinak dělal?Vzpomněla jsem si na jeden citát "Když čekáme na přítele, vydáváme tlukot našeho srdce za klapot kopyt jeho koně". Ono to asi bylo všechno jasné, jen já jsem to pořád skrze růžové brýle nebyla schopná vidět v pravém světle. Jsem teď docela zklamaná a taky naštvaná, ale ani ne tak něj, spíš na sebe, protože jsem byla blbá, uvěřila mu a naletěla, ach jo :( :(
Datum: 03.07.12 20:32
avatar

Přístě vybírejte pečlivěji, ale osobně seznamování po netu nedoporučuji, ačkoli to někomu vyjít může (viz výše). Ale to je pro mne spíše výjimka.

doplněno 03.07.12 20:40:

Já to nemyslela tak, že podobného chlapa nemůžete potkat i u baru nebo na kole. Na netu mi ale přijde, že tam právě loví většina takových lidí, co si chtějí užít ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrejka26
Datum: 03.07.12 20:37

Jo, zkusím být pečlivější v procesu výběru :) Ale já už jsem taková, do všeho se vrhám po hlavě. Raději lituji chyb, které jsem udělala, než promarněné šance, i když kolikrát je to těžké... No ale byla opravdu chyba tom, že jsme se poznali na seznamce? Vždyť by mohl mít podobné sklony, i kdybychom se poznali někde jinde. Rozdíl by byl jen v tom, že bych o tom nevěděla, protože bych nemohla koukat na jeho profil...

Datum: 03.07.12 21:38

Nehažte flintu do lesa:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.12 20:54
avatar

Dejte tomu ještě pár dní, napište jednou, maximálně dvakrát, jestli neprojeví nějakou snahu. Hůř na tom už nebudete a kdyby to fakt myslel vážně, třeba byste pak litovala.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrejka26
Datum: 04.07.12 23:58

Ještě jednou děkuji za názory a rady. Tak chlápek se pořád neozývá. Takže je to asi jasné :( :( Ach jo, jsem tak zraněná a zároveň šokovaná. Přemýšlím, co jsem udělala špatně. Jsem naštvaná, protože jsem byla blbá a nepoznala, že mě chce jen do postele. Nejhorší je, že jsem se to do toho prevíta zamilovala a nemůžu ho dostat z hlavy. Chovám se, jako by mi bylo 15. Tyhle stavy fakt nikomu nepřeju...

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.