Exekuce bez dluhu

Od: Datum: 28.06.12 14:14 odpovědí: 5 změna: 28.06.12 23:24

Po dlouhých osmi letech se mi povedlo konečně soudu dokázat,že jsem byl podveden a nic nedlužím.Jenže exekutoři mi mezitím prodali dům a zničili celý můj život.Jen proto,že jim ústavní soud zrušil exekuci dříve než prodali celý múj majetek tak vymysleli další exekuci na dvěstěpadesát tisíc a vesele stále zabavují a jsou prý v právu.Teď z hrůzou čekám na červenec kdy mě příjdou exekučně vystěhovat.Nemám kam jít a díky exekucím pro žádný dluh nemám ani z čeho žít.Co mám dělat?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lolaprasatkova
Datum: 28.06.12 14:23

Jděte se soudit s exekutorskou kanceláří. Napište třeba Slámové , má velké sociální cítění a na ceně se domluvíte.

Od: bitkar
Datum: 28.06.12 16:32

Přijít ke mě exekutor i přesto že nikde a nikomu nic nedlužím a navic to mam posveceno soudem a kdyby mi ten hajzl zacal jeste vyhrozovat, ze mi sebere majetek nebo vystehuje z baraku, tak na něj vypustím psa! Nebo na neho vyleju kybl s varici vodou! Na hajzla jednoho!

Od: sam*
Datum: 28.06.12 17:15

Proč jste se o tom neporadil se svým advokátem, a místo toho se ptáte na internetu?

Od: skye®
Datum: 28.06.12 17:33

Pokud je to tak, jak jste napsal, tak to je tedy opravdu děs. Já radím dát to do televize. Uvidíte, natočí z toho hrůzyplnou reportáž a kolikrát to lidem dost pomůže, protože se ti hajzlové bojí ostudy a taky že si na ně někdo došlápne.

Od: lolaprasatkova
Datum: 28.06.12 23:24

To mu nepomůže. Musí mít kvalitného právníka a jít za tím.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.