Proč se nemohu aklimatizovat?

Od: Datum: 27.06.12 19:16 odpovědí: 1 změna: 27.06.12 19:26

Jelikož jsme chtěli domek a na nějaký ve městě jsme neměli, koupili jsme starší na vesnici v dosahu městské hromadné dopravy. Jsme tu sice ani ne rok, ale má kamarádka si ani za 30let nezvykla na nové bydliště. Taky to přestěhování těžce nesu. S každým metrem dál od rodného domečku je to tvrdší. To jsem z něj pryč již 17let, ale nedokážu si představit přestěhovat se do jiného města. Přitom jsem v něm prožila ošklivé dětství. Jak si to v hlavě srovnat? Fakt mě to trápí- a někdo se mému problému asi bude smát, přijde mu nepochopitelný. Mé děti tu jsou spokojené, jen já truchlím po městě...Přejde to někdy? Jde o nezdravou, dětinskou, citovou závislost? Trpíte tím taky někdo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.06.12 19:26
avatar

Já muset bydlet na vesnici, taky truchlím po městě... nejmíň do důchodu :-D

Dětství možná nebylo pěkné, ale snad právě proto - nesrovnala jste plně s tím, co bylo, není to pro vás uzavřené, stále jste tím směrem orientovaná a vede tam nit. Na takovéhle věci je výborná kineziologie.

A někdy si člověk nezvykne prostě proto, že je typ, co potřebuje svůj kořen hluboko v zemi. Ne každá rostlinka snese přesadit Takovéhle věci jsou otázka vnitřního postoje a tomu se lze naučit, pokud člověk chce. Může pomoct nějaký rituál, rozhodnutí... těžko říct.

Ohodnoceno: 4x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.