Reklama na auto - jak se jich zbavit?

Od: Datum: 27.06.12 18:22 odpovědí: 17 změna: 28.06.12 07:26

Dobrý den je n jsem se chtěl zeptat jaké máte zkušenosti se společností bez reklamky?před pul rokem jsem jim volal a nic jsem jim nepodepsal jen se mě po tel ptali co mam za auto a kde se pohibuji atd,, ale nic jsem nepodepsal žadnej email nepotvrdil a ani žadnej startovací balíček nepřevzal a přesto mi přišla upomínka že mám zaplatit skoro 5 000kč,, vím že toho je všude plno ale nevím jak se bránit zjisil jsem že je to podvod až po telefonátu a druhý den jsem tam volal že nic nechci a takhle to dopadlo,, projel sem snad celý internet a jsou dvě možnosti někde píšou že s dopisem s exekutory jen vyhrožujou a nemaj to lidi platit ani nic,, a někde zase psali že pro ti nim člověk nezmuže nic že je lepší to zaplatit že u soudu člověk neuspějě a akorat zaplatí právníka i dlužnou částku tak jak mi prosím vás poradíte vy?Díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.06.12 19:51

podvod, nic neplaťte, protože nic nedostanete

Datum: 27.06.12 20:01

Nic jste nepodepsal, nic jste nepotvrdil, nic jste nedostal. Tak nemáte co platit.

Jen... nic jste nepodepsal ani nepotvrdil, ale přestvo mají vaši adresu? zajímavé

Od: spofix
Datum: 27.06.12 20:56

Ano adresu maji protože mi měli poslat nějaký balíček startovací asi cca za 800kč ale nic nepřišlo a stejně bych to nevyzvedl,,

Datum: 27.06.12 21:00

I zde je o tom dosti obsáhlá diskuze a spousta podvedebých a rad. Tak mrkněte:

www.poradte.cz/.../9936-zkusenosti-s-firmou-bezreklamky.html

doplněno 27.06.12 21:02:

Odkaz sice zlobí, ale zadejte si do zdejšího vyhledávání "bezreklamka" a ono Vám to tu diskuzi vyjede.

doplněno 27.06.12 21:09:

Zajímavé je, že v té diskuzi je i vyjádření oné společnosti bezreklamky..

Ohodnoceno: 2x

Od: vsimavy
Datum: 27.06.12 21:34

Takže jste jim sdělil jméno, příjmení, adresu a objednal si balíček. Jinak vůbec nic

Datum: 27.06.12 20:29

Dnes se již může použít jen slovní souhlas jako smlouva!Takže jak na to je asi hooodně zapeklitá otázka! nejlépe asi známého právníka!

Datum: 27.06.12 20:43

Jde o tzv. "katalogový podvod". Tato společnost nenabízí umístění reklamy na Vaše auto, ale možnost inzerovat u nich reklamní plochu na svém autě.

Dnes je bohužel možné uzavřít smlouvu i telefonicky. Vyžádejte si záznam telefonátu, a pokud jste v něm projevil souhlas, zaplaťte.

Každopádně ale smlouvu co nejdříve ukončete (nejlépe písemně), protože po roce by Vám účtovali totéž.

A určitě se obraťte na právníka. Zkuste se spojit s dalšími postiženými (už jsem na tento podvod narazila víckrát), potom se o náklady na právníka podělíte.

Pokud soud vyhrajete, bude Vám společnost muset Vaše výdaje nahradit.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.06.12 21:01

Děkuji za odpoveď obávám se co se dá použít jako souhlas?mám namysli výrazy,, a co když záznam nevydají?každopádně jsem četl že už pár nějakej pár soudu proběhlo a vždy to boužel vyhrala podvodná společnost,, a hlavně všichni psali že vždy ten soud probíhal v daném městě pokažde i když s tím to město nemělo nic společného jen to že tam sídlí ředitel v kanceláři společnosti bezrealitky,, takže na tom taky asi něco bude no ale každopádně děkuji za rozsáhlou radu =)

Datum: 27.06.12 21:15

Jako souhlas může soud interpretovat už skutečnost, že jste jim poskytl adresu.

Ale zkuste se spojit s dalšími postiženými, společně možná budete úspěšnější.

Společná obrana - Bezreklamky: http://www.spolecna-obrana.es…-soudy-proti-bezreklamky.html

Datum: 27.06.12 22:02

A co když vezmu telefon, skryju si číslo a objednám něco takového kamarádovi na jeho adresu. Znamená to, že on se zavázal a musí to zaplatit? Zdá se mi to jako pitomost, brát slovo v telefonu jako podepsání smlouvy.

Datum: 27.06.12 22:49

Podívejte se na všeobecné obchodní podmínky na webu Bezreklamky.cz. Je tam naprosto jasně napsáno, co si od nich telefonicky objednáváte a k čemu se čím zavazujete.

Ohledně uzavírání smluv po telefonu doporučuji se obrátit na naše zákonodárce.

doplněno 27.06.12 22:52:

Mrkněte se také sem: https://www.poradte.cz/spolec…sti-s-firmou-bezreklamky.html

Datum: 27.06.12 23:15

Ano, ale pořád to neřeší to, že mě třeba někdo dlouho štve, já vezmu telefon a objednám to na jeho jméno a adresu. Jaké potom mají právo po něm tyto peníze vymáhat? On si nic neobjednal.

Stejně tak může říct ten, kdo si to objednal, že to nebyl on a že nic nechce.

Datum: 28.06.12 00:10

Vaše číslo je dohledatelné, a ze skrytého společnost objednávku pravděpodobně nevezme.

Datum: 27.06.12 21:03

No každopadně sem idiot na takovou kravinu muže naletět jen blbec jako sem já,, protože kdyby to tak bylo tak to má na autě každej druhej *zed*

Od: vsimavy
Datum: 27.06.12 21:36

Z toho si nic neděljte. Vidina bezpracného zisku zatemňuje mozek. Takových je mnoho.

Od: buss®
Datum: 27.06.12 22:06

Jednoduché, jakékoliv telefonické nabídky na cokoliv odmítám, rovněž zvonící a otravující, nejlépe s tím, že už všechno mám a nic nepotřebuji. Když něco chci, vyberu si sám.

Datum: 28.06.12 07:26

Firma Bezreklamky je jeden veliký podvod. měl jste se na to vykašlat, než jste volal, najít si na netu hodnocení dalších klientů. To většinou otevře oči. A ne hned sáhnout po telefonu a volat.

Podle mě by bylo nejlepší oslovit pořad Černé ovce na ČT 1. Nebojí se, jdou tvrdě za svým a protože podvodník o televizní popularitu v žádném případě nestojí, většinou to pro postiženého dobře dopadne.

Jestli tento pořad aspoň občas sledujete, už tam o firmě Bezreklamky mluvili a nic pěkného to nebylo. I to mohlo být pro Vás varováním. Jaga.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.