Prodej vlastní bižuterie

Od: Datum: 27.06.12 16:15 odpovědí: 5 změna: 28.06.12 09:42

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti se stánkovým prodejem. Dělám bižuterii z organzy mám e-shop, ale chtěla bych to vykoušet i stánkovým prodejem. Předem děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.06.12 19:11
avatar

Mám zkušenosti ty, že je to stánek, před kterým si člověk ve změti tržiště krásně odpočine, protože tam nebývá ani noha :-D

Hrozně moc záleží, jestli máte možnost dobrého místa - těchto věcí je hrozný přetlak.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hevuska
Datum: 27.06.12 21:35

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Datum: 28.06.12 00:45
avatar

Reklama je tu zakázána.

K Vašemu webu: Máte živnostenské oprávnění? Proč na sebe neuvádíte kontakt včetně IČ? Nakupujete v e-shopech, u kterých chybí podstatné údaje?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.12 07:49
avatar

Vyhledávat různé akce, kde se lidé sdružují , zaplatit si tam místo a postavit svůj stánek s výrobky. Bohužel. lidé o podobné věci zas až tak ohromný zájem nemají. Konala se velká traktoriáda. Byly tam stánky. Jeden veliký s potištěnými tričky - koňmi, králíky, potkany, kočkami - prostě zvířátky. Bylo to jen černobílé, docela i vkusné, přesto u stánku ani noha. Asi i proto, že obyčejná bílá trička obohacená o ten potisk stála 320 korun.

Vedle stánek s klobouky - pánské i dámské slamáky. U stánku nikdo. Jeden s nadýchaným závojíčkem jsem si posadila na hlavu a zavolala na manžela, ať se podívá. V tom okamžiku u mně byla prodavačka a dychtivě se ptala, zda si jej vezmu. Zklamala jsem ji.

Vedle kovárna se žhavou výhní. Tam už bylo lidí víc, ale spíš proto, že bylo zajímavé pozorovat práci uměleckého kováře. Měl tam krásné kované růže, ale kus za 500 korun a všude se to také pak nehodí. Takže prodej nebyl také nic moc.

Největší zájem byl u stánku, kde se točilo nad ohněm několik vepřových kýt. To byla dobrota, i když to levné nebylo. To člověka pohladilo v bříšku.

A tak si myslím, že kromě mladých děvčat asi až takk velký zájem nebude. Chce to sledovat poutě v okolí a různé jiné akce. A tam pak stát a nabízet. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.12 09:42
avatar

Všechny tržnice i burzy jsou zavaleny bižuterií, kterou prodejci nakoupili s vidinou zisku za pár haléřů z různých zrušených prodejen, skladů a e-shopů. Pravda, občas se něco prodá, ovšem cena málokdy přesáhne 10 - 15,- Kč. Ale z tohoto "výdělku" žádný prodejce nezaplatí ani místo k prodeji. Proto si k bižuterii přibírají třeba second-hand, kosmetiku nebo různé výprodejové zboží. Ale protože je to všechno z podobných zdrojů, tak je to stejně o ničem a jenom v tom mají stále víc utopených peněz.Jediní úspěšní jsou ti, kteří se vrhli na jeden druh výprodeje a spokojí se s minimálním ziskem. Ti jezdí na tržiště s plným autem zboží a odjíždějí s úplně prázdným.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.