Krize ve vztahu - moc sexu

Od: Datum: 27.06.12 14:06 odpovědí: 6 změna: 28.06.12 10:38

Jsme spolu s přítelem půl roku, máme se rádi..milujeme se, ale cítím z jeho strany když mi to říká jen prázdná slova.

Už od začátku na mě dost tlačil když šlo o sex a teď si to uvědomuju ještě víc a víc si toho všímám. Přijde mi že, využívá každou možnost aby ''nezahálel'' ... Vím že mi nemůže vlézt do hlavy a přečíst si co si myslím, ale proč by taky nešlo jen tak někdy v klidu ležet a dokoukat celej film? nebo si jen tak povídat?

Vím že muži jsou v tomhle odlišní, ale čekám od vztahu daleko víc, není to tak že by se o mě nezajímal a nedával mi jisté věci najevo ale tohle je pro mě docela dost důležitý faktor.

Chtěla bych na tuhle situaci znát nějaké názory, popřípadě jak to vyřešit, jak to sdělit šetrně příteli aby se neurazil nebo nenaštval.

Děkuji

-A


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.06.12 14:41
avatar

Pěkný den, ne nutně jsou všichni muži takoví, že se nevydrží dívat na film, aniž by na "to" nevlítli. Tomu nevěřte. On je sice sex ve vztahu důležitý, ale dle mne je porozumění a komunikace ještě důležitější. Pokud přítel nedokáže pomalu komunikovat jinak, než sexem, tak Vám nezbývá, než zavést otevřený rozhovor, kde řeknete, co Vám vadí (ne vyčítání, ne urážky) a proč tomu tak je.

Máte strach, že se urazí nebo naštve, případně odejde? Pak Váš přítel za moc nestojí, protože dospělý rozumný muž se umí zamyslet a měl by umět komunikovat. Uráží a naštvávají se malé děti, když se jim něco nelíbí.

Na druhou stranu píšete, že se o Vás zajímá a dává jisté věci najevo. Takže Vám chybí jen to povídání? Někteří chlapi na to vůbec nejsou, neumějí si povídat. Co kdybyste začala povídat Vy a do hovoru ho vtáhla? Nebo řekla - dnes nemám chuť, chci se jen mazlit? To by neměl být takový problém:)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: uska®
Datum: 27.06.12 15:39

Aničko, až zde bude pár takových dobrých odpovědí jak od Martiny, tak svého miláčka dotáhněte k Pc a řekněte mu - Koukej, to je přesně náš případ ... a neutíkej, přečtem si to až do konce, jak to tihle lidičkové vyřešili:)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: samadoma*
Datum: 27.06.12 15:55

Aničko ,Martina má v mnohém pravdu ,jen dodám - půl roku spolu ,to je doba ,které já říkám "sexovací"*hi* ,protože do asi 2let od začátku je to hlavně o chemii. (u chlapů kor) .Pokud máte pocit ,že komunikuje ,nebo se aspon snaží ,odpustte mu choutky ,a naopak si je užijte seč to jde ,protože po 10letech už tak časté a silné nebudou (nebo nemusí být) .Přeju mnoho štěstí

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.12 20:52
avatar

Každý vztah by měl rovnocenným partnestvím dovu lidí. Tzn., že tak, jako se Vy ohlížíte na to, abyste přítele neurazila nebo nenaštvala, by se on měl ohlížet na Vás a na Vaše potřeby.

Pokud mu o svých pocitech a potřebách neřeknete, může si myslet, že je vše v pořádku, a nebude mít potřebu snažit se něco změnit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 27.06.12 21:12

Dobrý den.

Sex je ve vztahu určitě důležitý. Ale ne nejdůležitější. Teď jste do sebe zamilovaní, navzájem se přitahujete. Ta doba ale odezní. Ne úplně, ale takové jako na začátku vztahu už to nebude. Proto je důležité budovat ve vztahu i něco jiného. Důvěru, porozumnění, toleranci. Je dobré mít společné zájmy (nemyslím jen sex).Něco, na čem váš vztah budete stavět. Jednoduše si s přítelem promluvte. Musí znát Vaše pocity. Jste v tom vztahu dva a jen vy dva můžete situaci řešit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: annalol*
Datum: 28.06.12 10:38

Mockrát všem děkuji za názory a rady, určitě si s přítelem promluvím opravdu děkuji

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.