Kamarádka si vydělává lesbickým sexem

Od: Datum: 26.06.12 21:08 odpovědí: 23 změna: 27.06.12 21:49

Dobrý den,

dneska sem zjistila nemilou věc, která mě šokovala. Byla sem u kamarádky na návštěvě a potřebovala si vytisknout pár věcí jelikož mě doma odešla tiskárna. Když sem zapla počítač-čekal mě šok. Kamarádka tam měla otevřené stránky a jedna z nich byla inzercí na sex. Když sem si to lépe prohlídla, zjistila sem že ta má svůj profil a dva inzeráty že nabízí lesbický sex. Dost mě to šokovalo. Rychle sem to studem vypla, kamarádce se omluvila že mi volal táta a že musím domů a rychle odešla. Pořád na to musím myslet. Chápu že potřebuje peníze, je jí taky už 20 ale vydělavat si je zrovna takhle?
Mám o tom s kamoškou promluvit nebo dělat že nic nevím? Je mi to trapné


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.06.12 21:14
avatar

Dobrý den. Dělejte, že nic nevíte. Je to její život a Vám do toho, co dělá, nic není. Je to čistě její věc a její život. Na soukromí má právo každý a nikdo není rád, když se mu v něm někdo hrabe a vyjadřuje se k něčemu, co se ho vůbec netýká. Můžete to myslet sebelépe, ale obrátit se to může proti Vám. Vážně Vám do toho nic není. Kdyby chtěla kamarádka i tomto s Vámi debatovat, pak by začala sama. To je můj názor.

Ohodnoceno: 11x
 
Od: hahanaj*
Datum: 26.06.12 21:15

souhlasím s kapkou

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.06.12 21:16
avatar

já tedy s lesbickým sexem nemám žádné zkušenosti, ale skoro bych vám poradil, nemluvte s ní o tom nebo tak leda dostanete depku. Každý jsme nějak namíchaný. Do toho kdo s kým vaše kamarádka spává v jedné posteli, je něco tak leda jejímu partnerovi, jestli nějakého má. Nikomu dalšímu do toho není vůbec nic.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ron*
Datum: 26.06.12 21:17

Na světě jsou horší věci. Inzerátů na sex jsou plné noviny, internet. Nic neřešte, dělejte, že o tom nevíte.

Píšete, že je to kamarádka. Tak se kamarádsky zachovejte a buďte tolerantní.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.06.12 21:22
avatar

Je to naprosto její věc, tak to tak ber.

O čem by jsi s ní vlastně chtěla mluvit?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 26.06.12 21:30
Peníze se dají vydělat ve dvaceti i jinak než sexem.Nevím proč,ale za mně je lesbicky sex neškodná hra.Lepší než se nabízet mužům a jejím zvraceným choutkam;)
Prosimte hlavně to sní neřeš.Sama ti to řekne,když bude chtít.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: sealsmith*
Datum: 26.06.12 21:44

Myslím se že když je to kamarádka. Tak proč to řešit. :) Prostě bych to ignoroval. Každej něco dělá. A je myslím jedno co :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 26.06.12 22:17

Její problém, nejsi její matka, je dospělá. O čem si promluvit? Vydělávat se dá různě...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.06.12 22:38
avatar

Na výšce si dvě známé známých otevřely privát a vydělávaly si tělem, zatímco ostatní seděli za pokladnami v marketech nebo roznášeli letáky. Ta jedna slečna si za pár let fungování vydělala na pěkný byt, auto a nemusí přemýšlet, zda, když si koupí šalinkartu, zbyde jí na jídlo.

"Brigáda" to není pro každého, ale když se tím slušně vydělává, je to pouze věc toho daného člověka. Rozhodně to není nic, za co bys měla kamarádku odsoudit a zavrhnout. Vašeho přátelství se to nijak nedotýká, ani to nijak neomezuje, ne?

Takže klídek:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nestastna7*
Datum: 26.06.12 22:46

děkuji za odpovědi všem:) Samozrejmě to bude i má kamarádka dál a nebudu se o tom zminovat:) Je to její věc, její soukromí..:) Jen mě to u ní zarazilo, nebot sem to jaksi nečekala...Ale to už je jedno:)

Datum: 26.06.12 23:07

Zvláštní. Já jsem asi poněkud prudérnější. Také bych toho člověka nijak nesoudil, nebo neurážel, nesděloval to ostatním, ale zároveň už bych se s ní nadále nestýkal. Prostituce není jenom "povolání", ale také věc charakteru. Vada, kterou považuji za neslučitelnou s přátelstvím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.12 11:13
avatar

To máte pravdu, že je to o charakteru. Naštěstí to nebyla moje přímá známá, těžko říci, jak bych se vlastně chovala já. Na druhou stranu - kdybych se to dozvěděla třeba po 20 letech, co by byla mojí super kamarádkou, jaký by v tom byl rozdíl? Přestala bych se stýkat se skvělým člověkem, který se kdysi živil takto?

Otázka je, zda by to byl opravdu skvělý člověk. Kamarádka si odjela přivydělat kamsi do tramtárie jako tanečnice a když se vrátila, byla z ní snobka a typická zmalovaná slepice...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 27.06.12 03:34

Je to její věc, neodsuzujte ji, nikomu to neříkejte, ani jí, že to víte. Když bude chtít, poví vám to sama. Včera si asi vydělávala stejně a koukala jste na ní jinak, tak se vraťte k původnímu pohledu na ní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.12 13:22

Co vam vadi vic,ze vydelava timto zpusobem,nebo to ze preferuje lesby?Je to jeji vec a vy se s tim smirte a hlavne si to nechte pro sebe.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.06.12 14:46

Když nad tím tak přemýšlím... také souhlasím, že by si to měla nechat pro sebe a neplést se jí do života, ale... Neudělala by přeci nic špatného, pokud by to někomu řekla, ne? Je snad někde napsáno, že musíme tajit, čím si naši přátelé vydělávají? Já se netajím tím, že můj kamarád je senior analytik v IT firmě, nebo moje kamarádka pracuje jako organizátorka Teambuildingových akcí. Když to dělá dobrovolně, proč by se za to měla stydět? Společnost je čím dál tím liberálnější. Když je prostituce tolerovaná, proč tedy tajit, že si tak někdo vydělává?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lll*
Datum: 27.06.12 15:02

Proč by jste to měla někomu říkat? To je přece její věc. A pokud nechcete přijít o kamarádku, na to zapomeňte. A věřte tomu, že to tajemství důkladně prověří, jaká jste kamarádka. Protože jak to někomu řeknete, tak o ni přijdete. Protože plést se někomu do soukromí se většinou neodpouští.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.12 18:27
avatar

Podle mne to normální není a neměla bych ráda kamaráda nebo kamarádku, kteří nemají morální zábrany.

I když tato možná ještě nějaké má, když o tom, čím si vydělává, se svou kamarádkou nemluví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.12 18:50
avatar

Jsem sice už "stará" bába ale mě toto nijak nepohoršuje a pokud na to má ta osoba žaludek, tak proč ne. Znám jednu bývalou prostitutku-tehdy si tak vydělávala na VŠ, dnes je to ta nejlepší manželka a máma a živí se úplně jinak. Sama bych to dělat nemohla ale kdo ví, zda bych se nehecla pokud bych neměla jinou, lepší možnost. Já bych o tom nemluvila, pokud by kamarádka nezačala sama.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.12 19:07
avatar

Také si myslím, že v mládí udělá člověk lecjakou věc... zvlášť, pokud si potřebuje vydělat. Kolik holek, matek od dětí, kvůli snadným penězům skončilo na ulici?

Neodsuzuji to, protože jak se člověk chová jako kamarád, nemá nic společného s tím, zda se s někým vyspí za peníze... jsou to odlišné světy, a nijak by neměly propojit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 27.06.12 19:03
avatar

Je to jen a jen její soukromá věc. A je jen a jen na tobě, jak se s tím vyrovnáš. Je jistě spousta lidí, kteří to budou podle svého pohledu na morálku odsuzovat. Ale taky bude dost lidí, kteří se budou schovávat za slovo morálka, ale ve skutečnosti za tím bude závist "lehce" vydělaných peněz.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.06.12 19:16
avatar

Láďo ještěže jste to "lehce" dal do úvozovek. O lehce vydělaných penězích mám jinou představu a těm co si je vydělávají nějakým druhem sexu vůbec nezávidím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.12 19:35
avatar

Liduško, taky už jsem dost "starej" na to, abych byl schopen vnímat realitu takovou, jaká skutečně je.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 27.06.12 21:49
avatar

Ladine, naprosto souhlasím, ale občas to bývá i závist nad jinou věcí. Ale já nezávidím, protože jsem rád, že i mě moje práce (kromě výdělku) navíc i BAVÍ!

Možná totiž (vím, že se pouštím na tenký led) je pro kamarádku tazatelky tento způsob erotického uspokojení i přitažlivý, že se třeba nemusí ani moc přemáhat. Pak by to bylo ideální spojení příjemného s užitečným...

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.