Neodlepitelné samolepky na smlouvy

Od: Datum: 26.06.12 21:03 odpovědí: 6 změna: 26.06.12 23:32

Dobrý den, hledám "neodlepitelné" etikety, malé úzké, kterými bych přelepoval horní roh smluv, přes sešitou sponku.

Samozřejmě jsem poptával v papírnictvích, ale vesměs se štítky na zadní straně chlubí, že jsou pro opakované použití, což právě nechci

Slyšel jsem dokonce, že existují štítky s hliníkovým podkladem a když se je někdo pokusí odlepit, zůstane na papíře hliníková stopa. Tyto se mi ovšem vůbec nedaří najít.

Věděl by někdo?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.06.12 21:22

Ty klasické jsem kdysi koupil v Ospapu (Praha ul. K hrušovu) určitě mají e-shop

Od: ron*
Datum: 26.06.12 21:34

Bezpečnostní hologramy, hologramové pásky ...

odkaz: Hologramy :: Holo-eshop

Datum: 26.06.12 21:57

Normální takové ty samolepky, jsou 2 na šířku a asi 4 na výšku formátu A4. Žádnou vědu v tom nehledejte. Kdyžtak se to ustřihne napůl. Pro jistotu, do smlouvy "udělat dirku" a prošít šňůrkou a zapečetit. Takhle jsme jednou přišli u ČEZU o zakázku za 14 mil. Kč, páč to nebylo nerozebíratelné.

Od: lolaprasatkova
Datum: 26.06.12 22:28

¨Svazování smluv mám nejraději. Stačí obyčejné papírové lepičky, vzadu podepsat, podepište si každou stránku. Nehledejte v tom vědu. Když slepíte lepičky, je to vidět. Věřte mi.

Od: lubos75
Datum: 26.06.12 23:32

Omlouvám se za svou natvrdlost, ale mohu poprosit více polopaticky Děkuji.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.