Partner mi dava nejistotu ve vztahu?

Od: Datum: 25.06.12 09:59 odpovědí: 10 změna: 26.06.12 07:10
Zdravim, pritel mi tvrdi,ze me miluje a moc mu na me zalezi pry. . . ale ja mu proste rekla,ze mi chybi v nasem vztahu jistota. Rika mi,nikdy nemas jistotu,kdy se muzu do koho zakoukat a zamilovat... chapu,je to mozne,ale kdyz je nekdo zamilovany,jak tvrdi,ze on do me,tak mi takhle nemuze ublizovat ne?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.12 10:07
avatar

Nepíšete, čím vám dává tu nejistotu. Nevhodně se chová, kouká po jiných, má hloupé řeči? Pak by se měl rychle vzpamatovat, protože tohle se nedělá a jenom pod sebou podřezává větev. Nebo je to ve vás, jste nejistá sama sebou a promítáte si to do něj (typické pro dívky z rozvrácených rodin) a on to jenom zlehčuje?

Těžko říci, z toho, co píšete. Ale bez jistoty ve vztahu, o čem by to pak bylo?

doplněno 25.06.12 10:16:

A kdo začíná s takovými debatami? Nedožadujete se tak trochu od něj odpovědi? Pak nemá moc co jiného říct. Chtít od něj ujištění, že vás bude milovat napořád - oceňte poctivost, s jakou vás staví před fakt, že stát se může cokoli, a nechtějte po něm jalové řečičky. Stát se opravdu může cokoli a pokud jste zamilovaní, budujte ten vztah, upevňujte, a vynechte podobné debaty. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: margotka1224*
Datum: 25.06.12 10:13
Uz jen tim,ze ho nemam jistyho,ze mi to rekne sam. Ze nevi,kdy se do nekoho zakouka? pokud je zamilovanej do me,tak proc mi to povida.
Datum: 25.06.12 10:17
avatar

Možnosti jsou dvě: Buď je zkrátka takhle po svém "vtipný" a říká to, aby Vás "zlobil" nebo pošťuchoval. Řekněte mu, že Vám tento jeho druh humoru ubližuje, že pro něj nemáte pochopení.

Druhá možnost je, že si už dopředu připravuje únikovou cestičku...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.06.12 10:24
avatar

Vyznání lásky, to je krásná věc, ale jsou to jen slova. Více záleží na tom, jak se chová. K vám, ke své rodině, k těm, koho má rád. Jak se chová ke své mamce, tak se jednou bude chovat k vám. *hej*Láska, to není věc, kterou můžete zvážit, změřit, určit tvar a materiál. Láska je mozaika z drobounkých kamínků, z pocitů, událostí, zážitků. A až celek dá celý obraz. Ne jednotlivé kousky. Ale to, jak se doplňují, zapadají do sebe.:)Jistotu nebudete mít nikdy. Vůbec nikdy. Může se kolem něho mihnout usměvavá prdelinka stejně dobře, jako kolem vás mužský, který vás oslní. Nikdy nemůžete vědět, jak dlouho vztah vydrží. Takže si ho neničte podezříváním a nejistotou, užívejte si ho dokud je.*hej*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.06.12 10:59
avatar

Třeba je jen upřímný. To už se vidí málo. Proč by vám říkal, že nikdy nebude nikoho milovat tak, jako teď vás, když to nemusí být pravda? Ono záleží, jak to říká a jak se k vám chová. Může být prostě hodný a pravdomluvný, nebo už si připravuje tu "únikovou cestičku", jak bylo řečeno přede mnou nebo mu jen nedochází, že vám tím ublížil.

A pokud je ten váš chlap, jako ostatní, tak...

Víte, oni totiž chlapi nejsou jako ženské. Když ženská něco řekne, tak tím pokaždé myslí něco jiného. Když řekne "Myslím, že v těch šatech vypadám tlustě." tak tím ve skutečnosti myslí: "Řekni, že mi to sluší!" atd.

Kdežto chlapi takhle nepřemýšlejí a říkají to, co je napadne. Když vám chlap řekne: "Dneska mě bolí hlava." tak to neznamená, že nemá náladu, nebo že je naštvaný. Prostě ho bolí hlava.

Když vám řekne, že není jistota, že se zamiluje, tak tím říká to, co je úplně jasné snad všem, kdo je ve vztahu - že není jistota, že se zamiluje do někoho jiného.

Neřešte to tolik. Alespoň ne to, co takhle plácne. Zkuste si s ním o tom promluvit vážněji u kafe nebo tak. Řekněte mu, že vás to ranilo. Možná se budete divit, ale on si třeba ani tu otázku (natož odpověď) z dnešního rána pamatovat nebude...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mike32*
Datum: 25.06.12 11:17

Přesně tak! Jistotu nemáte v nikom a v ničem! To co Váš přítel plácnul je prostě realita a pravda ... to chcete aby Vám lhal a mazal med kolem úst?! To, že Vám řekl upřímnou pravdu je důkaz jeho opravdové lásky k Vám!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.06.12 11:18
avatar

Také zdravím. Margotko, již jednou jste zde založila vlákno Dostávám zpět málo lásky. www.poradte.cz/nejen-pro.../4355-dostavam-zpet-malo-lasky.html

Je zřejmé, že Vás přítel nebude na rukou nosit, nebude Vám nosit květiny a Vy vždy budete ta, co bude dávat víc a dostávat méně. Pochopte, že ho nepředěláte, ty pochybnosti budete mít pořád a pořád se budete užírat nejistotou. Vy chcete záruky na dlouhý šťastný život a životní jistotu ve vztahu. Tohle Vám on nikdy neposkytne. Takže buď se s tím smiřte, nebo se s ním rozejděte a najděte si toho, kdo Vám dá vše to, čeho se Vám v současném vztahu nedostává. Chápu, jste zamilovaná, tak milujte bez pochybností a hledání chyb na druhém. Pokud to nedokážete, nebudete ve vztahu s ním nikdy šťastná. Nepátrejte po odpovědích zde, na poradně. Ty musíte hledat u něho. Zde se dozvíte spoustu názorů, ale jestli Vás skutečně miluje, to ví jen on sám. Není důležité to, co člověk říká, ale to, co dělá a jak se chová. Pokud Vám svým chováním ubližuje, pak je jen na Vás, do jaké míry si to necháte, či nenecháte líbit. Pokud Vás připravuje na to, že se může zakoukat a zamilovat do jiné, pelášila bych od něho a neztrácela bych s ním dále čas. To je můj názor, je na Vás, jak se s tím poperete dál.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ron*
Datum: 25.06.12 11:24

Dobrý den.

Co by Vám tu jistotu zaručilo? Oddací list? Já myslím, že určitě ne. O tom to není. Jistotu ve vtahu nikdy nehledejte. Záruční list dostanete na pračku, ale ne na vztah. Pokud Vám tvrdí, že Vás miluje, tak mu to věřte. Sama přece musíte poznat, jestli je vše vpořádku. Nebo není, a proto chcete nějakou tu jistotu? Radím užívat si vztah, užívat si lásku.Netlačit do žádných jistot, povinností...

Je to přece taky o důvěře. Jakou Vy mu dáváte jistotu?Zkuste se i nad tím zamyslet.

Přeji hodně štěstí i v "nejistotě".*slunce*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.06.12 12:50
avatar

On Vám neubližuje, to Vy si ubližujete sama svými domněnkami a představami. Jistota ve vztahu nikdy není, kdykoli se může něco stát a i ten nejlepí vztah jde do kytek.

Je přítel s Vámi? Cítíte, že Vás miluje? Dělá pro Vás ústupky? Rozumíte si?

Na to si odpovězte, protože v tomto je ta "jistota".

Nevím, jak si představujete jistotu, možná tak, že přítel bude skákat tak, jak pískáte, bude Vás denně ujišťovat o nehynoucí lásce. Uvědomte si, že ve šťastném vztahu mluví činy, ne slova.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: krkovicka*
Datum: 26.06.12 07:10
Asi to slyšet nechceš ale je to tak.Teď si pro něj středem vesmíru a časem zas nebudeš.Nemůže a ani tý nemůžeš někoho milovat věcně a pořád stejně.Na světě je hodně žen které mu budou vyhovovat víc.Jistotu ti nikdo dnes nedá,někdy ani samotní rodiče.Tý mu tu jistotu taky nemůžeš slíbit.Připadá mi že to je tvuj první opravdový vztah,protože píšeš neskutečně naivně.Žijes v pohádce.Rozhlidni se občas kolem sebe a pochopia skutečné věci a zvěrstva co se dějí.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.