Ložisko na játrech

Od: Datum: 22.06.12 19:15 odpovědí: 5 změna: 23.06.12 09:38

Byla jsem na CTčku a tam mě doktor řekl,že mám nějaké"LOŽISKO NA JÁTRECH" ale údajně se nemám bát.Zpracované to bude mít až po neděli.Ví někdo co to může znamenat.Jestli můžu mít klidné spaní.Díky!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.06.12 19:27

Pokud se dle lékaře nemáte čeho bát, může se jednat o neškodný abces nebo nějakou cystu. Ještě je varianta takových cévních klubek - hemangion - také bývají docela často. Ani ona nejsou nijak nebezpená:)

Jen mě mate, že už jste podstoupil CT... protože právě CT je potřeba k vyšetření těchto útvarů, případně ultrazvuk.

Datum: 22.06.12 20:17

Zachovejte klid a rozvahu. Taky by to mohla být začínající incipia steatosis, hezky česky steatóza neboli ztučnění jater, co vzniká z nestřídmé životosprávy. Je to neškodná jaterní změna, kterou má taky kde kdo, včetně mě. Na zdraví*pivo*

Od: belzebub
Datum: 23.06.12 00:26

Tady je podrobná fotografie toho, co Vás trápí.

Datum: 23.06.12 08:00

Zacnete si sama pomahat,detoxikace jater,celeho organismu a myslete na to,jak s cimkoliv v tele zatocite.Vzdycky neco delat jde,nebo aspon zlepsit stav.Chapu,ty nervy pred vysledkem,to cekani ze vseho je treba pro me nejhorsi.Take bojuji.Proste delejte co muzete a verte,ze bude lip.

Datum: 23.06.12 09:38

Netrapte se, nestahujte kalhgoty, k brodu je ještě daleko. Až to došetří a udělají testy, budete chytřejší. Slysela jsem lékařku, internistku, která radila dát si jednou za čas kokakolu na vyčištění jater.*jasne*Každopádně trocha diety neuškodí a také stres a rozčilování se projeví nejvíce na játrech a jejich funkci. *hej* Játra jsou orgán, který se umí úžasně regenerovat, dokonce umí i dorůst. Takže se nestresujte, jen si přitížíte.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.