Cesta vlakem na slovensko

Od: Datum: 21.06.12 11:03 odpovědí: 5 změna: 21.06.12 22:40

Dobrý den,

potřeboval bych odjet na slovensko. Přesněji z Ostravy do Liptovského Hradku, ale nikde nemůžu přijít jak zjistit cenu. Dá se to nějak zjistit na internetu a nebo až na nádraží? Na idos.cz, ČD ani ŽSR jsem nenašel cenu. Pouze vzdálenost a čas...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 21.06.12 11:25

Napřed vyhledám spoj v ČR a pak SK poslední stanice u hranic. Nebo zvednu telefon a zavolám na nádraží. LHr - Žilina 4,95 €U, je to tam! Chce to prostě zapřemýšlet a zkusit.

Od: wamp®
Datum: 21.06.12 13:12

Tady si tu cenu najdete,zadejte den,a je to:http://www.cd.cz/spojeni/conn.aspx?c=2

doplněno 21.06.12 13:14:

Samozřejmě trasu:D

doplněno 21.06.12 13:27:

Je tam psáno:"pro zjištění ceny prosím kontaktujte naše kontaktní centrum."A je to,info získáte na tlf.;)

Datum: 21.06.12 22:04

Dobrý den, cena je 351,- a zjistíte to na www.jizdenka.cz - IDOS-mezinárodní jízdenka(tarifní kalkulátor jízdného)

Datum: 21.06.12 22:23

Na www.jizdenka.cz

351,-

EUR

13,60

Zpáteční 702 Kč

Se slevou Citystar zpáteční jízdenka 522 Kč

Od: uska®
Datum: 21.06.12 22:40

Po xxx letech jsem cestovala vlakem a ani jsem netušila, že když si jízdenku koupím den( nebo několik dní) předem, že mám značnou slevu. Zkuste to.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.