Koriandrova tinktura,kde sehnat

Od: Datum: 21.06.12 08:14 odpovědí: 11 změna: 21.06.12 21:16

Dobry den,vsude ctu o detoxikaci od tezkych kovu atd.s pomoci tinktury a zaroven uzivani chlorella-rasa.Je to metoda podle Dr,Klinghartda.Projela jsem dost i Eschopu a nikde jsem nenalezla Koriandrovou tinkturu.Volala jsem i na jeden web,kde se zabivaji prodejem a popisuji ucinky koriandru,ale prislo mi,ze chlap je sarlatan a pekne prohnany.Ze by jeste sehnal ze zahranici a nevedela ni kolik by to stalo.No proste pise o necem,cemu nerozumi a teprv by schanel.Chtela bych nejak detoxikovat z duvodu neurologickym potizim.dEkuji za odkazy,kde sehnat tinkturu.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.06.12 08:29

Koriandrová tinktura se prodává třeba tady:

http://www.tinktura.eu/tinktu…od-kapky-tinktura-50-ml-p-648

Jinak na detoxikaci a zvýšení imunity se doporučuje i lesklokorka. Na stejném webu je také k mání.

doplněno 21.06.12 08:37:

Opravdu solidní firma je:

http://www.nadeje-byliny.eu/

Koriandr sice nenabízí, ale paní by dovedla poradit ohledně mnohých zdravotních potíží.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.06.12 10:37

Nedavno jsem volala Cinskemu doktorovi Petr Hoffman z Budejovic a ten mi rekl NE,ze s moji nemoci by nic nezmohl,pokud mi ji tedy potvrdi a odkazal mne na akupunkturu.Do Budejic daleko,ale akupunkturu umi u nas DR Holub a ten mi rekle,ze ale at si prinesu vysledky od Dr.Ty jeste nemam vsechny a Dg, myasthenia gravis potvrzenou take ne.No ale ja se najivne uklidnuji,ze treba jeste neco samolecbou zazehnam.Lzu asi sama sobe,pokud dg.je,tak s ni nezmuzu asi nic..ale rikam si,co kdyby,to byl jiny neurologicky problem a pomohla by ocista.

Datum: 21.06.12 08:32

Tinktura je výluh (většinou) z rostlin, ve vhodné kapalině, nejčastěji v alkoholu.
Koupit semeno koriandru, vloźit do lihu, vodky, slivovice, nechat louhovat týden dva... Případně před tím podrtit...
píši většinou, poznáme i tinkturu z propolisu, medu, Já mám nejraději tinkturu z višní, někdo jí říká i griotka.:-D
Další výluh který používám, je z medvědího česneku.
doplněno 21.06.12 08:38: Pro případ vlastní výroby návody na přípravu bylinek:
http://www.prodejbylin.cz/priprava.html
Ohodnoceno: 3x

Datum: 21.06.12 10:29

Hejkale,kdybych si tak mohla dat na zdravi*pivo*

Od: bezobtizi
Datum: 21.06.12 09:15

Nelamte si s tinkturou hlavu, Koriandr se běžně používá v Ajurvédě při přípravě pokrmů, Zkuste si sehnat knuhu Výživa od Mudr. Martiny Ziskové mnohé Vám napoví...

Pojednává se v ní o typech doš neboli tělesných konstitucích, zřejmě budete kontituce vítr a i s tím se dá pracovat.

dopuručuji více používat koření jako hřebíče k, / antiseptikum/ skořici i třeba do guláše, kurkumu, pískavici řecké seno

Datum: 21.06.12 10:59

Koukala jsem na Ajurvedu M.Ziskove.Pece je tedy pro me nedostupna,prvni sezeni 1500,dalsi asi 800,atd.Asi je to nenispatny zpsob,ale..o tom koriandru by me to zajimalo.Kdokoliv jiny h ale popisuje,tak uvadi jine ucinky,nez ze odvede tezke kovy z tela jako jediny mozny prostredek spolu s chlorellou.

Datum: 21.06.12 14:53

Neuvedla jsem návštěvu u MUDr. ziskové v příspěvku , spíš odkaz na knihu, která je velmi zajímavá. ccca 190 Kč

Z osahu se dozvíte, že nekteré potaviny jsou pro vaši telesnou konstituci nevhodné a čím je mírnit.

Uvedu příklad : Alkohol depresant, čokoláda taktéž, prostě které potraviny omezit ,vyloučit

případně jakou po jejich požití použít protilátku. Které potraviny zahřívají organismus a jiné ochlazují. Načež navazuji zdravotní obtíže.

Datum: 21.06.12 16:45

Dobre,dekuji.No cokoladu nejim,alkohol take nepiji,vlastne jsem v jidle omezena vic nez je zdravo,je to podle toho,co se mi podari spolknout,nekdy nejde ani voda.

Datum: 21.06.12 19:38

Podívejte se zde, ale není to úplné scházi protilátky našla jsem na netu.

www.behej.com/clanek/310-ajurveda-sestavte-si-jidelnicek-na-miru-3

Datum: 21.06.12 21:16

dekuji vam za snahu,ale asi to nepujde,nemohu jist co bych chtela.

Datum: 21.06.12 10:26

Jee,to je fofr,dekuji vsem,umite hledat.jInak jeste hodne zvazuji,jestli budu moct tinkturu uzivat,vzhledem k obsahu alkoholu,beru totiz hrozne moc leku.Pokud bych nahradila koriand odvarem,nevim,zda by to splnilo ucel detoxikace.V odkaze,podle toho DR.je presny zpusob uzivani a BEZ CHLORELLY by to take neslo.Prosim neumim sem dat odkaz,ale nemohl by se nekdo pokusit,pokud vi ,co myslim.Diky

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.