Nebyla ejakulace?

Od: Datum: 20.06.12 21:25 odpovědí: 5 změna: 20.06.12 22:10

Zdravím, chci se zeptat - při sexu přítel vždy ejakuluje do mě a je normální, že část toho vyteče. Teď se dvakrát stalo, že orgasmu dosáhnul (to 100%), ale myslím, že bez ejakulace, jelikož ze mě nešla ani kapka. Přitom říkal, že ejakuloval, že to šlo asi hluboko. Může se stát, že k tomu nedošlo? Z jakého důvodu?

Myslím, že není možné, že by k tomu došlo tak, že bych o tom pak vůbec nevěděla, že by to skutečně šlo takto hluboko, i když se to nikdy předtím nestalo...

Nebo ano?

Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pepak*
Datum: 20.06.12 21:29

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.06.12 21:31
avatar

Nezlobte se, ale pokud nechcete nijak poradit, proč sem píšete? Já zase žasnu nad takovými lidmi, co dávají najevo, jak je otázka tazatele ubohá a hloupá.

doplněno 20.06.12 21:43:

Jak jsem již psala, pokud nemáte radu, tak Vaše domněnky tazatelku moc zajímat nebudou. Holt každého zajímá něco jiného, smiřte se s tím:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.06.12 21:30
avatar

To je hloupost. Něco při ejakulaci vytéci musí, v pochvě se to jaksi nemá kam "ztratit", i kdyby to bylo sebevíc hluboko. Ale existuje varianta, že pokud s přítelem sexujete často, má menší objem ejakulátu (klidně i velmi malý), a prostě ze sebe vymáčkne jen malinko:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 20.06.12 21:31

... souhlasím s tím, že může mít ejakulátu méně, než obvykle.

Ještě dotaz, jak na stopro víte, že orgasmus měl? Hrát a lhát umí i muži, nejen my ženy ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.06.12 22:10
avatar

A jako jak hluboko by to mělo být, aby vůbec nic nevyteklo? Víte vy vůbec, jak to tam uvnitř vypadá? Nemáte tam bezednou díru a pochybuji, že by všechno jeho sémě prošlo čípkem. Já tipuju, že to na vás přítel nahrál, prostě už nemohl nebo se mu nechtělo a tvrdil, že vyvrcholil... holt to umějí nahrát i mužové.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.