Bolest zubů

Od: Datum: 20.06.12 17:32 odpovědí: 11 změna: 21.06.12 18:26

Když vás bolí hodně zub, co si dáváte na bolest? Jaký prášek poradíte? Právě procházím přeléčením jednoho zubu (čtverka), hloubkové čištění kanálků, krevní sraženina u nervů, prostě děs...vždy jsem snášela anestezie a tyto zárkoky vpohodě, tentokrát to bolí vcelku dost. Včera jsem byla znovu k zubařce, znovu pročištění a je to lepší...antibiotika mít teď nemůžu...měla jsem dlouhodobě totiž při pobytu v nemocnici-takže po návratu z nemocnice rychle do zubařského křesla :D hnus velebnosti...Léky silné mám na bolest, jen mě zajímá, co vy na to? Z mých léků jsem dost oblbnutá, ale je fakt, že zabírají perfektně...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 20.06.12 17:39

Hřebíček - výluh nebo jen tak rozkousat (zbývají-li nějaké zuby nebolavé ;) )...

Ohodnoceno: 2x

Od: drejdl*
Datum: 20.06.12 17:39

Nezabere-li Ibalgin, třeba i v silnější dávce, je třeba sáhnout k analgetikům silnějším, ne-morfinového typu, třeba Tramal. měl jsem podobné potíže po fraktuře stehenní kosti, Tramal zabral dobře.

Datum: 20.06.12 17:47

Je na předpis.

Od: zuzka24*
Datum: 20.06.12 18:13

Dostala jsem mabron-tramadoli- na předpis a léky na spaní...Jako pomohly, to musím uznat, děsně se mi ulevilo od bolesti. Jen sem z nich uplně tupá...a taky mi bylo zle vnoci a hodně se mi snižoval tlak...takže bude asi změna léků. Děkuju, poptám se na tramal

Datum: 20.06.12 17:44

Zdravím, Zuzko. Když už prášek, tak z prášků mi na bolest zubu zabírá jedině Valetol. Ale pokud mám možnost, potřu ho raději slivovicí. :D

Datum: 20.06.12 18:16

Teda, tak z těch prášků co mám, navrch potřít slivkou, to bych byla jak "v ráji" :D

Od: ron*
Datum: 20.06.12 17:47

Mě pomůže také jen Valetol.Hřebíček jen při menší bolesti.

Datum: 20.06.12 18:29

V pátek minulého týdne mě to začalo bolet, o víkendu jsem měla brufen, panadol extra, panadol rapid, ultra rapid, valetol a ani to semnou nehlo :D tak sem to musela vydržet a v pondělí hned k zubařce...a teď mám Mabron, trochu sem z nich mimo, ale je mi hej

Od: myse®
Datum: 21.06.12 09:28

já používám Nalgesin. Bez předpisu a působí docela dlouho...

Od: paaja*
Datum: 21.06.12 09:38

Nimesil - rychlé a spolehlivé. Ale je myslím na předpis

Datum: 21.06.12 18:26

Nimesil je na předpis, mamka ho mívá na migrény, ale moc jí nezabírá..mě funguje dobře na hlavu, ale se zubama ani nehl..ale jinak ho používám na všechno )

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.