Co se stalo s stránkami na facebooku?

Od: Datum: 20.06.12 17:00 odpovědí: 10 změna: 21.06.12 02:07

Zdravím,

nevíte někdo, co se stalo za změnu na facebooku. Já na něm nejsem přihlášená, ale ráda jsem sledovala různé stránky, které byly ještě do nynějška přístupné, myslím jejich zeď, jako např. http://www.facebook.com/mestske.divadlo.brno. Teď mi to hlásí, že se musím přihlásit, abych se na to mohla dívat. Zdá se mi to pěkně nefér. Nehodlám se přihlašovat jen proto, abych se mohla podívat na stránku mého oblíběného divadla na facebooku. Anzionka.

Vizte:

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.06.12 17:03

Tady je lepší foto:

Datum: 20.06.12 17:17

Podle mne záleží na tom, co si nastaví uživatel (Městské divadlo Brno).

Já mám např. nastaveno, že se můj profil může zobrazovat jenom mým přátelům...

Pročtěte si také pravidla Facebooku, je možné, že se v nich něco změnilo.

Od: engurru*
Datum: 20.06.12 17:28

Jde o pochopitelnou ochranu soukromí. Možná to připadá nefér vůči tobě, ale víc nefér by bylo kdyby si profil (třeba i tvůj) což je totéž co stránka na facebooku, mohl prohlížet kdokoli. Navíc facebook je služba jako každá jiná a i bez ochrany soukromí je běžné, že se k jejímu užívání musí člověk přihlásit.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.06.12 18:25

U soukromých profilů je to jasné.

Ale u stránek firem se s tímto omezením nesetkávám, ty FB zpravidla používají jako svou propagaci, takže jim naopak jde o co největší viditelnost...

Od: panbezbot*
Datum: 20.06.12 18:33

Ahoj, dnes jsem si toho taky všiml, není to vůbec nastavením admina - dělá to všem kdo nejsou přihlášeni a to u každé stránky. Založte si jednoduchý profil kam ani nepotřebujete přátele a můžete problížet dále :)

Datum: 20.06.12 20:53

A najednou je to vpořádku, to je zvláštní ... *nevi**ee**uf*

Datum: 20.06.12 22:20

FB dost blbne, jednou mi maže přátele (kteří se při příští návštěvě zase objeví), jindy nejdou vkládat odkazy, někdy nejdou vkládat statusy či komentáře, jindy zase ...

Od: askmenow*
Datum: 21.06.12 01:15

Pokud vám zmizeli přátelé ze seznamu a při příští návštěvě se zase objevili, je pravděpodobnější, že si dočasně zablokovali účet. Jejich účet je pak neviditelný a ani oni sami fb používat nemohou. Dělají to třeba lidé, kteří přemýšlí o smazání facebooku. Když se rozhodnou s evrátit, jen se přihlásí a vše se obnoví.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.06.12 01:59

To znám také.

Mínila jsem případ, kdy si dotyčná účet nezablokovala. V jednom statusu se zmínila, že jí píší lidé, proč je vyřadila z přátel (také jsem ji ten den v přátelích neměla, ale její stránka byla normálně dostupná), a vysvětlovala, že nikoho nevyřazovala.

Mně tehdy pomohlo se odhlášení a znovu se přihlásit ... Ale nebaví mne pokaždé zjišťovat, jak mám vložit odkaz, ... Teď do statusu napíši pár slov a odkaz vkládám do komentáře pod status (tam se načte i s náhledem)... Ovšem, je otázka, kdy zase FB přijde s nějakým "vylepšením"...

Od: askmenow*
Datum: 21.06.12 02:07

Hmmm, zvláštní. Jinak mě se odkazy vždycky načtou s náhledem rovnou, i když to dávám přímo do statusu. Jednu dobu mě zlobily odkazy z youtube, tak od té doby klikám na tlačítko sdílet přes facebook přímo na něm a je to ok.

Ale věřím vám, že to zlobí, mě se občas zobrazuje červená jednička, že mi přišla nová zpráva, když to rozkliknu, žádná tam není... a za chvíli zas... odhlášení nepomáhá. A pak třeba za 5 hodin se mi tam objeví několik zpráv, které přišly v průběhu dne.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.