Přítelkyně nechce poskytnout orální sex

Od: Datum: 09.02.13 16:15 odpovědí: 41 změna: 15.02.13 21:11

Zdravím, rád bych se zeptal na Váš názor ohledně orálního sexu, jelikož už nevím co s tím a jsem bezradný.

S přítelkyní jsme už spolu skoro tři roky. Všechno nám klape až na pár chybiček, ale ty má snad každý vztah. Sex je fajn, sice méně než bych chtěl, ale přítelkyni jsem se s ním přizpůsobil. Občas dám najevo, že bych měl chuť a buď zareaguje nebo toho nechám. Ze začátku vztahu mě jednou zkusila orálně uspokojit a od té doby se už nikdy o to nepokusila. Sam přitom, když se odváže, tak ho po mě chce - to mě nevadí, já ji ho moc rád poskytnu. Už jsem ji i říkal, že mě orátlní sex taky láká a postrádám ho. Ale vždycky mi řekne že ji se to nelíbí, že to není přirozené. Přitom při předehrách mě hlavou zajede do rozkroku a líbá mě tam, ale k orálnámu sexu nikdy nedošlo. Už jsem několikrát na to rozhovorem navázal a vždy to dopadlo hádkou, že jsem hloupej když něco takového chci. Přitom to nechci pokaždé, jen občas ... stejně jako ona na to má chuť. Vždy rozhovor zkončí hádkou, která je zbytečná přitom.

Vůbec už nevím co dělat, můžete mi někdo poradit jak ji zkusit přesvědčit k lepšímu rozhovoru na to téma ... nebo ještě lépe, jak orálnímu sexu? Moc děkuji za Vaše názory i kritiku mé osoby.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cobrak*
Datum: 09.02.13 16:24

Hlavní problém bych viděl v tom, že Vaše přítelkyně po Vás něco chce, ale když to vyžadujete i Vy od ní, tak Vám dá košem. Přirozené to je. Nevím, asi bych s ní o tom pořádně promluvil a pokud to bude stejné, tak bych Vám radil, abyste se poohlédnul po jiné partnerce, pokud Vám něco chybí. Představte si, že to takhle bude po celý Váš život...Myslím, že je totiž ta Vaše drahá polovička trochu sobecká...

doplněno 09.02.13 16:32:

Ještě mě napadlo, třeba ji "tam dole" na Tobě něco vadí. Zkus s ní o tom promluvit. Třeba tam máš ochlupení a ona má radši "hladkost" a to jí vadí nebo já nevím. Mluvit, mluvit, mluvit...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pupikvenda*
Datum: 09.02.13 17:02

No sobecká, nebo ne. I tak ji miluji a porozhlížet se po nové nechci ani náhodou. Ani to nechci řešit, jak mě doporučil kolega z práce ať si na todle najdu jinou.

Pokusím se mluvit, mluvit ale už mě to přestává bavit. Spíš jestli tím náš vztah nekazím. Jinak v dolejšku by to být nemělo, hladký jsem a několikrát říkala že se ji to líbí více než přírodní ochlupení.

AMoc díky za názor.

Od: ja36
Datum: 12.02.13 12:31

Řešit věci a MLUVIT? Jak nezvyklé a vzácné u muže, Vaše partnerka Cobraku má štěstí. Ne že bych byla ukecaná, ale ta možnost vyřešit věci a najít kompromis, pokud je reálný. A teď si představte pánové, jak je na tom žena, která orál dělá ráda a užívá si to, ale " on " na to moc není. Je to někdy všechno na ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 12.02.13 13:58

Ja36- znám takový pár, zase jde jen o kompromis. Žijí spolu už bez mála 18 let a jsou spokojeni. Prostě je to na dohodě a toleranci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martiini
Datum: 13.02.13 21:03
Souhlasim;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pest®
Datum: 09.02.13 16:27
avatar
Asi tě nepotěším, ale nepřesvědčíš ji k tomu. Pokud opravdu nechce, tak přes to nejede vlak. Naopak spíš ji od toho odradíš ještě víc. Sex je o tom, že se musí líbit obou...pokud ji nechceš opustit, tak o to nežadej a třeba to jednou přijde samo od ní. Pokud je pro tebe důležitější orální sex, musíš holt k jiné přítulce.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pupikvenda*
Datum: 09.02.13 16:59

Mnohokát děkuji za radu. Přijde mi že prostě přesto vlak opravdu nejede. A když o tom mluvíme, tak to akorát všechno obrací proti mě. Přechází dost oškivě do protiútoku na mě. A občas řekne i věci co se mi nelíbí.

Opustit přítelkyni opravdu nechci, moc mi na ni záleží a udělám první poslední. Ale jen mě to mrzí že nechce poskytnout i ona mě tudle rozhoš. No snad máte pravdu a časem to přijde.

Od: anetat*
Datum: 09.02.13 16:30

Hmmm...a co takhle říct nějaký její kamarádce, jestli by si s ní o tom nmohl promluvit? Jo možná je to blbý,ale i moje kamarádka s tim měla problémy a když jsme jí trochu poradily, jak na to...její přítel si rozhodně nestěžoval :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pupikvenda*
Datum: 09.02.13 17:05

Jako nápad to zní dobře, ale cítil bych se dost hloupě jít za její kámoškama a zkusit to s nimi řešit ať ji poradí. Dokonce jsem zkusil si vypůjčit v knihovně knížky o orálním sexu ... a nechal to viditelně na svém pracovním stole aby to viděla. Když to viděla, tak mě jen řekla že todle snad nepotřebujeme. A tím to skončilo.

Od: anetat*
Datum: 09.02.13 17:51

To mi úplně připomíná mého ex...přesně tak jsem mu jednou dala knížku jak uspokojit ženu a akorát se na ní prášilo...já vím, že to zní blbě, ale náš vztah na tom ztroskotal...nemůžeš jí do ničeho nutit, to je jasný..ale měla by si uvědomit, že neuspokojenej partner není nic dobrého. Mluvím z vlastní zkušenosti. Nu, budu držet palce!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pupikvenda*
Datum: 09.02.13 18:24

To nezní povzbudivě, že tvůj Váš vztah na tom ztroskotal. Najednu stranu jsem si říkal že když nechce knížku, tak jsem koupil jednu z těch erotických her. Ani jsme si nezahráli jednou, protože nechce ... musí na to mít náladu a chuť, ale navíc z toho odstranila některé kartičky - přesně jako třeba proveďte orální sex protějšku.

Díky moc, uvidím jak se to do budoucna vyvine.

Od: krkovicka*
Datum: 12.02.13 14:08
Vztah se přece netočí kolem orálního sexu.Když to Vaší přítelkyni není po chuti přece nebudete na tom vše tratit.Když mluvim s někým o tom čeho si na přítelkyni váží tak každý to začne srovnávat.Jeden doma sexbombu doslova nymfomanku,ale zas pro změnu si stěžuje že mu ani pořádný steak neudělá.Co z toho že sex je naprosto vynikající,ale pro život tahle Diva je naprosto nepoužitelná?Něco pro vztah musíte obětovat.Tak třeba uspokojení orálně.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: martiini
Datum: 13.02.13 21:08
Souhlasim zadna zenska neni dokonala jedna ma nebo umi to druha ono je pak na vas cemu date v zivote a vztahu prioroty good luck ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: drejdl*
Datum: 09.02.13 16:52

Z každé aktivity by něco měli mít oba. Když se jí do toho nechce, nenutil bych ji, z toho nic dobrého nevzejde. V každém případě bych se vyvaroval srovnání - já ti to dávám a ty mně ne! V sexu není žádná spravedlnost a parita. Můj otec mi říkával - ten, kdo má p...u, rozhoduje. Něco pravdy na tom je. Pokud ale je pro Vás orální sex důležitější než vztah s Vaší přítelkyní, neprodlužujte své trápení.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: cobrak*
Datum: 09.02.13 16:58

Váš otec měl pravdu, ale troufám si říct, že dnes už to neplatí. Dnes již si tohle žena myslet nemůže, protože ji přítel opustí. Když je chlap neukojený, trápí se...Vztah bez dobrého milování je vztah na nic.

doplněno 09.02.13 17:54:

Kratast: :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.13 17:51

no a co si ho umýt?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.13 18:08
avatar

Možná se budete vy muži divit, ale mnohým ženám je to odporné a ponižující, vlastně neznám ženu, která by to dělala ráda,

nenechte se zmást pornem, to je jen film. Ve skutečnosti byste ji neměl nutit, pokud ji nechcete ztratit, určitě má jiné výraznější hodnoty jako žena...*stop*

Ohodnoceno: 6x
 
Od: ladaadal*
Datum: 09.02.13 18:14

Proč bychom se my muži měli divit? Je všeobecně známé, že 90% mužů touží po orálním sexu a 90% žen ho nesnáší. Nevím jak je to s těmi čísly, ale vím, některé ženy to prostě neskousnou. Je jen na partnerech, aby se domluvili na tom, co se líbí oběma. Znám dokonce i ženy, které to nesnáší ani naopak a vím o mužích, kteří by tam ženu nenechali ani sklonit.

Je to sex - věc, která se má líbit oběma. Takže zvolit buď kompromis nebo jinou partnerku, jiná možnost neexistuje. Nunit někoho do věcí, které nechce nebo se mu hnusí je první krok k ukončení solidního vztahu. A nekdy i ten poslední.

doplněno 09.02.13 18:15:

oprava: nutit někoho

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pupikvenda*
Datum: 09.02.13 18:28

Ano na jednu podobnou statistiku jsem narazil při prvním hledání důvodu proč nechce. Byl jsem překvapen a to dost, že tolik žen nechce a ani netouží po orálním sexu. Ale taky jsem pak našel, že většina pro spokojenost partnera se dokáže jednou za čas překonat a udělá mu radost.

Kdo ví, v každém případě se uvidí časem. Zatím se nehrneme do zakládání rodiny. Buďto vydržíme spolu i přes tuto věc a nebo ne. Doufám že vydžíme a pochopí mě.

Od: ladaadal*
Datum: 09.02.13 18:38

Myslíš špatně. Až sem napíšeš tu poslední větu ve znění: "doufám, že vydržíme a pochopím to (smířím se s tím, nebudu to řešit apod.)", tak začneš mít naději, že ten vztah bude dlouhodobý.

Ohodnoceno: 5x
 
Od: artemio2*
Datum: 09.02.13 18:35

Pokud není problém v už zmíněné hygieně,zamyslel bych se nad tím,jestli je láska ze strany partnerky dostatečná.Chci tím říci,že pokud žena miluje,udělá pro muže svého srdce vše.Bez vyjímky.Ale také naopak.Pokud si partnera neváží,je citově zraňována ať už úmyslně či jen tím,že partner je prostě křupan,nepřinutí se k tomu a bude jí to odporné až hnusné.V takovém případě i jen zmínka o tom bude příčinou hádek a nesouladu ve všem.Někde tam může být příčina jejího chování.Takže místo přiblblých rozhovorů o ničem a otrávených obličejů bych doporučoval zamyslet se nad tím,jak se k ní chováš,jakou oporu v Tobě má,jak jí pomáháš s nákupem a domácími pracemi.Jak jí dokážeš dát najevo,že jí máš rád,třeba drobným dárkem,kytičkou a pod.To vše je pro ženu nesmírně důležité a v takovém vztahu rozhodně nebudeš muset o nic prosit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 09.02.13 18:43

No to teda promiň, ale aby mi žena dokazovala lásku tím, že mi ho vykouří, i když je jí to odporné mi přijde dost zvrácený. A co takhle partnerovi city? Proč jí nedokáže lásku tím, že bude tolerovat její odpor a nebude o tom přemýšlet? Tohle si snad děláš srandu. Takové holky bych si snad ani nevážil. A hlavně bych nevěřil, že mě miluje. Naopak. Tím donucením bych si myslel, že jsem její city ke mě totálně otupil, nebo že je úplně tupá ona, když se do toho nechá nutit.

Ohodnoceno: 7x
 
Od: namyslenecek*
Datum: 09.02.13 19:50

a co takhle "ty me ne ja tobe taky ne"? :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.13 20:01

mě to příjde tak trochu divné... nevím jak to spolu máte ale tak jako argument že to neni přirozene ale naopak jí se oralni uspokojovani libi a vyžaduje ho... to je opravdu sobecké..odporné- no ja nevím.. když to vezmu objektivně tak nevím co je odpornější jestli u chlapa nebo u ženy... pokud je dukladna hygiena tak nevidim duvod... to bych spíš bral jako výmluvu.. ale když si to přeješ tak by měla projevit aspon nějakou snahu... třeba není na to zvyklá jenom ale jak to bude dělat častěji tak tomu třeba přijde na chut... ale souhlasil bych s tím že když já nic tak ty taky nic... at si nemáte co vyčítat...

doplněno 09.02.13 20:03:

jako malá určitě ráda cucala prsty.. to není zas tak rozdílná činnost :D já myslím že je to přirozené až moc :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.13 20:14
avatar

Já si myslím, že záleží na tom, kolik je Vaší přítelkyni let a kolik měla sexuálních partnerů před Vámi. Pokud měla prudérní výchovu, a ještě k tomu nemá moc zkušeností, může to být pro ni opravdu problém.

Možná to je jen otázka trpělivosti a času. Pokud spolu zůstanete a toto by byl jediný problém ve vašem vztahu, možná by nebylo špatné navštívit sexuologickou poradnu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pupikvenda*
Datum: 09.02.13 21:57

No přítelkyni je 25 let a podle všeho jsem její druhý partner v životě. Je to jediný "problém" pokud se to dá tak nazvat. Budu trpělivý a čas ukáže. Moc děkuji za odpověď, snad to časem půjde.

Datum: 10.02.13 06:50
avatar

V sexu je pěkné jen to, co oba partneři chtějí, co se neoškliví ani jednomu z nich. Pokud se to Vaší dívce nelíbí a hnusí, nenaléhala bych. Znám několik žen, které si to skutečně ošklivily.

Jedna říkala: připadala jsem si jako cucající tele pod krávou! :D

Druhá se pokoušela partnerovi vyhovět, měla ho ráda. Přestala s tím, až když ho párkrát pozvracela. Opravdu se tomu nedá poroučet. Je to stejné, jako s jinými praktikami, někdo třeba velebí anální sex, jiný o něm nechce ani slyšet. Prostě jsme každý jiný.

Takže nepomůže asi nic, žádné vynucování, prosby apod. Jednou k tomu má odpor a to nepředěláte. Může to nakonec vést až k rozpadu Vašeho soužití. Nechte to být, zvláště pokud si v ostatních sex. praktikách rozumíte. Není přece jenom orál, jsou i jiné možnosti, a i jinak si můžete oba prožít hezký večer.

Druhá možnost je se s dívkou rozejít a najít si takovou partnerku, které tyto aktivity nebudou proti mysli. Ale to byste asi nechtěl. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pupikvenda*
Datum: 10.02.13 10:10

Ano máte pravdu, rozejít bych se s ní nechtěl. Nechám to prostě být, semtam to zkusím jen mezi řečí říct ale už přestanu naléhat. Buďto to sama zkusí časem nebo ne.

Od: ladaadal*
Datum: 10.02.13 10:24

Myslím, že to je dobré rozhodnutí.*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artik*
Datum: 10.02.13 11:11

dám ti radu ,která vždy pomohla -navrhni , že jsi vezmeš gumu a pak není důvod orální sex nedělat . Asi se bojí výstřiku ,nebo jí nechutnaj kapky lásky .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pupikvenda*
Datum: 10.02.13 11:32

To mě už dříve napadlo a navrhnul jsem to. Odpověděla, že když bude chtít žvejku, tak si radši vezme jinou.

Datum: 10.02.13 11:49
avatar

Nelíbí se mi způsob, jakým přítelkyně projevuje své "ne". Sám jste psal, že přechází do okamžitého útoku a říká i ošklivé věci. Sama ale orál požaduje a dostává se jí ho.

Ačkoli nejsem příznivcem takového řešení, i já bych ten orál prostě přestala dělat. V lásce i sexu to má být vyvážené, ne, že jeden jen dává a druhý jen dostává.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pupikvenda*
Datum: 10.02.13 12:19

Ano přechází do protiútoku a říká hodně ošklivé věci, která mě pak mrzí. Zkusím to co jsem už psal, přestanu tak naléhat, občas se zmíním jen že by mě to přišlo vhod a líbilo. A když si sama řekne o něj, tak budu jako ona ... prostě ne. Uvidíme.

Datum: 11.02.13 02:41
avatar

Nezlobte se, ale to je hloupost.

Je rozdíl odmítat praktiku, která je člověku nepříjemná, a trestat partnerku odmítáním praktiky, která Vám nevadí (nebo Vám je příjemná), za to, že odmítá něco, co se jí protiví.

Takhle se jenom rychleji dopracujete konce vztahu.

doplněno 21.02.13 23:58:

Martinao, není to tak jednoduché, jak píšete.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.02.13 14:06
avatar

Kdyby tato technika byla slečně nepříjemná, tak ji sama nevyžaduje a nepřijímá. Ve vztahu to prostě nejde tak, že jeden uklízet odmítá, ale chce to po druhém, že jeden odmítá něco financovat, ale vyžaduje to pod druhém, že vůbec jeden vyžaduje po druhém věc, kterou sám nedělá a odmítá. Na tom zkrachuje i sebelepší vztah.

Jó, kdyby se slečně protivilo i orál přijímat, to bych chápala, ale takto jednostranně... to není ok.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.02.13 11:34
avatar

To bude asi moje bejža.Ta na to byla tak podobně.Sex jednou za měsíc,orálek já jí.Ale ona mě?Ani náhodou.Tak jsem ji prostě vyměnil.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pupikvenda*
Datum: 10.02.13 12:17

Tak se sexem na tom jsme o mnoho pravidelněji než jednou za měsíc. Vyměnit nechci, až na tehle problém z mé strany nám vztah dobře klape a oběma vyhovuje.

 

Datum: 11.02.13 06:16
avatar

PupikuVendo, podívejte se na celou věc i z jiného úhlu pohledu. Jak byste se vy sám cítil, kdyby po vás vaše přítelkyně požadovala v sexu provádět něco, k čemu byste neměl vlohy, co by vám bylo protivné, nepříjemné a cítil byste se u toho pod psa? No? Asi byste taky protestoval, nebo se mýlím? Anebo byste možná svolil, ale jak byste se asi tak cítil? Možná jako zneužitý, ponížený...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 11.02.13 20:12
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.13 20:38

SE vůbec divím pupíkuzvény, že tuto otázku vůbec tady pitváš!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: me
Datum: 15.02.13 21:11

Premyslim nad tim uprimne - myslim, ze nemusi jit o to, jestli na to Vase pritelkyne je nebo neni... vysvetlim: kdyz jsem mela predchoziho pritele, tez jsem mu nerada poskytovala oralni sex (mela jsem k nemu odpor)... se soucasnym pritelem je to uplne naopak, delam to naopak od predesleho vztahu moc rada. Myslim, ze v predchozim vztahu byl problem "nedostatek lasky" - zrejme kdyz ma clovek rad, tak prijme druheho zcela i v intimni oblasti.. vim, ze v predchozim vztahu byl problem asi i to, co presne bude nasledovat, kdyz pritel zhasne.. presne jsem vedela, co rekne atp... to jen chci rict, at popremyslite, pripadne at si s ni opravdu nenasilne promluvite. Tez si totiz myslim, ze pokud na to nekdo neni (navic, kdyz Vam rekla, ze to neni prirozene), tak by oralni sex ani neprijimala... tot jen muj nazor

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.