Vynechání antikoncepce

Od: Datum: 20.06.12 07:19 odpovědí: 1 změna: 20.06.12 07:26

Zdravím všechny,,potřebovala bych poradit..pravidelně beru HA.před 4 dny jsme jeli s přítelem na výlet do přírody a v tom zmatku sem zapomněla na antikoncepci,mezitím jsme měly nechráněný sex,po třech dnech sem začala silně krvácet,už zase pokračuju v užívání HA a tak se chci zeptat ,zda se mi menstruace díky práškám zastaví.menstruaci mám mít až za deset dní,. Děkuji za odpověď.


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 20.06.12 07:26
 

Myslím, že nezastaví. Radím doplat balení HA, které jste začala. Potom by se měla menstruace dostavit. Po pauze(7 dní) - nevím, jakou užíváte HA začněte brát nové balení a cyklus by se měl opět ustálit.

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.