Co lze doma vyrábět a prodávat?

Od: Datum: 19.06.12 20:46 odpovědí: 11 změna: 30.08.12 14:48

Zdravím,

co by bylo možné doma vyrábět a pak prodávat přes internet např. na Aukru?

Nějaké typy? K dispozici rodinný barák, ne panelák.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 19.06.12 21:16

Jistě, proč ne. Jde o to, co to bude a jaké jsou požadavky na výrobek, výrobnu... Typy? To si přece každý hlídá, jde přece o know how jak vydělat. Dívat se kolem sebe, ptát se sebe - co umím, co tedy mohu nabídnout?

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.06.12 22:50

Tak se tam zkuste podívat, co se prodává a kde je hodně příhozů

Inspiraci lze nabrat též na Fleru - většina to tam má pro srandu, ale pár se i uživí.

Ale to je zvláštně položená otázka, určitě nejste stejně zručný se dřevem, kovem i jehlou... :-D

Od: engurru*
Datum: 20.06.12 00:52

Moudré knihy říkají spojte svou vášeň se svým talentem.

Možností je spousta. Co Vám jde? Jste v něčem vyučen? Jaké máte koníčky?

Od: akr®
Datum: 20.06.12 14:29

Zatím ještě studuji, stačil by přivýdělek.

Napadlo mne třeba vyrábět dřevěné fajfky, dýmky na tabák ale zase ta otázka, byl by o to zájem?

Datum: 20.06.12 17:25

Ano, ti co mají jméno, což ty nebudeš..., ale pokud to nezkusíš, nevíš.

Datum: 20.06.12 17:36

Zajímavý nápad. Určitě bych si o tom zjistil víc. Kuřáků dýmek sice ase tak moc není ale taky to nebude žádná velkovýroba. Otázkou tedy bude asi dřevo, lak, nástroje a šikovné ruce. Jo a taky nevím do které živnosti to bude spadat ale řekl bych že volná.

Nicméně zpět k otázce, tady jste si napověděl sám. Pokud chcete nápovědu od nás, mě osobně pomůže odpověď na mou předchozí otázku. Odpověď "studuji" mi směr nenapoví. Když řeknete CO studujete, bude to lepší ;)

Stejně tak pořád nemáme jasno na ve vašich schopnostech a zájmech.

Datum: 20.06.12 17:42

Já to vědět nemusím jaké má schopnosti a zájmy, to nic neříká. Když je fyzicky, technicky zručný může přece od strouhání špejlí, párátek ... dělat vše až po výrobu letadel...

Datum: 20.06.12 17:51

Já také ne, ale dost to pomůže. Jelikož například "cokoli od párátek po letadlo" je skutečně rada, která dotyčnému v ničem nepomohla.

Od: akr®
Datum: 21.06.12 12:43

obor obchodník. Asi se teda v brzké době pokusím o výrobu fajfek. Především by se to chtělo asi dozvědět nějaké informace, nevíte jaké dřevo se používá pro výrobu fajfek, popř. pro vyřezávání?

Děkuji za rady a tipy určitě přivítám i další.

Od: avantus
Datum: 30.08.12 14:48

delase to z korenu sipku. pry jsou na to dobre ale jinak nevim.

Od: pb®
Datum: 21.06.12 13:01

Kokardy. Soutěží spousta, výrobců málo. Buď to někdo dělá doma a má pěkné kokardy různých druhů a barev, ale nestíhá je udělat pro všechny zájemce, nebo to dělá firma, která má kokardy nezajímavé.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.