Červená boule na podbříšku

Od: Datum: 17.06.12 19:39 odpovědí: 9 změna: 19.06.12 23:56

Dobrý den, před několika dny se mi udělala červená bulka na podbříšku, teď to vypadá že se začala plnit hnisem a je pod tím i něco černého. Neví někdo o co jde?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 17.06.12 19:42

Bolestivé?kde na podbřišku?pod pupkem nebo až u ochlupení genitaliich?

Datum: 17.06.12 19:43

U genitálií, na dotek trochu bolestivé

Datum: 17.06.12 19:46

Co zarostly chloupek?Obvykle to řeším nariznutim jehlou,a pinzetou vyndam chlup.Vše dezinfekcí.
doplněno 17.06.12 19:48: No a jestli v hnisu je černý tak jde o zarostly chlup.víc tecek-bradavice,ale ta většinou neboli.

Datum: 17.06.12 20:21

a jestli to jen tak nechám, protrhne se to a vyteče, nebo co se s tím vlastě stane? a můžu to nechat na pokoji?

Datum: 17.06.12 20:30

To nevím protože tak daleko jsem to nenechala zajít.Boule se může zvětšovat.Pak bolí i běžné nošení spodního prádla.Spíš je to otravujici,svědive.Jak akné pupínek rostoucí pod kůži.Podle mě jde opravdu o ten zarostly chloupek a je potřeba ho vytrhnout.

Od: askmenow*
Datum: 17.06.12 23:59

Taky jsem tipovala zarostlý chloupek. Jestli dojde k protžení kůže časem samo asi není jisté, jednomu muži jsem takto vyndávala z břich chuchvalec několika zarostlých sloupků (už jakoby i vypadlých), pro protržení z toho tekla i trocha nějaké tekutiny a zapáchalo to. Ale to byl extrém. Mě občas chloupky taky zarostou, obvkle to postříkám dezimfekcí, vydezimfikuji pinzetu a tisknu a jakoby strhávám kůži, až se to povede. To jehlou zní možná lépe, ale já z nich mám hrůzu, proto takto.

doplněno 18.06.12 00:00:

Ale pokud máte z jakéhokoli důvodu pocit, že to není chloupek, zaskočte k lékaři.

Ještě mě napadlo hodně zakouslé klíště to být nemůže? popř. zbytek klíštěte, které jste si uškrábla (nevdědomky) a kolem zanícení?

Od: polinek*
Datum: 18.06.12 10:25

také to může být cizí těleso obalené a začíná hnisat,,tak to nechte vyhnisat ,,nebo si kupte ichtyolovou mast,ona to urychlí ,,,ale čistotu na každý pád!

Datum: 18.06.12 10:51

Zajdete na chuirurgickou ambulanci.Jinou radu vam nedam,musi se to utevrit.

Od: ggggg
Datum: 19.06.12 23:56

Já to tipuji na brišní kýlu:(

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.