Už toho mám dost a aby mě otravovala

Od: Datum: 19.01.13 19:47 odpovědí: 10 změna: 20.01.13 12:27

Ahoj, potřebuju poradit. Už jsem sem ohledně tohodle jednou psala. Jenda...na mě psala anonymy, přiznala se, má půl roku po podmínce. Nedala si pokoj a ještě lidem, co do toho zatáhla psala sms, ze všeho se vykroutila, sms - bylo těžko řešitelné. Řekla vždy, že se spletla. Na policii mi řekl, že mi jen bude ničit život, ať jí ignoruju, i když mi volala a vykládala, co o ní kde říkám. Bylo to nechutné a nepravdy, jelikož jsem s ní nic nechtěla mít, nemluvili jsme o ní nikde, čeho se to týkalo...říkal, že to je jedna bába povídala, až něco nappíše, ale takhle...prostě drby...uplynul rok, co napadla jiné a dnes opět mě. Ale tak, že mi volal nějaký muž a představil se pod jménem dotyčného, který měl figurovat jako jeden v anonymu, poznala jsem, že to není on, podle mě si mě i nahrávali :) on, že mu volá denně 2x skryté číslo, jestli to nemůžou být policajti okolo toho případu, říkám případ je vyřešen a stalo se to před dvěma lety, on jestli jsem někde něco vykládala, jelikož tento údajněpan Z měl se mnou dělat nekalosti :) tiše jsem se smála a ona na mě pořád, jako mě je to nepříjemné a jestli sjem to někomu nevykládala a že bych z toho měla trable hlavně já, ale i on...říkám no já především a smála jsem se tomu...pak jsem to položila. :) nevím čeho kdo je schopen, číslo je teď nedostupné...když jsem volala tomu pravému dotyčnému, že se pod ním někdo představil, taky se tomu zasmál...ale říkám si, když s tou nahrávkou půjde na policii :), což je asi blbost, musí stejně uvést, kdo volal a kdo se mnou mluvil, ne? a ten pravý dotyčný se může pak na ní zahojit, nebo na něm, že se za něj vydával...je to nějak postihnutelné?

Měli jsme to náročné, i když se přiznala, že to psala z PC, nedozvěděli jsme se odkud, jelikož operátor to na policii nesdělil a sms taky nebyly nějak prokazatelné, řekla že se několikrát spletla...zněly asi jako, že to bude mít dohru...atd. Ale už toho mám dost a aby mě otravovala takhle skrytě...můžu se někam obrátit? na nějakou službu:::asi blbost co...mám teď tatínka po bouračce a tohle mě jako už nebaví...ale asi to nijak nevyřeším.

O ní a její sestře se vykládají hrozný věci, jsou samy a dělají všem potíže...jedna už skončila na psychiatrii.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ifkali*
Datum: 19.01.13 22:35
Vicky Pollardová z Malé Velké Britanie hadra
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.01.13 10:32

Nevěděla jsem kdo to je :), shlédla jsem to :)

Datum: 20.01.13 00:04
avatar

Sice mi ta otázka moc jasná není, ale řešení je jednoduché - změňte si číslo telefonu a co bylo hoďte za hlavu. A budete mít klid.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.13 09:08

ale říkám si, když s tou nahrávkou půjde na policii , což je asi blbost, musí stejně uvést, kdo volal a kdo se mnou mluvil, ne? a ten pravý dotyčný se může pak na ní zahojit, nebo na něm, že se za něj vydával...je to nějak postihnutelné?

může jí te pravý, za koho se dotyčný vydával nějak napadnout?

nebo se na to máme vykašlat...díky

Datum: 20.01.13 09:29
avatar

Já bych se nezabývala věcmi, které se mne netýkají. Doporučila bych změnit číslo telefonu (případně i e-mail), nezvedat hovory ze skrytého čísla a nekomunikovat s anonymy.

doplněno 20.01.13 11:24:

On je ten Váš text dost nesrozumitelný. Mj. v něm zmiňujete volání ze skrytého čísla 2 x denně.

Ale v podstatě je to jedno - bavit se s anonymy, se skrytými nebo s neznámými čísly je prašť jak uhoď.

Podle mne se s nimi vůbec nemáte o ničem bavit, natož "ze sebe nechat tahat nesmysly".

___ Změna e-mailu i čísla je dobrý krok. Nové údaje dávejte jenom lidem, kterým můžete důvěřovat, plus zaměstnavateli. Nikde je nezveřejňujte.

Zřiďte si ještě jeden e-mail, který budete používat pouze k registracím v internetu, případně se registrujte prostřednictvím tzv. desetiminutového e-mailu.

Také je dobré nepřijímat hovory z neznámých čísel (většinou jde jenom o reklamy nebo vnucování "výhodných produktů" mobilních operátorů) a ze skrytých čísel.

Se skrytým číslem sice někdy volá i policie, ale pokud hovor nepřijmete, bude Vás v případě potřeby kontaktovat jinak.

___ S tím hovorem si podle mne nemusíte dělat starosti. Nahrávat hovory je možné pouze se souhlasem volaného a nemůže tak činit každý. Jestli jste žádný souhlas nedala, nemůže volající nahrávku použít, aniž by sám sebe usvědčil z nezákonného jednání.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.01.13 10:10

Tohle nebylo skryté číslo.

Týkalo se to mě, že ze mě vytahoval nesmysly a já se tomu jen smála v duchu, jinak jsem byla vážná a chtěla jsem ,aby z něj něco vylezlo...pak jsem to položila. Případ je dva roky starý a ona spíš nemá co na práci...škodí více lidem, nejen ohledně anonymů psaných na nás.

Jen mě šlo o to, že by stejně musela jít ona na tu policii co nahrála :D a tím by se opět usvědčila, když se k anonymům přiznala a když se někdo představil pod jménem toho druhého...tak to také není v pořádku, ne?

Změním tedy to číslo. E-mail už mám jiný.

Díky

Datum: 20.01.13 10:44
avatar

já skrytá čísla nezvedám a pokud někdo otravuje jinde mail, icq, facebuk a jiné okamžitě ho blokuju a víc se nestresuju *cteni*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.01.13 11:15

Tohle nebylo skryté...no nevím, čím tím chtěli docílit...ale jak říkáte, kašlu na to...

Datum: 20.01.13 11:25
avatar

no pokud zvednu telefon a na druhý straně někdo mele něco co se mi nelíbí nebo nestojím o to ho poslouchat tak hovor prostě okamžitě ukončím se slovy dík nezajímá mi to od toho tam to červené tlačítko se symbolem telefonu je ;)

dále si toto číslo uložím a pokud opakovaně otravuje žádám operátora o blokaci nebo ho při vyzvánění prostě hned utnu co se týče sms nečtu ihned mažu

prostě to chce naprosto ignorovat popřípadě si změnit telefoní číslo a dát pozor na to komu nové číslo sdělím*cteni*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.13 12:27

Moc vám děkuji :)

To skryté číslo mlel ten na druhé straně, že mu 2x denně volá...ono je to takové zamotané, tak se omlouvám za nesrozumitelnost! Mám už jich plné zuby, proto jsem teď mluvila...ale pak položila...

doplněno 20.01.13 12:32:

Šlo mi hlavně o to, že jsem mu přitakávala :) sice vísměvně, ale pak i došlo, aby to nemohli nějak použít proti mě...a hlavně, zase by se usvědčila teda...ne?

doplněno 20.01.13 12:37:

...aby mě ta sranda něco nestála...

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.