Krvácení pri stolici. Hemeroid?

Od: Datum: 16.06.12 21:14 odpovědí: 6 změna: 17.06.12 00:44
Dobry den, posledni dva dny se mi objevuje krvácení vždy kdyz jdu na velkou. Bolest zadnou necítím , jen mam vždy na papíru krev. Co to muze byt?.. Muze se jednat o hemeroid?.. Známí co tímhle trpěli si bolesti nemohli ani pohodlně sednout. Co jineho to jeste muze byt, treba jen praskla zilka?.. poraďte. Dekuji
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 16.06.12 21:19

Zdravím,

může to být hemeroid, ale nedá se to říct s jistotou. Určitě radím zajít k lékaři a nechat si udělat test na skryté krvácení.

Za jistotu to určitě stojí.

Od: krkovicka*
Datum: 16.06.12 21:25

A jakou barvu má ta krev.Čerstvou ryze červenou nebo černočernou?jestliže čerstvě červenou jen protrhly konecnik.V opačném případě vyhledat lékaře.

Od: viky®
Datum: 16.06.12 21:34

Dobrý den. Nejde to napsat tak jednoduše. Určitě vám odpoví jen lékař po vyšetření. K lékaři samozřejmě běžte, jde o vaše zdraví. Hemeroidy. Záleží, zda při stolici musíte tlačit a stolice je tvrdá, ta může způsobit krvácení po stolici. Jestli je stolice měkká a přesto vám krvácí konečník, tak k lékaři rychle. Jen můj názor.

Od: kolo*
Datum: 16.06.12 22:15

Může to být i zánět střeva.Čím déle to budete odkládat.tím bude léčení delší

Datum: 16.06.12 22:47

Musite se nechat preventivne vysetrit na kolonoskopii,nic to neni,mam za sebou.budete mit jistotu,zda tam nemate neco nekaleho,nekdy muze byt jen polyp,bezbolestne ho odstrani rovnou pri vysetreni.Hemeroidy muzou take zlobit,ale jistota je jistota.

Ohodnoceno: 3x

Od: meruzalka1
Datum: 17.06.12 00:44

Pokud to nejsou hemoroidy,může to být opravdu jen prasklá cévka ve vnit řanálního vchodu. (při hemeroidech cítíte bolest) Ale je poravdu lepší si dojít k Dr na vyšetření,aby se vyloučila jiná příčina a především i zhoubné onemocnění. mně je 25 let, přes 3 roky jsem krvácela nepravidelně z konečníku, teprve po dvou letech jsem se odvážila jít k lékaři a nakonec se přišlo na to, že je to také cévka, která občas může z ničeho nic prasknou a krvácet. Takže ničeho se nebát a raději opravdu navštívit lékaře,budete tak mít čistou hlavu. *uspech*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.