Nechce sex - miluje mě, nepřitahuju ji

Od: Datum: 16.06.12 21:09 odpovědí: 21 změna: 12.07.12 10:51

Ahoj, je mi 20 let, mé přítelkyni 19. Měly jsme spolu vztah cca před 3 lety asi 3/4 roku. Nikdy jsme spolu nespali. Ted spolu chodíme znovu,něco přes měsíc. City mezi námi se vrátili strašně rychle. Jsem s ní
štastný a náš vztah se mi líbí, ona tvrdí totéž. Miluju jí a ona mě prý také. Dokonce si se mnou plánuje společnou budoucnost, že by si dokázala představit život se mnou, že jsem ten pravý i když jsem jí říkal že jsou to silná slova
a že je na tohle brzy, ale uznávám líbí se mi to. Jenže je tu problém, nechce se mnou spát. Ptal jsem se proč a bylo mi řečeno, že přý měla přede mnou hezké, svalnaté kluky a že se mnou si to prostě nedokáže představit, že ji nepřitahuju.
Nejsem nejkrásnější na světě a svalnaté tělo nemám, ale se svým vzhledem jsem celkem spokojený, nikdy mi nedělalo problém najít si partnerku. Chtěl bych se zeptat jestli může takovýhle vztah do budoucna fungovat? Jak může chodit s někým kdo ji nepřitahuje?
Nebylo by lepší takovýhle vztah ukončit než mi to v budoucnu ublíží ještě více než ted? Díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.06.12 21:17

Pokud to jde,rychle bych na ní zapomněl.

Ohodnoceno: 1x

Od: ron*
Datum: 16.06.12 21:17

Ahoj,

jsi si jistý, že s tebou opravdu chodí? Nejedná se z její strany pouze o kamarádství?

Pokud ji nepřitahuješ, nemá to podle mě budoucnost a není to z její strany férové jednání.

Určitě najde holku, která Tě bude mít ráda takového, jaký jsi.

Hodně štstí a odvahu k ukončení nerovného vztahu.*palec*

Ohodnoceno: 3x

Od: askmenow*
Datum: 16.06.12 21:18

Neumím si představit, že bych někoho milovala, chodila sním a nepřitahoval mě a ještě bych ,u to do očí řekla. Nepřipadá mi, že by věděla, co chce.

A když říká, že si s vámi představuje budoucnost... ptal jste se jí jak si to představuje? Jako že se budete do smrti hrozně milovat, ale nikdy spolu nebudete spát?

Ohodnoceno: 2x

Od: samadoma*
Datum: 18.06.12 00:25

no přesně ,tak trochu hodně mi to tady nehraje...Myslím ,a odpust mi tvrdou upřímnost ,ale šla bych od toho co nejdřív,myslím ,že děvče si jen u tebe líže nějaké rány ,a ty bys byl jen ten odrazový můstek před rozletem za svalovci ...eee,jdi od toho ,vážně!

Datum: 16.06.12 21:20

Ahoj. Na Vašem místě bych vztah určitě ukončila. Pokud jí nepřitahujete, pak na Vás vidí chyby a nemiluje Vás. Nejste jí dost dobrý a upřímně řečeno, pokud Vás srovnává s druhými, pak je to vůči Vám neomalenost. Snad každého muže by se toto od ženy dotklo. Mějte svoji hrdost, zasloužíte si ženu, která Vás bude chtít se vším všudy a vztah, který bude fungovat po všech stránkách. Domnívám se, že tento by nefungoval dlouho.

Ohodnoceno: 4x

Od: suset
Datum: 17.06.12 17:45

Díky za váš názor, dost mi to otevírá oči, ale přesto...To co řekla bolelo, jenže jsem do ní zamilovaný a věřím jí že ona do mě také, možná jsme naivní, ale věřím jí to. Náš vztah jinak funguje dobře, jestli ovšem nemám tak trošku růžové brýle, ale to si nemyslím, známe se vážně dlouho a dobře. Nejhorší že je pro mě těžké udělat takový krok, když po ní budu stále toužit...jsem bezradný.

Od: lupita*
Datum: 12.07.12 10:51

věřím, že se máte rádi, ale ke skutečné lásce patří i milostná touha...neumím si představit, že by zamilovaná dívka netoužila s mužem dosáhnout toho nejsilnějšího spojení, jaké mezi nimi může být...nechci vás tím ranit, jen myslím, že vás má možná ráda jen jako kamaráda. a opravdu, vztah bez sexu...to je jako když neosolíte jídlo, prostě to k tomu patří...a není od ní hezké, že vás srovnává s jinými a nejen v duchu, ale ještě vám to i řekne :-

Datum: 16.06.12 21:23

jste velice mladí a odpovídajícím způsobem najivní. Jsté zkušenosti mám. Ano, bylo by to lepčíukončit. POkud přítelkyně před Vámi hovoří o svalech a považuje to v životě za prioritu či výhodu, rozchodem jen získáte a to maslím upřímně.

doplněno 16.06.12 21:24:

pardon "myslím"

Ohodnoceno: 2x

Od: aabbccdd
Datum: 16.06.12 22:42

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Datum: 17.06.12 07:26

Proboha moderatore, zesilel si? To je tady jeste horsi cenzura nez na iDnes? Napsal jsem at ji kopne do riti (nechapu co je na tom tak pohorsujiciho, minimalne se to tak rika) a par normalnich dobre minenych rad. Tak se prosimte vzpamatuj *zed*.

Upozornění od sys hejkal 17. 06. 2012 07:41:56
Nezešílel! Mohl jsi napsat třeba pošli jí k vodě, když neumíš napsat třeba rozejdi se s ní! Vulgarismy to začíná, dotazy na psychický stav pokračuje a konce jsou nasnadě...

Datum: 17.06.12 16:28

To by me pak zajimalo, jestli rit je neslusne a kopnout do zadku by u pruderniho cenzora, pardon moderatora, proslo.

http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98itn%C3%AD_otvor

Ten odkaz z Wikipedie cenzore radeji neotvirej, mohlo by se ti udelat nevolno *ee*

Datum: 17.06.12 21:35

Pokud používáš na iDnes podobná slovní spojení, nedivím se, že tě cenzurují. Na této poradně jsou nastavena určitá pravidla. Za spisovné výrazy ti nikdo nic nebude vyčítat, tvůj návrh či doporučení, co má tazatel udělat, můžeš používat v tvé společnosti. Na této poradně raději ne!
Všimni si, že ostatní v tomto vlákně říkají v podstatě totéž co ty, ovšem trochu kultivovaněji.
A nenapadají moderátora...

Datum: 16.06.12 23:10

Rychle z tohoto vztahu pryč- už jen to "že Tě miluje,ale že ji nepřitahuješ",hovoří za vše.Klidně jí řekni,ať si jde za těmi hezkými a svalnatými kluky...Chápu,že ji miluješ,ale bez sexu vztah prostě nefunguje.A ve vašem případě to časem nejspíš bude směřovat k tomu,že Ti bude nevěrná.

Od: viky®
Datum: 17.06.12 00:16

Dobrý den. Jaké city se rychle vrátili, na čem se zakládá váš vztah, když dívka vám řekne, že jí nepřitahujete a nedovede si představit s vámi spát. Jako důvod vám řekne, že měla hezčí a svalnaté kluky. Co vás na takové povrchní dívce může přitahovat, která vás, jako muže neuznává? Ve společném vztahu, nejde jen o spaní, tam by mělo jít o milování, jeden druhého, takového jaký ten druhý je. Neponižujte se. Sám píšete, že jste se svým vzhledem spokojen, najděte si dívku, které se budete líbit takový, jaký jste. Na nic nečekejte, nespali jste spolu, nic vás neváže, možná jen to, že jí děláte poskoka, jak ona potřebuje. Přestaňte k ní chodit, bez řeči. Když se zeptá proč, nemám čas už chodit za tebou, potkal jsem krásnou holku a zamiloval se, tak ahoj. Vraťte jí to i s úroky. Jen můj názor.

Od: suset
Datum: 17.06.12 17:32

Díky, vážím si vašeho názoru, opravdu jsem rád že můžu vidět jak na to ostatní nahlížejí. Tehdy to byl pro nás oba první delší vztah, bylo to silné a ačkoliv sme později žili každý svůj život a prakticky se nevídali, pořád jsme k sobě tíhnuli a tak jsme to ted zkusili znovu. Nyní se city zdívějška rychle vrátili a prohlubují se. Věřím jí že mě miluje, chová se ke mě hezky, říká že je se mnou ráda, když nejsme spolu a já se neozývám, je z toho smutná a žárlí a prostě cítím z ní tu lásku a to že se mnou chce být, ale tohle mě zaráží, ona říká že to zkusíme a že to třeba půjde, ale nevím co si mám o tom myslet. Přijde mi že mě možná miluje jako osobu, kdo jsem a že se se mnou cítí dobře, ale jak zde všichni píšou, milovat někoho kdo vás nepřitahuje je asi nemožný, já si to nedokážu představit. Přijde mi to z její strany trochu jako platonická láska. Nejhorší že mi nejspíš neni pomoci, protože ji miluju a nechci se jí vzdát i když mě to trápí a to co řekla mi ublížilo.

Datum: 17.06.12 17:47

To, co popisujete, je spíš láska bratrská, či přátelská. Mezi mužem a ženou by mělo jít o vzájemnou přitažlivost. Ona říká, že to zkusíme a že to třeba půjde...Láska přece není o pokusech. Buď Vás chce se vším všudy, nebo odtud-potud. Nezlobte se, ale já bych si připadala, jako pokusný králík. Co když Vám pak řekne, že to prostě nejde? Pořád budete věřit, že Vás miluje atd.? Když jí nepřitahujete, pak k Vám necítí to, byste si asi přál. Ale každý svého štěstí strůjcem. Je to na Vás, já bych ten čas neztrácela s někým, pro koho nejsem dost dobrá ve všech směrech. Je to jen můj názor však. Váš je to život a vztah.

Od: wallkysek*
Datum: 30.06.12 23:24

Co když má nějakej problém? Co když se jen vymlouvá a bojí se říci mi pravdu? (jen alternativa)

Datum: 17.06.12 18:04

Chlapče, to, co si namlouváte, je nesmysl. Když se člověk zamiluje, ten druhý ho samozřejmě fyzicky přitahuje a přichází chuť na sex a vše okolo. Když toto není, nelze mluvit o nějaké zamilovanosti.

Tak ze sebe dělejte blbce dál, Vy ji budete milovat a snažit se, ona Vás bude odmítat a říkat, že ji nepřitahujete. Zřejmě si takto představujete lásku na celý život.

Ženská, když na to přijde, žárlí i na kamarády, protože se motají kolem jiné slečny.

Přeji Vám rychlé probuzení, protože mě něco podobného říct partner na začátku, tak si spolu ani nezačneme.

Od: punkturtle*
Datum: 17.06.12 06:59

Za mě také pryč od ní - čím rychleji, tím lépe.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.06.12 09:13

Opravdu na ni rychle zapomeňte. Nevím, proč s Vámi chodí: když ji nepřitahujete, tak buď máte tučné konto *smich* a to je to, co se jí líbí. A nebo o ni také není nijak velký zájem, tak popadla Vás, ve stylu: Lepší vrabec v hrsti, nežli holub /svalovec/ na střeše. Prostě lepší někoho, než být sama.

Je to od ní neomalené, co Vám řekla a naprosto si Vás nezaslouží. Proč tedy s Vámi navázala vztah? Ona je snad nějaká krasavice, že by se koně plašili? A mimochodem, když tedy měla takové krasavce, proč se tedy ona s nimi /nebo oni s ní/ rozešli?

Asi v tom něco bude, slečna asi neví co by... Vybodněte se na ní a přeji Vám, abyste brzy našel slušné a pěkné děvče, které Vás bude mít rádo se vším všudy a bude vám spolu dobře. *placni* Jaga.

Není až tak důležité, jaký je člověk krasavec či krasavice, ale jaký je, co nosí a ukrývá v sobě. Ta Vaše partnerka je možná na pohled pěkná, ale uvnitř citově chladná a prázdná. Je Vás pro ni škoda. Včas to ukončete - z Vaší strany, ať se chytí za nos, krasavice jedna.

Fakt mi nevadí, že nos jak bambulku máš,

ani já nejsem žádný ideál,

hlavně, co uvnitř nosíš a co ukrýváš,

to je pouto, co žene nás dál...

Ohodnoceno: 3x

Od: samadoma*
Datum: 18.06.12 00:34

*hej* krásně zakončeno! JJ,tady nejde vůbec lásku ,holka si jen dala pauzu před dalším rozletem a tento hodný kluk jí je v pauze vhodným doplnkem ,zní to asi hnusně ,ale ten dojem z toho mám...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.