Zánět varlat

Od: Datum: 16.06.12 20:46 odpovědí: 3 změna: 17.06.12 07:55

Zdravím. Oslovím na této diskusi nějakého lékaře UROLOGA? - -mám problém, Mám zánět varlat a ve varlatech trošku narostlé nepatrné cystičky. Jezdím s tím na kontroly na Urologii na Bulovku do Prahy. Ale překáží mě na tom to, že mě ty varlata nepatrně trošku při dotyku a při chůzi pobolívájí. - - - jde mě o tohle a bojím se toho jak čert kříže: nechci v žádném případě ty varlata odoperovávat, kvůli tomu abych nebyl impotentní. MÁM PARTNERKU A CHCI NORMÁLNĚ SEXUÁLNĚ ŽÍT. Doktoři na té Bulovce mě řekli, že je to zánět a že se to přeléčuje nějakými léky a antibiotiky. - - - Tak se ptám - Je to pravda, že jsou na to léky? Nemusím se bát , že by mě "kuchali"? Dají mě doufám nějaké léky na to, které by zabraly a pobolívání by to zahojilo? Abych měl varlata zase čistá a zdravá? Děkuji PETR


avatar
Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.06.12 20:53
 
avatar

Dobrý den. Na zánět se obecně píše antibiotikum, takže to je určitě v pořádku. Operovat by Vás neměli, podle mě, protože zánět lze právě antibiotiky vyléčit. Hlavní je, abyste dodržoval léčbu, nekoupal se v příliš teplé vodě, aby se Vám zánět nerozšířil a nesmíte prochladnout! Hlavně dodžujte to, co Vám lékaři říkají!

Ohodnoceno: 3x
 
Od: rodny86
Datum: 16.06.12 22:23
 

Zdravim Vás.Pokud mate zaně varlat tak se nebojte ničeho pokud by to dopadlo tak že by ste musel na operaci tak nevahejte.Ja to přechaze a lečil praškama a nakonec to dopadlo tak že jsem o ně malem přišel.Pokud mohu doporučit nevahat a jit na operaci.Uvidite že vam varlata zustanou a budete bez bolesti.Opravdu doporučuji nebat se.

 
Od: drejdl*
Datum: 17.06.12 07:55
 

Tak na zánět obecně se nedávají antibiotika, pokud je dostáváte, je tam jistě podezření na infekci nebo Vám je podávají preventivně. Ale zásadně antibiotika zánět NELÉČÍ. Jistě dostáváte i protizánětlivé léky - to budou nejspíše nesteroidní antiflogistika. Zánět varlat je poměrně úporný, ale prakticky vždy se jej podaří zvládnout. Své dotazy směřujte na svého lékaře, jistě Vám rád vše osvětlí.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.