Dobrý kemp v Chorvatsku

Od: Datum: 16.06.12 14:47 odpovědí: 7 změna: 18.06.12 19:19

Dobrý den,

prosím o tip na klidný levný kemp v Chorvatsku u moře, nepotřebuji žádné luxusní vybavení ani blízkost zábavy. Preferuji střední část chorvatského pobřeží, případně ostrovy.

Děkuji za tipy.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: emergency
Datum: 16.06.12 16:03

..makarská riviéra - zaostrog, kemp dalmacija..možnost výběru stan, přívěs, karavan, chatka, apartmán..moje osobní zkušenost je naprostá spokojenost, krásné prostředí, milí lidé..rád se vracím nejen ve vzpomínkách.. www.camp-dalmacija.com i v češtině

Od: stasek
Datum: 16.06.12 19:18

V Chorvatsku jsem byl jen jednou, ale tam to není pro mě... Byl jsem na ostrově Pag v kempu Straško, velice čistý, klidný, velký s vlastní pláží, restauracemi, zábavou a marketem. Jsou tam chatky i stany. Je asi 10 minut chůze od centra města Novalja. Pokud se v Chorvatsku někomu líbí, tak tento kemp můžu doporučit!

Od: jw
Datum: 17.06.12 12:11

Ze zvědavosti: Proč se Vám Chorvatsko nelíbí? Dík

Od: stasek
Datum: 17.06.12 12:43

Chorvatsko se mi nelíbí, protože je tam docela nuda. Většinou tam jsou malá městečka, která máte první den prošmejděná, Když místní prodejci slyší češtinu, tak vás obsluhují s donucením, ale když vidí němce, tak se můžou přetrhnout a udělají pro ně první poslední... V Chorvatsku většinou také chybí bazeny (nejsem ten typ co by musel být celý den v moři a polehávat na pláži) A další co mi tam vadí jsou ty příšerný kameny, jsou naprosto všude (hlavně v těch kempech) a v moři je také spousta ježků a okurek. Snad tam nebyl jeden jediný den, kdy by někdo na pláži nezačal řvát, že šlápl na ježka (i když máte boty, tak je vám to většinou k ničemu). Byl jsem i ve Španělsku a to se s Chorvatskem nedá vůbec srovnat. Velice příjemní lidé, nádherné pláže, velká města, hromadná doprava vás za pár centů odveze do jakéhokoliv letoviska a města. Když jsem tam byl, tak tam bylo velice lacino. A také jsem tam byl v kempu, kde byl bazen, kuchyň, prádelna, sušárna i s žehličkama, v celém kempu wifi připojení i s počítačema a samozřejmě i večerní animační programy, které navodili pravou atmosféru Španělska.

Datum: 18.06.12 05:47

Nechci nikomu kazit vysněnou dovolenou či vnucovat něco jiného. Ale jsou opravu lepší místa, než Chorvatsko. Byli jsme v kempech Mlini /u Dubrovníka/ a pak v kempu Dole na Makarské. Spokojeni jsme nebyli. V prvním případě byl kemp nabitý k prasknutí, šňůry stanů se proplétaly, nebylo takřka kam šlápnout a slyšli jste, jak se lidi hned vedle vás milují či se hádají. Žádné kuchyňky, či podobná vybavenost, záchody na špatné úrovni. Bazény žádné.

Vadily mi hlavně ty kameny, i když oblé, tlačilo to a špatně se po tom chodilo. A ti všudypřítomní ježci.

Jinak Čechům se v Chorvatsku říká buď batůžkáři nebo paštikáři, ale částečně si za to můžeme sami svým chováním. Místní čekají, že lidé o dovolené nebudou na nějakou tu kunu *smich* koukat, od nás si tam ale rádi zajedou i ti, co mají hlouběji do kapsy - no a přezdívka je tady.

Jinak to nikomu nevyvracím, dcera s mužem i dětmi tam letos také jedou /Fažana/ a znám několik rodin, kteří na Chorvatsko nedají dopustit a jezdí tam každým rokem znovu a znovu. My jsme si zvykli na jižní Itálii. Syn /jezdíval tam s kamiónem/, zase říká, že by tam nejel, Italy prý nemusí, jsou uječení a vůbec. Tak každý z nás má prostě jiný názor a líbí se mu někde jinde.

Pěknou dovolenou kdekoliv, ať už na Varaderu či u Kačáku v jižních Čechách. Všude je pěkně, když přeje počasí a člověk má volno!*slunce*Jaga.

Datum: 18.06.12 19:19

Souhlas - každému vyhovuje něco jiného. Ježci mi taky vadí, kamenné pobřeží ani moc né. I když loni s ročním dítětem to nebylo úplně vhodné. Jsem docela překvapen tím, že každý říká jak nás Chorvati nemají rádi. Má zkušenost je zcela opačná - když se mě občas někdo zeptá - jaké jsem národnosti (odkud jsem) - reagují velmi pozitivně.

K přecpaným kempům a letoviskům -> záměrně si vybírám méně známé oblasti - i tak je tam dost turistů, ale v únosné míře. Byl jsem navštívit kamaráda, který byl ubytovaný v Podgoře na Makarské. Byl jsem rád, že jsem za hodinu vypadl - vůbec jsem se tam necítil dobře. Bylo tam tak narváno, že jsem si připadal jak v nějaké továrně na dovolenou.

Španělsko je pěkné, ale docela dálka. Jel jsem to nonstop skoro 24 hodin. Chorvatsko za 10 - 12hodin. Ač se mi líbí všude - zvažuji s kamarádem koupi nějaké nemovitosti nebo houseboatu právě v Chorvatsku.

Datum: 17.06.12 12:10

V chorvatsku jsem byl mockrát, ale v kempu jen jednou. Byl to kemp Čikat na ostrově Cres u města Mali Lošinj. Bylo to tam moc pěkné - nemám co bych vytkl.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.