Platit rozhlasový poplatek?

Od: Datum: 14.06.12 11:47 odpovědí: 3 změna: 14.06.12 13:28

Dobrý den, prišel mi dopis, že mám přihlasit rádio atd.Avšak v moji domácnosti je hlášen muj táta a ten už rozhlasový poplatek plati jelikož podniká.Má restauraci.tak tedka nevim zda to mám platiti i já.poradite?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 14.06.12 11:52

Musíte platit i vy - to, že váš otec jako živnostník platí ve své provozovně se vaší domácnosti vůbec netýká...

Viz - http://www.rrtv.cz/cz/static/…vni-predpisy/pdf/348-2005.pdf ...

Od: romca30
Datum: 14.06.12 12:40

aha já tedka někde četla, že když někdo ve společné domacnosti už plati, tak ty ostatni už nemuseji.

Od: fram
Datum: 14.06.12 13:28

Pokud ale nebydlíte v hospodě, ve které tatínek přijímač platí, nejste ve společné domácnosti se zaplaceným poplatkem..

V těchto případech nejste povinni platit rozhlasový poplatek:

• vaše domácnost nevlastní či nedrží rádio

• ve vaší společné domácnosti žije jiný poplatník rozhlasových poplatků

• v posledním čtvrtletí je součet příjmů domácnosti nižší než 2,15násobek celkového životního minima této domácnosti

• společnou domácnost tvoří pouze osoby postižené trvalou slepotou či hluchotou

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.