Nemocná chuť

Od: Datum: 13.06.12 20:55 odpovědí: 6 změna: 14.06.12 15:46

Dobrý den, už asi měsíc, možná dýl mám v puse a zejména na jazyku chuť, jako kdybych byla nemocná, ale přitom mi nic není. Nevíte někdo čím by to mohlo být způsobeno? Není to nic příjemné. Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.06.12 21:24

Skočte si na ORL, můžete mít zánět mandle, něco v krku, nebo třeba spreptokoka apod.

doplněno 13.06.12 21:24:

streptokoka

Od: viky®
Datum: 13.06.12 21:48

Dobrý den. Někdy se člověk probudí, nic mu není, jen je unavený, nechce nic dělat, bolí ho celé tělo, i když nic určitého. Když je to v sobotu, tak se může použít osvědčený prostředek, česnek. U nás, na 100 % funguje, česnečka. Uvařit pár brambor, masox, kousek másla a česnek. Brambory rozmačkat a horkou polévku si dát, jednou, dvakrát, třikrát za den. Večer jste fit. Jinak je dobré, používat modrý Listerine - Antiseptická ústní voda. I po česnečce, když se vykloktáte, tak je to v ústech lepší. Jen můj názor.

Datum: 13.06.12 22:50

"Někdy se člověk probudí, nic mu není, jen je unavený, nechce nic dělat, bolí ho celé tělo, i když nic určitého."

Se mi děje sedmkrát do tejdne :(

Od: viky®
Datum: 14.06.12 01:57

*palec**palec**palec*

Datum: 13.06.12 23:49

Co zuby, jsou určitě v pohodě?

Určitě bych zkusila změnit zubní pastu. Mám svou jednu a po ostatních v puse jak v polepšovně - třeba to máte taky tak :-D

Datum: 14.06.12 15:46

Zkuste se objednat k zubaři. Některé problémy se zuby se mohou takto projevit mnohem dříve, než začne něco bolet.

doplněno 14.06.12 15:48:

Místo slova takto jsem měla použít pachutí v ústech.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.