Hermanek66.cz - funguje?

Od: Datum: 12.06.12 00:13 odpovědí: 6 změna: 24.06.12 15:21

Muzu se zeptat mate nekdo vyskousenou tuto prodejnu dekuju . Uz sem naletela podvod a penize ani vec jsem zpet nedostala tak zda ma nekdo s touto prodejnou zkusenosti http://www.hermanek66.cz/

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.06.12 00:29

Americká firma, žádný kontakt kromě mejlu, žádné ověřitelné údaje. Co víc dodat? Ani se nedivím, že jsi naletěla, když se na tohle ptáš. Napadlo tě vůbec, jak budeš řešit případnou reklamaci?

Ohodnoceno: 3x

Od: alenap
Datum: 12.06.12 01:27

Nenaletela jsem zde ale spechato.cz dostala sem balik na dobirku ktery sem zaplatila ale doma sem rozbalila stare boty misto kabelky s penezenkou nevim jak se to muze stat na overovanem internetovem portalu nahlasila sem to a nic

Datum: 12.06.12 08:41

Tu firmu neznám, ale pokud bych už měl něco objednávat z USA nebo Číny tak to radši koupím rovnou než přes nějakého podobného prostředníka.

.

Navíc pozor na to že balíky jdou ze zemí mimo EU a proto jsou přes "celnici". Pokud to bude přes limit 22 EUR tak se budeš jednak doplácet DPH a navíc ještě zaplatíš "výpalné" poště. Takže se podobně výhodný nákup vůbec nemusí vyplatit a to nemluvím o zcela neznámé kvalitě zboží...

Od: jklk
Datum: 12.06.12 15:02

Nákup tak je loterie. Koupil bych jedině při možnosti platby až po zkontrolování zboží (asi těžko). Vzhledem k riziku podvodu a žádné záruce to vůbec není levné zboží..

Dobírku příště rozbalte hned po převzetí u přepážky nebo před doručovatelem, pokud tam je něco jiného tak jde stopnout vyplacení peněz odesílateli a oznámit policii pokus o podvod a o peníze nepřijdete.

Od: buss®
Datum: 12.06.12 15:12

Od: choclette
Datum: 24.06.12 15:21

Já jsem si přímo od toho prodejce koupila pár věcí a naprostá spokojenost. Přes aukro... Nejlevnější, super komunikace, dokonce mi přišlo triko v jiné barvě a pán mi ho ochotně a rychle vyměnil. Od té doby se ho ale nemůžu dovolat. Na aukru již nefunguje a na mail neodpovídá... Tak nevím :(...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.