Jak pomoct opilému na večírku, co s ním dělat

Od: Datum: 11.06.12 21:17 odpovědí: 7 změna: 12.06.12 10:57

Ahoj, máte někdo zkušenosti s opilými kamarády na zábavách? Co se normálně dělá s opilým člověkem, aby se trochu vzpamatoval, udělalo se mu lépe? Už jsem se párkrát setkala s tím, že jsem nevěděla co si počít, většinou ho poplácávám po zádech aby se probral a dávám mu vodu. Kamarád mi poradil jen že se to musí hlavně vychodit. Co myslíte vy?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 11.06.12 21:21

Vzít ho na vzduch.Polít vodou,dat mu kafe.Nejhorší fáze je,kdyz už mu je blbě.Je rčení že jestli nechceš mít opilého kamaráda vypij všechno sám:D

Od: mowla*
Datum: 11.06.12 21:39

Rozchodit a nebo nechat chvíli pospat - na čerstvém vzduchu, nalít do něj hodně vody...

Jinak pomůže až Pan čas...

Od: jklk
Datum: 11.06.12 21:48

Chce to zasáhnout včas a na vzduch ho vytáhnout ještě než se stihne ožrat ;)

Od: wamp®
Datum: 11.06.12 22:05

Přesně tak,chce to čas,čerstvý vzduch a co já vím,tak pít už pouze vodu a džus,pěkně ledový džus,ten pomáhá.;)

doplněno 11.06.12 22:30: Po kávě se stav ještě zhoršuje,takže tu nepít,je těžká do žaludku,leda,že by se dotyčný po ní vyzvracel,to by mu ulevilo.
Ohodnoceno: 1x

Od: ladaadal*
Datum: 12.06.12 08:16

Prst do krku, aby si ulevil a může pokračovat v konzumaci. Ale je to jen pro silné nátury a pozor na boty, stát u toho hodně v předklonu.*smich*

Od: buss®
Datum: 12.06.12 10:15

Nejistější je nenechat ho (se) opít, je to individuální, ale vědět, jaké jsou znaky podnaplilosti, její míra. Spaní, ochota diskutovat o čemkoliv, problémy s rovnováhou. odbourávání zábran, chová se jinak než běžně (emociální projevy)... Alkohol odbourávají enzimy..., vylučuje se dechem, potem, močí - na toto se zaměřit, jak ho odbourat. Ale drtivá většina jde játrama! Zbavujeme se cca 0,1 desetiny ‰/hodina.
Je třeba vědět, kdy zabrzdit, ale mozek to nebere... Je spousta mýtů...

Od: imrous*
Datum: 12.06.12 10:57

Ahoj . S tím "vem ho na vzduch" jsem si vzpoměl na historku z jedné svatby. Mě bylo asi 15 a strejda do mě nalil pár vodek.

Táta mě vzal na vzduch a za chvíli jsme museli jet domů, protože tátovy šaty už jaksi nevypadaly společensky.

(prostě jsem ho po...il od hlavy k patě.*smich*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.