Protržení panenské blány musí bolet?

Od: Datum: 10.06.12 19:26 odpovědí: 10 změna: 10.06.12 21:06

Dobrý den.CHci se zeptat,jestli protržení panenské blány vždy musí bolet a nebo to muže být i jako klidný proces? Jelikož když si tam strčím prsty,tak nic necitim jen takou bulku ale to asi nebude ono nevím tedy jestli se už mohla protrhnout a nebo je hodně pružná a tuhá?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 10.06.12 19:39

Nebolí to,že by se člověk úplně rozbrecel.Stačí být jen uvolněna.Pak je odpor menšího rázu i bolest.Ta bulka je močák z něhož i čuráte.Ten je nad vchodem a ta kulicka vevnitř je delozni čipek.Vstup do dělohy.Ten se otvírá pouze při porodu.

Datum: 10.06.12 19:40

Nemusí to ani bolet, ani krvácet. Může být dokonce tak pružná, že se ani při sexu neprotrhne. Nebo naopak tak vachrlatá, že o ni dívka přijde při sportu nebo nějakých běžných aktivitách. Netřeba si s tím moc lámat hlavu Ta bulka, to není ono, blána je opravdu "blána".

Ohodnoceno: 1x

Od: markytka888*
Datum: 10.06.12 19:51

docela lámu jelikož mám strach,že jestli už je protrhlá tak přítel s kterým jsem ještě nic neměla si bude myslet,že jsem měla jiného :(

Datum: 10.06.12 19:54

to je ale hloupe smysleni, ono to je o blane nebo o lasce?

Datum: 10.06.12 19:56

Já mu slíbila,že mu panenství dám a jestli je opravdu protržená tak si bude myslet to co jsem psala

Datum: 10.06.12 20:13

Snad ti tvůj přítel věří ne? ;)

Datum: 10.06.12 20:33

no už jsem mu několikrát lhala v různých věcech tak právě ani ne

Od: hama*
Datum: 10.06.12 20:37

tak to se dívím že stebou ještě je když mu lžeš..

Datum: 10.06.12 20:38

Panenská blána se může protrhnout, anichž by o tom ta dotyčná věděla (například při sportu, kolo apod.). Myslím, že přítel to vědět ani nemusí ne (jestli je protržená či není)? ;)

Od: askmenow*
Datum: 10.06.12 21:06

Myslím, že on nijak nepozná, zd atam blána byla či nikoli. "Odpanění" sice ěnkdy provází krvácení, ale zdaleka ne vždy. Pokud je alespoˇtrochu rozumný, pochopí, že to jen tak nepozná.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.