Jak poznám že mě pořád miluje?

Od: Datum: 10.06.12 17:02 odpovědí: 5 změna: 13.06.14 03:25

Chodím z holkou (16) už asi 5 měsícu nikdy jsme mezi sebou neměly žádný problém ale ja začínám mít pocit že už mě nemiluje tak jako dřív..:( proto by mě zajímalo jak zjistím že mě ještě pořád miluje?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 10.06.12 17:11

Promiň,ale myslíš,že my ti na to tady odpovíme lépe než-li ona?Zeptej se jí*hej*

doplněno 10.06.12 17:14:

A za další,každý člověk musí sám nejlépe vycítit,zda ho ten druhý miluje či ne,je to otázka řekněme intuice!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.06.12 17:19

Poznáte to tak, že s Vámi ráda tráví svůj čas. Nevymlouvá se na jiné věci. Jsou jí příjemné Vaše doteky i líbání. Nevyhýbá se tomu. Zajímá se o Vás, záleží jí na Vašich názorech. Nevyhledává zbytečné spory, není náladovější, než dřív. Pokud Vás už nemiluje, bude nejspíš hledat důvody k rozchodu a stále častěji na Vás bude vidět hlavně chyby.

Od: rosta*
Datum: 10.06.12 17:23

Děkuji za odpověd.. :) no právě že jsme spolu rádi nemáme mezi sebou žádné problémy a ani je nevyhledáváme ale přesto nad tím přemýšlím muže to být i tím že mám malé sebevědomí? :( pokud ano jak se stím dá bojovat..?

Datum: 10.06.12 17:29

Pochybovat o sobě nemusíte. Prostě své dívce věřte a sobě též. Kdyby k Vám nic necítila, proč by již 5 měsíců s Vámi chodila? Pokud Vám na vztahu záleží, pak nepochybujte a milujte. :)..Nenamlouvejte si nesmysly, protože tím si kazíte to krásné...

Od: mirka*
Datum: 13.06.14 03:25

V 16-ti není nikdo schopnej lásky-mě lichotilo,že se líbím v tanečních všem klukům.Jsem rozvedená,mám 3 dospělý děti,až teď žiju s mužem,co se mi na první pohled nelíbil a moc ho miluju.italské přísloví-Bůh měl plnej košík rozpůlenejch pomerančů,ty poloviny rozházel po Zemi,ty poloviny se hledají.některý mají to štěstí,že se potkají ihned,jinejm to chvíli trvá,některý se nepotkají nikdy.Je to o tom,být na stejný vlně.M!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.