Dá se v Anglii ještě vydělat?

Od: Datum: 10.06.12 10:36 odpovědí: 1 změna: 01.07.12 01:43

Ahoj,

jelikož jsem se bohužel nedostala na navazujcí magisterské studium, přemýšlím odjet do UK, zdokonalit se v jazyce a něco si vydělat. Dá se v dnešní době ještě vydělat v UK? Máte zkušenost jaké profese jsou nejlepší a zda je lepší jet přímo do Londýna či raději do menších měst? Na internetu je spoustu informací, ale jsou staré, namixované a proto bych ráda slyšela něco přímo od zdroje, aktuálního! Díky všem ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: barun
Datum: 01.07.12 01:43

Na nic se neptej, vezmi si uzlíček, a hurá do Anglie. Záleží jen na tobě, co umíš, jestli se nebojíš práce... Jako vydělání hodně peněz bych to neviděla, ale na uživení by to mohlo být. A co, chceš něco víc? Je to škola života a tu ti nedá žádné magisterské studium. Znám z vlastní zkušenosti. Píši si s přáteli Romy, kteří jsou v Irsku s celými rodinami a musí si vydělávat na chlebíček, moc se jim stýská, píší o sobě jako o Češích, ve statusu mají českou vlajku jsou vděčni za každé vlídné slovo z domova, tak není důvod se bát.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.