Problém s přítelkyní, co si říct?

Od: Datum: 09.06.12 19:37 odpovědí: 5 změna: 31.07.12 13:09

Ahojte, mám obrovský problém s přítelkyní, chodíme asi už 14 dní, ale je tu problém když jsme spolu nevíme o čem si povídat, jako kdybse se před sebou báli, vím že me má hodně ráda, a já ji taky mám hodně rád, ale hned když si píšeme na Fb,Skype , nebo i SMS tak je to uplne vpohode je tu téma vše nevíte, neake tema o kterem nebo neco

Liliston


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: onyxxx*
Datum: 09.06.12 20:08

...a co třeba navázat na to, o čem jste si spolu psali naposledy?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 09.06.12 21:17

Navázat na to, o čem jste si psali, jak navrhoval někdo nade mnou, je dobrý nápad.

Moje poznámka k věci je méně komunikovat po internetu a sms. Nejeden pár si nemá co říct právě proto, že už si všechno napsali, o všem si skypovali a všechno si přečetli zesvycý statusů na facebooku.

Klidně občas položte obyčejnou otázku, jako třeba "Jaký nejlepší film jsi viděla za poslední rok?" Něco odpoví, možná neřekne jeden film, ale rozpovídá se o víc... vy dodáte, co dobrého jste viděl vy, řeknete názor na filmy, co zmínila ona...

Také doporučuji budovat společná témata na základě zážitků. Když vyrazíte na výlet, kamkoli, do zoo, na hrad, někam, něco se vám určitě přihodí a budete na to moci vzpomínat. Navíc, když např. v zoo jdete kolem zvířátek, témata vznikají snáze, než když sedíte na trávě nebo v hospodě... říkáte si, které zvíře se vám líbí a které ne, kterých se bojíte, která jsou vtipná... pak začnete vzpomínat na zvířátka, co jste měli v dětství atd. atd. atd.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.06.12 23:55
avatar

Vy prostě neumíte komunikovat z očí do očí. Potřebujete prostředníka - FB, Skype či SMS. Tak je to. Asi se nedokážete pořádně odvázat, musíte se schovávat za monitor či mobil. Ale to se dá všechno napravit. Chodíte spolu teprve 14 dní, to je jako když nic. Proč si nepovídáte o tom, co jste spolu řešili přes sociální sítě? A pokud je ona nemluvná, tak zkuste mluvit vy sám. O čem? O čemkoliv, co vás napadne. Hlavně se jí na něco ptejte a třebas se bariéra mezi vámi svalí na zem.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: fight
Datum: 31.07.12 12:10

To je problém dnešní doby...všichni jen facebookujou, skypujou, ale normálnímu kontaktu se vyhýbají...mě je spíše záhadou proč nebo jak spolu vlastně mohou dva lidi začít chodit? Vztah přece začíná tím, že je nás spolu dobře, že si rozumíme, že si máme, co říct!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.12 13:09
avatar

Je to podivná doba, kdy musí ostatní radit dvěma mladým zamilovaným, o čem si povídat...:)

Můžete se třeba bavit o tom, co jste si psali na FB a Skypu. Můžete se bavit o společných zájmech, třeba o muzice, o knížkách, o cestování, o lidech, prostě si vzájemně vyjasňovat svoje názory.

Mimochodem, jak třeba víš, že tě má ráda a ty ji, když si nemáte o čem povídat a pokud máš pocit, že se před sebou bojíte, co nejrychleji se ho zbavte.

Podle mne by mi asi nebylo úplně dobře s dívkou, se kterou bych si nenašel společné téma k hovoru. Myslím ke skutečnému hovoru, ne k elektronické komunikaci...:)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.