Nechce vstoupit do vztahu?

Od: Datum: 08.06.12 14:52 odpovědí: 15 změna: 11.06.12 15:25

Dobrý den,

měla jsem přítele 1,5 roku. Před 3 měsíci se semnou rozešel. Stále, ale udržujeme kontakt a vídáme se. Několikrát během těchto 3 měsíců řekl, že to nemá šanci. Už je to pár týdnů, co to drží a nepíše, že to ukončuje apod. Důvodem rozchodu bylo to, že mu vadilo, že jsem ho neposlouchala a nedávala mu najevo tolik lásky, jak on si přál. Řekl mi věci, co mu vadily a já to tedy přijela. Jenže teď mám pocit, že se musim omlouvat za vše, co se mu nelíbí, že má navrch a hledá pokaždé něco, aby mi mohl něco vyčíst. Když jsme spolu je to v pořádku, jen přes sms to trochu skřípe. Nevim jestli je uražený a chce, ať prostě dolejzám a prosim. Stále spolu nechodíme, tvrdí, že nejdřív musí zjistit jestli jsem jiná a má do toho vztahu zas jít. Nechce si mě přidat ani na fb do přátel, má mě bloklou. Říká, že nechce, ať ostatní vidí, že se spolu bavíme, nechce ani ať jsme viděni venku..Přes jiný profil jsem zjistila, že si přidává jen holky na lidech si založil seznámení a hodnocení (vim, že se to může zdát směšné), ale mě to trápí. Bojim se, že jsem pro něj rezerva a hledá jinde.. I když mi tvrdí že jsme jen my 2 a že hledám a žárlim na něco, co není. Myslíte, že se mám snažit? A tohle tedy neřešit a snažit se ho získávat? Vážně mi na našem vztahu i na něm záleží a říkám si, že to byla hloupost a že se to dá zvládnout a vyřešit, že když se dva milují, tak problémy, které jdou odstranit a nejsou vážné, tak na nich zapracovat jde. Musí chtít oba. Bohužel nejsem si jistá u něj :( tvrdí, že kdyby nechtěl, tak mi šanci nedává. Ale proč teda hledá přes internet? A nechce vstoupit do vztahu? Pořád mě upozorňuje to já se rozešel, nechodíme spolu apod. Nevím, co si o tom myslet. Děkuji za jakýkoliv příspěvek. S pozdravem Zoufalka.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.12 15:00
avatar

Jak tu pisete asi takova naivka nebudete. Nekoukejte na jeho profil, ake podivejte se spis okolo, treba je tam nekdo, s kym by to mohlo stat za to. podle toho, co tu pisete mu bud dela dobre, ze nekoho muze mit, nebo proste ma jen pojistku, kdyby to nevyslo. Uz jen zablokovani uctu je silne nestandartni, neco skryva. Umite si predstavit zivot s nekym, kdo Vam bude tajit velkou cast sveho zivota, co dela, s kym se bavi?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naivkanaivni
Datum: 08.06.12 15:04

Dříve mě tam měl, pak jsme se dohodli, že si oba profily zrušíme. Po rozchodu jsme si je každý založili. To mě ještě neblokoval, až když jsem se zeptala třeba na nějakou holku, co si přidal :(

Od: stribrnak*
Datum: 08.06.12 15:24

kopni ho víš kam a najdi si kluka co bude tebe chápat,stejně jako ty jeho

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.06.12 15:32
avatar

Dobrý den. Ptáte se, zda můžete doufat..Doufat _ v co? Že chlapec milostivě konečně přijde a řekne, teď jsi pro mne akorát, teď už mi vyhovuješ? Už z jeho chování musíte sama cítit, že mu na Vás nezáleží, že jste pro něho jen "záloha" kdyby náhodou jinde neměl štěstí. Veřejně se k Vám nechce hlásit. To by se každé ženské dotklo. Máte svoji hrdost, tak nezkoumejte, s kým si píše a s kým se seznamuje. Jak zdůrazňuje, on se s Vámi rozešel. Tak ať si dělá co chce. Z Vás si dělá tak akorát blázny. Nedoprošujte se, ztrácíte čas. Kdyby Vás měl rád a záleželo mu na Vás, pak by se choval jinak. Nechte ho být, vztah vám nevyšel a lepit ho, nemá smysl. Dejte lásku tomu, kdo si jí bude vážit a oplácet Vám ji.

doplněno 08.06.12 15:40:

Není zač. Vím, že srdci se poručit nedá.Chce to čas, trápení je zbytečné. Ale na to musíte přijít sama.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: naivkanaivni
Datum: 08.06.12 15:37

Děkuji za odpověď. Rozum mi taky říká, že jsem pro něj jen náhrada a hraje si se mnou :( bohužel doufám, že mě miluje a je to láska na celej život, což je blbost :(

Datum: 08.06.12 16:58
avatar

Jak můžete po tom všem, co jste tady nasala, doufat v nějakou lásku? Podle mne Vás nebude chtít ani jako "náhradnici". Dovedu si představit, že Vás to bolí, ale vždyť Vás doslova svým chováním uráží a ponižuje. Zapomeňte na něj, nemá to cenu.

doplněno 08.06.12 17:01:

Napsala a nééé nasala. :D Ještě že mi tam prstík nehodil mezi es a a ,"er". To by zase bylo pozdvižení

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.06.12 20:42
avatar

Člověk, který někoho miluje, přeje své/mu milé/mu to nejlepší a k milované bytosti se nechová tak, jak popisujete.

Zkuste mu to otočit: nejsi pro mne dost dobrý, změň své chování, a pak přijď ...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: hop®
Datum: 08.06.12 20:49
avatar

IVZEZ: "Člověk, který někoho miluje, přeje své/mu milé/mu to nejlepší" - ano, to je realita, podobně, jako že "v lásce vyhrává ten, kdo má rád míň"...*palec*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.06.12 21:12
avatar

V lásce mohou vyhrát buď oba nebo nikdo, nikoliv ten, kdo dává méně. V ten moment už totiž nejde o lásku, nýbrž o vypočítavost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.12 11:03
avatar

Nelíbí se mu, že ho neposloucháte? Nechce, aby ostatní viděli, že se bavíte? Musíte se neustále omlouvat, zatímco on hledá pořád nějaké spory, aby měl navrch?

Je to blbec, s prominutím.

Snad nejste tak naivní, abyste o takového blbce skutečně stála. Zasloužíte si kluka, který Vás bude mít rád a bude Vás respektovat, ne dítě, co si svoje uražené ješitné ego evidentně hojí na Vás.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: naivkanaivni
Datum: 09.06.12 14:08

Noo hledá nejspíš důvody :( dnes to se mnou znovu ukončil, že jsem se zeptala jestli si mě přidá na fb do přátel :( Prý jsem pořád stejná a mám debilní otázky. Bolí to, když ho stále miluju a vidim, že on mě ne :( Nechápu, proč si ale se mnou tak hrál :(

Datum: 10.06.12 12:38
avatar

Protože někteří chudáci si potřebují zvyšovat své ego tak, že ponižují a trápí ty druhé.

Buďte ráda, že jste se takového chlapa zbavila, nebo byste se nechala terorizovat a buzerovat dalších deset let? Abyste denně poslouchala, co se jemu nelíbí a jak se špatně chováte? To doufám ne:)

Takže na fb si ho odeberte a vyblokujte Vy a zapomeňte. Možná si ještě neuvědomujete, jaké máte štěstí, že se s Vámi rozešel, ale je to tak. Trpěla byste celý život, pokud byste spolu zůstali.

Hodně štěstí při hledání někoho, pro koho budete jedinečná, nebudete mít debilní otázky ani Vám nebude dávat ultimáta, že buď se změníte, nebo konec.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.06.12 15:08
avatar

Naivkonaivní, nerozumím tomu, co na něm vlastně stále milujete? Mám pocit, že milujete už jenom svoji představu toho, jaký by měl Váš miláček být, ale realita se s tím krutě rozchází, a Vy se bůhvíproč utvrzujete ve svém snění. Už NIKDY se ho neptejte, jestli si Vás někam přidá. To se chcete jeho lásky doprošovat? Láska je něco, čeho se nikdy nedoprosíte. Taky nechápu, proč si s Vašimi city jenom hraje, ale opravdu to dělá. To přece nemáte zapotřebí. Rozhlédněte se kolem sebe, jsou mraky báječných kluků, jenom je chtít vidět...

Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: naivkanaivni
Datum: 11.06.12 15:25

Děkuji Vám všem za odpovědi,

máte asi pravdu, že jsem zamilovaná do představy. A to jak se ke mně chová nevidim, ignoruju. Je to těžké, pořád mu chci psát. Nechápu, proč mi říká jak mě má pořád rád. Teď to otočil tak, že nechce chodit znovu s někým s kým se rozešel, že by porušil svá pravidla a nemohl by sám se sebou takhle žít..Budu potřebovat čas než se to zahojí :( Bohužel jsem dala lásku někomu, kdo o ní nestojí...A nejspíš je pravda, že v budoucnu budu ráda, že to ukončil.

Od: lucinkaa*
Datum: 10.06.12 14:23

jestli, ti muzu poradit, kasly na nej, ten kluk si te nezaslouzi :) měla jsem to ted stejny...uplne jako ty!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.