Pomerancová kůže, i když jsem hubená

Od: Datum: 07.06.12 17:02 odpovědí: 3 změna: 08.06.12 11:10

Dobrý den mám otázku zda je něco aby se dala osdstanit pomerančová kůže (strie)...jsem je mi teprve 18 jsem hubena a cvičím a přesto jí mám a chci se zeptt jaké jsou cviky na zadeček nebo nějaké krémy děkuju


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.06.12 17:40
avatar

Můj názor Vás nepotěší, ale zkuste se nad ním aspoň zamyslet.

Pomerančovou kůži a strie vymysleli výrobci kosmetiky, pro které je to celé úžasný džob. A to proto, že tzv. celulitida (pomerančová kůže) je naprosto normální vlastností ženské pokožky. Ženy mají podkoží prostě utvořené volnějšími vazbami, aby se tělo zvládlo přizpůsobit těhotenství, takže kůže působí trošku hrbolatým dojmem. Nic, co na kůži nanesete nebo do ní vmasírujete, vlastnost podkoží nezmění. Ale to nevadí, stále budeme číst strašlivé věci o celulitidě a nabádat všechny nesebevědomé ženy, aby se od puberty do smrti patlaly přípravky proti ní... Mohu říci jenom jedno: do roku 1989 jsem o celulitidě neslyšela a pokud vím, nikdy nikomu nevadila. Dnes mi to připadá velmi směšné, ta zběsilá honba za hladkou kůží, která je ovšem naprosto beznadějná.

Myslím, že nejlepší je nezabývat se takovými povrchnostmi a začít se mít ráda taková, jaká jste. Podle mě nepomůže nic. Nejsem proti cvičení, zpevní se svaly a zlepší se držení těla. Je taky dobré si držet váhu na normální hranici, ale uvědomte si - kdyby opravdu něco fungovalo, nikdo by strie ani pomerančovou kůži neměl.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kejki
Datum: 07.06.12 19:17

Eva Herzigová řekla: Celulitidy se nebojím, protože jí mám.

Dražší patlátka vedou k masáži a odvodnění, takže mírně pomohou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.06.12 11:10
avatar

Strije je vlastně pajizévka. Prasklinka v podkoží, která se projevuje namodralými čárkami na kůži. Dělá se tam, kde část těla překotně nabývala a podkoží nestíhalo. ;) Pomerančová kůže je celulitida. Špatná látková vyměna, kdy se tuk sdružuje do bouliček pod kůží. Pak to vypadá trošku jako květák. *jasne* Nemá cenu ani jedno ani druhé nějak drasticky řešit. Je to tak a takoví jsme. Život není jen o květáku nebo jizvičkách.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.