Stroj na chůzi?

Od: Datum: 06.06.12 10:22 odpovědí: 4 změna: 07.06.12 10:18

Dobrý den existujé něco naký stroj na chození? Pry jo ale to pry pak chodiš jak robot stoji to pry 90.000 vi někdo otom jak se to jménujé? ja by se jinaak zeptala u sve pojištovný jestli to nehradí. Děkuju za odpověd

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.06.12 15:14

Existuje ale pochybuji, že to hradí celé ZP. Ptala bych se lékaře, zda by vás nezařadil do nějaké studie-pak by to mohlo vyjít, aparát by jste obdržela zdarma a jen psala jak se vám s ním chodí, co má za chyby a td. Žádala jsem pouze o elektrický vozík a odpověděli mi, že ujdu o berlích 30m a tak mi mechanický co mám 10 let stačí. Budulínku, strašně moc bych vám i sobě přála zázrak.

Ohodnoceno: 2x

Od: budulinekk*
Datum: 07.06.12 10:18

dik

Od: cepagis*
Datum: 06.06.12 21:00

Robot "na chození" existuje, nevím jestli pro domácí použití, ale v rehabilitačních ústavech a rehabilitačních klinikách nemocnic k dispozici bývá. Jen ta cena je trošku jinde a začíná na několika milionech Kč... v závislosti na diagnóze pak samozřejmě pojišťovna tuto pomůcku hradí.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.